COVID-19: بمبئی برادران 3D چاپ, چهره سپر برای اسناد; عرضه 5000 واحد در 7 روز

“همه ما نیاز به امن و یا هیچ کس امن است. و این زمان برای عمل است. با مردم مانند Arjun و Parth که نمی آیند از زمینه های پزشکی, اما خوشحال هستند برای کمک به ما در مبارزه با COVID-19 با هم” سهام Dr Swapneil از Jaslok بیمارستان

تیاو COVID-19 همه گیر آورده جهان را به زانو در. و در خط آتش هستند و پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشتی درمانی عاشقانه و فداکارانه در مسابقه در برابر زمان در تلاش برای کمک به کسانی که آلوده به ویروس است.

خوشبختانه آنها نه تنها در این جنگ است. بسیاری از افراد و گروه ها و خانه های سازمانی از طیف وسیعی از زمینه ها در حال گسترش یک دست کمک به همه کسانی که مشغول به کار در خط اول جبهه.

یکی از این گروه است که بوزون ماشین آلات 3D چاپ, راه اندازی مستقر در بمبئی است. آن بود که آرجون و Parth Panchal برادران مهندسین و موسسان شروع شد فکر راه تخصص خود را می تواند کمک کند در طول COVID-19 بحران که دکتر Swapneil Parikh یک فارغ التحصیل از Jaslok بیمارستان با نزدیک شدن به آنها را.

Boson Machines Covid19 face shield
این بوزون تیم. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Arjun Panchal

“من یک طب داخلی متخصص و مطالعه شده است Coronavirus از ژانویه این سال است. به عنوان یک حرفه ای پزشکی آن را برای من روشن بود که این بیماری در حال رفتن به به سرعت گسترش در سراسر جهان و به این ترتیب برنامه های احتمالی لازم بودند” دکتر Parikh سهام با بهتر هند (TBI).

در جستجوی خود را برای بمبئی مبتنی بر چند رشته ای حرفه ای مایل به کمک به جامعه از طریق مبارزه با ویروس Dr Parikh آمد در تماس با برادران در بوزون ماشین آلات.

“با استفاده از تکنولوژی چاپ 3D, ما, همراه با دکتر Parikh, تصمیم به ایجاد سپر چهره برای استفاده از پزشکان و پرستاران” آرجون می گوید TBI. در عرض یک هفته بوزون ماشین های عرضه شده نزدیک به 5000 سپر به بمبئی بیمارستان.

سربازان خط مقدم بدون تجهیزات کافی:

Boson Mechanics Covid19 face shield
در این صورت به عنوان سپر استفاده می شود توسط یک حرفه ای پزشکی. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Arjun Panchal

این ابزار از چهره سپر بالا است با توجه به اینکه یک N95 ماسک پوشش بینی و دهان و چانه با بخش های بزرگی از صورت کشف.

بوزون پلاستیک صورت سپر محافظت می پوشنده اگر فرد آلوده عطسه یا سرفه در نزدیکی آنها. زبان به بیان Parth گفت: “ما به بیمارستان رفت برای سه روز کار کرده و در سه تا چهار تکرار طراحی و نشست با پانل ها از پنج به هشت پزشکان نهایی طراحی چهره سپر به عنوان توصیه شده توسط آنها. هنگامی که انجام شد ما شروع به تولید 20 تا 30 3D چاپ, چهره سپر.”

“ایمنی دنده است و نه فقط محدود به پزشکان. هر کس از دکتر به روب نیازهای آنچه ما تماس بگیرید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). این شامل ماسک برای محافظت از بینی و دهان و صورت و سپر برای محافظت از چشم ها و دیگر قطعات درپوش برای محافظت از مو و همچنین به عنوان یک لباس شب. تکمیل خارجی حفاظت بسیار مهم است وقتی که می آید به یک بیماری مسری به عنوان COVID-19 می گوید:” Dr Parikh.

او همچنین به اطلاع چگونه تمامی مراحل از طراحی اولین نمونه نهایی طراحی و تولید انجام شد و در کمتر از 7 روز.

“ماسک ساخته شده از PVC و طراحی شده است برای پوشش چهره earlobes و گسترش فراتر از چانه به قفسه سینه. این است که به ارائه حفاظت اضافی به کاربر. پلاستیک باید پس از استفاده دور انداخته اما وقتی که می آید به متخصصان مراقبت های بهداشتی که در تماس مستقیم با COVID-19 بیماران پلاستیک می تواند سترون و مورد استفاده مجدد قرار” می افزاید: Arjun.

هزینه و تولید COVID-19 سپر چهره:

Boson Mechanics Covid19 face shield
چهره سپر در ساخت. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Arjun Panchal

بوزون ماشین آلات است که یک تیم کوچک و در حال حاضر حدود 14 نفر عامل ماشین آلات را به عنوان بسیاری از چهره سپر به عنوان امکان پذیر است. “راه اندازی حدود سه سال است اما این اولین بار است که ما باید وارد رشته پزشکی. نگه داشتن در ذهن که چگونه ظریف COVID-19 وضعیت این است که ما باید بسیار مراقب باشید. ما باید 60-70 خودکار ماشین های عامل و هر یک از ماشین طول می کشد تا دو ساعت را به یک چهره سپر. ظرفیت فعلی ما بین 500-800 قطعات یک روز” آرجون می گوید TBI.

اما تیک تاک ساعت است و هزاران نفر از پزشکان و پرستاران در نیاز از جمله تجهیزات در هر روز است. همانطور که در حال حاضر 1,251 Coronavirus موارد تایید شده است در هند و متاسفانه این بیماری نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش در حال حاضر. متاسفانه متخصصان پزشکی در بیمارستان بمبئی و در سراسر هند روبرو هستند کمبود N95 و فولاد ماسک.

هند نمی تواند به بهداشت حرفه ای پیمانکاری ویروس در طول این زمان بحرانی.

“Jaslok بیمارستان جایی که من تحت آموزش بود به من نزدیک به 2000 چهره سپر. بعد Kasturba بیمارستان بود همان نیاز و بوزون انجام شده است کار خوبی می گوید:” Dr Parikh.

شرکت شهرداری بمبئی نیز حمایت از این پروژه و به زودی بزرگتر کارخانه برای بوزون ماشین آلات و ممکن است که در آن بیشتر ماشین آلات و نیروی انسانی می تواند به کار گیرند.

“آنها می خواهند ما را به 8000 قطعه در روز است. ما دستور تمام دستگاه های ما به sanitised و اپراتورها به پوشیدن دستکش و ماسک در تمام زمانها. این اقدامات احتیاطی را در ادامه بزرگتر تولید و راه اندازی بیش از حد” آرجون روشن.

وقتی پرسیده شد که در مورد هزینه های مهندس به ما می گوید که آنها در حال حاضر فروش سپر به بیمارستان های خصوصی در نرخ تومان 150-200 دلار در هر ورق موضوع به مقدار سفارش داد. جدا ورق پلاستیکی به فروش می رسد در Rs 40. اما آنها در حال ارائه سپر به بيمارستان های دولتی رایگان است.

“همه ما نیاز به امن و یا هیچ کس امن است. و این زمان برای عمل است. با مردم مانند Arjun و Parth که نمی آیند از زمینه های پزشکی, اما خوشحال هستند به کمک ما می توانید این کار را با هم می گوید:” Dr Pareikh و ما نمی تواند بیشتر موافقم. تنها ایالات تلاش می تواند کمک به مقابله با هند COVID-19.


همچنین بخوانید: ‘نمی ترسم از COVID-19’: یک پزشک سهام چه اتفاقی می افتد در انزوا بخش


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>