COVID-19: مسلمانان ارائه نماز جمعه در خانه

حیدرآباد: وجود دغدغه که حداقل یک بخش از مسلمانان سعی خواهد کرد به گفتن نماز جمعه در مساجد موجب ایجاد موقعیت های ناخوشایند. اما همه کسانی که دغدغه معلوم بود غلط است.

با وجود این دولت حمله رعد اسا درخواست مردم برای ماندن در خانه و حتی برای انجام وظایف شرعی وجود دارد حداقل نیم دوجین مسلمان رهبران مذهبی بودند که اصرار دارد که آنها می گویند نماز جمعه در مساجد. اما در نهایت سلامت عقل غالب و جامعه حاضر به سقوط به تماس و ماند در داخل خانه به نماز خود را.

بسیاری از مدیریت کمیته مساجد قفل دروازه را اعلام کرد که وجود خواهد داشت بدون نماز وجود دارد.

تاریخی مکه مسجد که شاید بزرگترین جمعه جماعت برگزار می شود عینک های خلوت نگاه کنید. تنها در حدود 25 نفر دیده می شد در مسجد. افرادی که ارائه شده نماز وجود دارد این مسجد کارکنان و مقامات دولتی و چند رسانه ای افراد. آنها وارد مسجد قبل از 12:30 ظهر. پس از آن هیچ یک اجازه داده شد.

صحبت کردن با رسانه خطیب مکه و مسجد حافظ شیرازی رضوان قریشی گفت: “دیگر هیچ دعا خواهد بود ارائه شده در مسجد تا پایان مستند. مسلمانان را ترغیب به دعا کردن در خانه تشکیل جماعت و درخواست به دنبال مستند سفارشات توسط دولت است.”

مسلمانان بودند محدود به مساجد در حیدرآباد روز جمعه در میان coronavirus. عکس: محمد حسین

مسلمانان بودند محدود به مساجد در حیدرآباد روز جمعه در میان coronavirus.

چند مسجد است که می تواند دیده می شود شلوغ در نماز جمعه دیده می شد خالی از امروز. آنها شامل قطب شاهی مسجد, مسجد جامع, Kulsum بگوم مسجد, مسجد-e-Gulbano مسجد-e-Raheem-O-Sughra اهل عراقى بلال مسجد, مسجد-e-Aamera مسجد-e-Azizia و Masjid-e-سلطان جهان, Ek منار مسجد و Mallepally Badi مسجد.

مشاهده شده است که چند مسجد به نام Azaan که اعلام شده انجام نماز در خانه خود را در حالی که چندین نفر دیگر به نام همان Azaan و ساخته شده از هم جدا اطلاعیه برای ارائه به نماز در خانه. در ضمن آنلاین khutba را (موعظه) داده شد و موضوع برای بسیاری از که coronavirus و اثرات آن است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>