COVID-19 بیمار از TN بستری در تامیل نادو

تامیل نادو: 64 ساله بیمار سرطانی از همسایه تامیل نادو تست مثبت برای COVID-19 و پذیرفته شده است به JIPMER در اینجا برای درمان تامیل نادو وزیر بهداشت Malladi کریشنا رائو گفت: در روز جمعه.

زن بیمار از Cuddalore منطقه هم مرز با قلمرو اتحادیه بود روز چهارشنبه بستری JIPMER های تعیین شده در بیمارستان برای coronavirus موارد پس از او آزمایش مثبت برای انتقال او به خبرنگاران گفت: اینجا.

او گفت: تا آنجا که به قلمرو اتحادیه تامیل نادو نگران بود وجود دارد تنها سه مورد مثبت و همه آنها شده بود تحت درمان در دولت ایندیرا گاندی کالج پزشکی بیمارستان.

کل COVID-19 موارد در تامیل نادو بود هشت نفر از جمله پنج ترشحات.

رائو گفت: وزارت بهداشت به شدت درب – به-درب نظرسنجی و تا کنون 13,31,353 نفر تحت پوشش آن است. در مجموع 2,353 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند و تا کنون از آنها 2,292 یافت tobe منفی و نتایج باقی مانده در انتظار.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>