COVID-19: Odisha IAS شروع می شود رایگان در تماس خدمات بهداشتی و درمانی به منظور کاهش بازدیدکننده داشته است بیمارستان

در زمانی که هند در حال ضبط سنبله در بيماران مبتلا به Coronavirus, Ganjam منطقه جمع آوری Vijay Amruta Kulange ارائه خدمات پزشکی از راه دور به طوری که مردم به دنبال اجتماعی فاصله و تخت بیمارستان باقی می ماند رایگان.

With Covid 19 مورد در افزایش مداوم در هندوستان ما همواره خواندن از خط مقدم سلامت کارگران در تلاش برای نگه دارید تا با توجه به ناکافی تست کیت داروها و مهمتر از همه تعداد تخت هر بیمار است.

در میان این شرایط وخیم اجتماعی فاصله گرفتن از بالاترین ضرورت است. اما آنچه از افرادی که نیاز به مشاوره پزشکی به صورت غیر covid مشکلات بهداشت و درمان?

در آینده با یک راه حل Odisha را Ganjam منطقه جمع آوری Vijay Amruta Kulange ارائه tele-خدمات بهداشتی و درمانی به طوری که مردم به دنبال اجتماعی فاصله و بیمارستان تخت خالی باقی می ماند.

صحبت کردن بهتر هند (TBI) او می گوید:

“ما تا 50 پزشکان از جمله پزشکان عمومی و متخصصان در سراسر منطقه که رایگان ارائه مشاوره سلامت به ساکنان در خانه گیر کرده. این راه ما نه تنها کاهش فشار بر دولت بیمارستان اما همچنین کاهش خطر انتقال برای پزشکان و نیز بیماران است.”

Kulange است گردش اطلاعات تماس با پزشکان در واتساپ و همان به اشتراک گذاشته شده بر روی خود و منطقه را در حساب های رسانه های اجتماعی. او همچنین با اشاره زمانبندی به طوری که پزشکان نمی توانید تماس 24/7. از درد معده, سردرد, تب سرد, فشار خون به آلرژی پزشکان تهیه کردن به هر غیر فوری موضوع سلامت در تماس است.

برخی از بیماران حتی می توانید با مشورت از طریق تماس تصویری در صورت هر گونه علائم قابل مشاهده و یا آلرژی است. پزشکان به نوبه خود نشان می دهد این دوره از عمل و نوشتن نسخه واتساپ.

این ابتکار منحصر به فرد دریافت کرده و پاسخ فوق العاده ای در این منطقه ثبت شده یک قطره در بیماران مراجعه به بیمارستان به صورت غیر Covid مسائل بهداشتی توسط 90 درصد ادعا Kulange.

دکتر هدایت خود بیمار با فشار خون بالا

“اجتماعی فاصله چالش اصلی در حال حاضر و اگر ما را مناسب اقدامات پیشگیرانه وجود ندارد و نیاز مردم به ترس” می افزاید: Kulange.

جدا از تله-خدمات بهداشتی و دولت های منطقه نیز آغاز شده است درب به درب تحویل از ضروری مواد غذایی و سبزیجات تازه و توزیع صفحه اصلی-مواد غذایی پخته شده به بی خانمان و کمتر ممتاز و نظارت مستمر بر مردم نشان علائم کروناویروس. Kulange دولت است نه تنها به متوسل tele-health service

در بمبئی به عنوان مثال یک گروه از پزشکان راه اندازی رایگان خدمات سلامت برای پاسخ به همه نمایش داده شد در مورد کوروناویروس. بیشتر بخوانید اینجا

این می رود بدون گفت که در چند هفته آینده بسیار مهم برای هند و در خانه نشسته است یک راه موثر برای کنترل گسترش COVID-19. اگر سایر شهرستانها و مناطق تقلید Kulange ابتکار می تواند به طور قابل توجهی کاهش تعداد افرادی که در تماس با پتانسیل حامل ویروس.

تمام Covid 19 به روز رسانی در اینجا


همچنین بخوانید: منحصر به فرد: دهلی نو برای اولین بار COVID-19 بازمانده یک پیام مهم برای به اشتراک گذاشتن


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>