Covid-19: موارد مثبت صعود به 6 در MP

توسط پرویز باری

بوپال: تعداد Covid-19 موارد در مادها پرادش افزایش یافته و به شش پس از دیگری از جبال پور آزمایش مثبت در روز یکشنبه. قبل از این در همان روز یعنی در “Janata حکومت نظامی” روز یک دختر دانشجو در دولت سرمایه بوپال تا به حال آزمایش مثبت برای کرونا ویروس.
تا جمعه چهار نفر – سه که در بازگشت از دبی و یکی از آلمان – تا به حال آزمایش مثبت در جبلپر. ششمین قربانی یک مرد در اوایل 40s که با این نسخهها کار در یک فروشگاه در دبی. او بنا به گزارش ها بستری برای Covid-19 در جبلپر.

26 ساله و دانشجوی مثبت شناسایی شده در بوپال است که تحصیل در رشته حقوق در انگلستان به تازگی به خانه بازگشت در اینجا از لندن است. او به دنبال تحصیلات تکمیلی دوره آموزشی حقوق در لندن است. او پذیرفته شده است به یک بیمارستان در بوپال و ارائه درمان طبق پروتکل. او ساکن در پوش محل بوپال تعمید به عنوان استادان مستعمره. این منطقه شده است sanitised

با توجه به بوپال جمع Tarun Kumar Pithode وجود دارد بدون نیاز به وحشت به عنوان پروتکل های استاندارد شد و بلافاصله پس از آن. او گفت:”دیروز به عنوان به زودی به عنوان ما اطلاعات آنها توصیه به ماندن در قرنطینه. او نمونه جمع آوری شد و نتیجه آن شد مثبت امروز. پدر و مادر دانش آموز نیز توصیه می شود در قرنطینه و نه برای دیدار با هر کسی که او گفت:, و اضافه کرد که تمام اقدامات احتیاطی گرفته شده.

در نظر گرفتن این موضوع به طور جدی از دولت های منطقه اعلام کرده است 72 ساعته قفل کردن در بوپال تا مارس 24 نیمه شب.

در ضمن, Madhya Pradesh آموزش و پرورش هیئت دانشجویی خط تلفن آب گرفتگی با نمایش داده شد مربوط به کرونا ویروس همه گیر. اگر پرس و جو شروع می شود با به تعویق افتادن آزمون آن به پایان می رسد تا در مشاوره برای کرونا ویروس.

“آن همه شروع می شود با دانش آموزان تماس برای تایید در مورد به تعویق افتادن امتحانات و در کنار آزمایشی تاریخ. دانش آموزان نیز با تایید این دلیل. زمانی که آنها در مورد کرونا ویروس در آنها شروع به پرسیدن سوالات بیشتر در مورد بیماری همه گیر” گفت: مشاور شبانه خان.

هیئت مدیره تلفنی دریافت حدود 300-500 تماس هر روز که با حضور بیش از یک دوجین مشاوران. “به محض این که دولت اعلام به تعویق افتادن همه امتحانات هیئت مدیره که قرار بود تا 31 مارس تلفنی به نظر می رسد با تماس آب گرفتگی از دانش آموزان گفت: خط تلفن در-شارژ Rohit Sharma.

مشاوران در هیئت مدیره تلفنی آموزش روانشناسان. علاوه بر هدایت دانش آموزان در سوالات خاص در خاص افراد آنها همچنین آماده سازی آنها برای مبارزه با استرس است.

اکثر دانش آموزان به دانستن در مورد کرونا ویروس تنها پس از آنها شنیده می شود از پدر و مادر خود را. “ما سرگرم همه نمایش داده شد خود را در مورد Covid-19 چگونه از آن آغاز شده و تعداد زیادی از مردم متاثر از آن” یک مشاور گفت.

این دانش آموزان همچنین در مورد اقدامات احتیاطی که باید گرفته شود برای جلوگیری از کرونا ویروس گسترش یافته است. پدر و مادر بیش از حد تماس تلفنی به پرس و جو در مورد امتحانات.
اگر خط تلفن باز شد برای مقابله با دانش آموزان ظاهر می شود در MP امتحانات هیئت مدیره های تلفنی دریافت تماس از دانش آموزان از ICSE و CBSE.


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>