COVID-19: بیش از 135 Bengalureans گرد هم می آیند به آواز خواندن ما کامل ‘آهنگ امید’

این قلب گرم شدن تلاش های درگیر 110 کودکان و 25 بزرگسالان از ‘بنگلور کر!

“تیخود تبدیل شده است نیاز به ساعت. زمانی که تمام جهان در تلاش است به دلیل همه گیر ما به عنوان هنرمندان باید با هم به سفر زندگی کمی نرم و صاف برای هر کس دیگری می گوید:” دکتر مایا Mascarenhas موسس و مدیر بنگلور, گروه کر, گروه کر, گروه که در حال گسترش است پیام امید و صلح در سراسر جهان است.

و این دقیقا کاری است که کل گروه در حال انجام است بسیار با موفقیت در یک ویدیو نمایش تمام 135 اعضای بنگلور کر هماهنگ به ‘همهمه Honge Kamyab‘.

پست با عنوان ” اینجا به آواز خواندن خود را blues دور و ارسال سلام به تمام خانواده های این تصویری است garnering لایک و نظرات از سراسر جهان برای آن عفونی روح مختلف در سراسر کانال های رسانه های اجتماعی.

“این است که معمولا این زمان از سال زمانی که ما با هم و تمرین برای کنسرت اما با COVID-19 شیوع ما همه گیر در خانه و با بچه ها امتحانات به تعویق افتاد ما طوفان مغزی راه برای نگه داشتن آنها را درگیر. این که چگونه ما آمد تا با ایده از انجام یک کنسرت مجازی می گوید:” مایا.

او تشکیل شده آمیزه ای از آهنگ ‘صلح و آرامش در قلب ماو کلاسیک ‘همهمه Honge Kamyab‘. او سپس تقسیم هارمونی و ارسال آنها را به اعضای گروه کر درخواست از آنها برای ارسال ویدئوها از خود آواز قطعات.

با کمال تعجب کل گروه کر فرستاده شده در فیلم های خود را روز بعد.

“واتساپ گروه گرفتگی شد با فیلم. ما نمی صبر کنید دیگر هیچ. من و همسرم از جیبش صفحه کلید و گیتار و افزود: موسیقی به آهنگ. با کمک از دوستان ما اریک ساموئل و هریس حامی ما کنار هم قرار دادن تمام آهنگ و voila!,” او می گوید.

آغاز شده به عنوان بنگلور کودکان کر در سال 2016 فقط با 60 کودک از نقاط مختلف بنگلور این گروه کر در حال حاضر شناخته شده به عنوان ‘بنگلور کر و شامل 110 کودکان و 25 بزرگسالان است. جوانترین عضو گروه کر 4 ساله است در حالی که فرزند ارشد 70 است.

“گروه کر فلسفه اساسا “کودکان برای کودکان”. در طول سه سال ما انجام چندین کنسرت در سراسر بنگلور و مطرح تر از Rs. 35 لاخ برای کودکان محروم” توضیح می دهد که مایا.

گروه کر انجام شده در حوزه های مختلف یتیم خانه های قدیمی مسکن, مراکز و حتی کشیده اوباش فلش در فرودگاه بین المللی بنگلور, برای کریسمس.

این بنگلور کر

با پیچیدگی بخش های مختلف درگیر در این ویدئو – سوپرانو و باس و سه برابر کردن و آلتو گروه کر موفق به ارسال آن قطعات خود را و آنها را کامپایل در زمان یک هفته.

اگر چه بسیاری از گروهها و کر در سراسر جهان شده است, نمایشگاه مجازی, کنسرت ها و آهنگ های بنگلور کر شد اولین گروه کر در هند برای ایجاد یک از یک نوع مجازی گروه کر تجربه در طول بیماری همه گیر.

تشویق پاسخ قاطع از شهروندان در سراسر جهان کر است که در حال آماده شدن برای دومین مجازی کنسرت در موضوع دوستی است.

“از آن شده است یک هفته پس از این کشور شده است در مستند. بسیاری از مردم نگران هستند – در مورد سلامت خود شغل خود و عدم از لوازم اساسی. و فقیر و مهاجر جمعیت در حال مبارزه برای زندگی خود را. در چنین تیره و تار ما امیدواریم که که ما موسیقی می تواند صلح و معنی به بسیاری از زندگی” او آمده است.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>