COVID-19: بیش از 2500 نفر قرار داده شده در زیر صفحه اصلی قرنطینه

کهیما: بیش از 2500 نفر به تازگی از دیگر نقاط کشور و قرار داده شده در زیر صفحه اصلی قرنطینه در Nagaland, که در آن هیچ فرد تا کنون آزمایش مثبت برای COVID-19, مقامات گفت.

از 17 نمونه که فرستاده شد برای تست نتایج جستجو برای 13 منفی بودند و سایر گزارش ها انتظار سخنگوی دولت و وزیر برنامه ریزی و هماهنگی نیبا Kronu گفت.

در مجموع 2,719 مردم از جمله دانشجویان که به تازگی به دولت گزارش مربوطه منطقه تیم نظارت و پس از آن قرار داده شده در زیر صفحه اصلی قرنطینه برای مدت مندرج گفت: در شب جمعه است.

Kronu گفت: تمام تلاش ساخته شده است برای تسریع در تحویل ضروری پزشکی تجهیزات و لوازم جانبی در میان مداوم در سراسر کشور مستند وجود دارد و آن این است که به اندازه کافی سهام از کالاهای اساسی در سراسر کشور.

او همچنین گفت: round-the-clock COVID-19: اتاق کنترل وضعیت را در Nagaland.

پرسنل پلیس و دیگر مقامات منطقه در حال منینگ نقاط استراتژیک و محدود کردن جنبش از مردم Kronu اضافه شده است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>