COVID-19: مسلمان همسایه انجام آخرین مناسک هندو مرد

مرتا: کل جامعه جهانی است وضعیتی وخیم تحت ترساندن از شیوع کروناویروس. این کشور همچنان به رعایت 21-day مستند اجرا در تلاش برای باد کردن COVID-19 بیماری همه گیر. مردم خود را محدود داخلی به صورت دست نخورده باقی مانده از تابش خیره کننده از ویروس مرگبار است.

ترس آنقدر قوی است که مردم آماده هستند به بیرون آمدن و بلند bier از عزیزان خود. حادثه آمده است نور از اوتار پرادش را بلندشهر که پس از مرگ یک هندو مرد بستگان او تصمیم به ماندن در داخل و بیرون نیامدند برای انجام last rites.

به عنوان مثال از هندو و مسلمان وحدت

اما تنظیم یک مثال از برادری و هماهنگی جمعی مسلمان همسایه از مرد بیرون آمد و سوزانده بدن خود را به عنوان در آیین هندو. مسلمان و همسایه در زمان بارداري و حتی شعار می دادند ‘Ram naam satya hai’ (حقیقت این است که نام خداوند Ram). این حادثه است که ذکر شده به عنوان یک مثال عالی از وحدت بین جوامع و راه مردم در حال آمدن به جلو به کمک به یکدیگر در این دوران از پریشانی.

بستگان را انتخاب کنید به دور ماندن از یک تشییع جنازه

مرحوم مرد شناخته شد Dave یکی از آناند Vihar محل بلندشهر. او در مبارزه با سرطان است. محل است majorly به جمعیتی از مردم پس از اسلام است. Dave بود از یک خانواده بسیار فقیر است. او پس از مرگ پسرش مطلع بستگان و دوستان و افراد دیگر در همسایگی اما هیچ کس نشان داد تا به بسوزانند Ravishankar. مشکلات از غم و اندوه زده خانواده افزایش یافته است به عنوان آنها نمی تواند پیدا کردن هر کسی که به بلند کردن Ravishankar را bier, با توجه به یک گزارش از Navbharat Times.

برای پیش نمایش ویدیو با کلیک بر روی توییتر لینک زیر

مسلمان همسایه اطمینان به ارائه کمک

بعد از مدتی چند مسلمان همسایه وارد Dave خانه. آنها دلداری عزاداری خانواده و مطمئن باشید همه ممکن است کمک کند. آنها شروع به آماده سازی برای سوزاندن بدن. آنها برداشته bier و در زمان بارداري. آنها حتی شعار می دادند ‘Ram naam satya hai’ در صفوف منظم.

منبع: آینه در حال حاضر


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>