COVID-19: عربستان گزارش 119 موارد جدید هل دادن کل به 511

ریاض: عربستان سعودی ثبت شده در روز یکشنبه گزارش 119 جدید موارد مرگبار coronavirus (COVID-19) در یکشنبه 119 آوردن مجموع کسانی که آلوده در انگلستان به 511.

وزارت بهداشت گفته است که پادشاهی ثبت پرش از تقریبا یک چهارم از جدید COVID-19 موارد بالاترین در خلیج عرب منطقه است.

عربستان وزارت بهداشت سخنگوی محمد Abdelali طبق گزارش رویترز گفت که موارد تازه تشخیص داده شده شامل 72 شهروندان ترکیه تحت قرنطینه در شهر مقدس مکه پس از تعامل با آلوده هموطن.

40 جدید ثبت نام موارد که تست مثبت برای COVID-19 قرارداد این ویروس در ارتباط بودند به افراد آلوده به حضور در مناسبت های اجتماعی.

در مجموع 17 نفر بهبود یافته اند از COVID-19 گزارش پادشاهی.

مقررات منع رفت و آمد در سراسر عربستان

پس از اعلام توسط وزارت بهداشت و درمان در پرش ناگهانی از موارد پادشاه سلمان در روز یکشنبه تحمیل 21 روز مقررات منع رفت و آمد جهت شروع دوشنبه شب برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

به عنوان در هر حمله عربستان (SPA) گزارش دربار بیانیه ای دستور داد مقررات منع رفت و آمد – از 7 بعد از ظهر تا 6 صبح به مدت 21 روز از شب 28 رجب 1441 در تقویم هجری قمری به سرعت گسترش coronavirus.

ویروس-آمار اقتصاد عربستان

چندین ریاض هتل ها — بسیاری از آنها خالی میان کاهش تعداد توریست — مجبور شده اند خود را به ارسال کارکنان در مرخصی بدون حقوق.

اما ارائه برخی از حمایت های وزارت بهداشت رزرو متعدد ریاض هتل به قرنطینه مردم پس از coronavirus ترساندن با توجه به چندین کارکنان و مهمانان که مجبور به خالی کردن خواص در کوتاه مدت متوجه.

نفت-وابسته به عربستان سعودی است نیروبخش برای coronavirus-led رکود اقتصادی در بالا ممکن است اقدامات ریاضت به عنوان قیمت نفت به سقوط آزاد است.

زیان بزرگ انتظار می رود پس از پایان بزرگترین اقتصاد تعطیل, سینما, مراکز و رستوران ها متوقف پروازها به حالت تعلیق در طول سال عمره مفرده و قفل کردن شرقی قطیف منطقه — صفحه اصلی به حدود 500,000 — در تلاش برای مهار ویروس مرگبار است.

منبع: با AFP ورودی


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>