COVID-19: دیدار با پزشکان پشت در هند اولین توکلیزوماب مواد مخدر محاکمه

مورد استفاده در درمان آرتریت روماتوئید #توکلیزوماب کردم چراغ سبز به دلیل توانایی آن برای کاهش التهاب واکنش افراطی از سیستم ایمنی بدن انسان که منجر به مرگ در بیماران آلوده.

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


Earlier این هفته, هند شروع شد و چند مرکز کارآزمایی بالینی دارو – توکلیزوماب برای درمان COVID-19 پس از تصویب از مرکز مواد مخدر استاندارد کنترل سازمان (CDSCO).

چه توکلیزوماب? طبق اخیر گزارش های رسانه ایآن است که یک دوم خط مواد مخدر مورد استفاده در درمان متوسط به شدت فعال آرتریت روماتوئید در بیماران.

هنگامی که COVID-19 ویروس وارد بدن انسان آن را آلوده ریه سلول ها به سرعت تکثیر می شکند از طریق این سلول ها و آلوده کردن سلول های دیگر.

“در این فرایند ویروس دارای یک توانایی منحصر به فرد برای تحریک بیش از حد-پاسخ سیستم ایمنی بدن است. این کار را با تحریک انتشار مواد شیمیایی خاص به نام سيتوکين ها (عمدتا IL6) که باعث تحریک التهاب به نام سايتوکين طوفان یا سايتوکين انتشار سندرم (CRS) که به نوبه خود باعث آسیب بافت” ایالات توجه داشته باشید صادر شده توسط Dr Arvinder سینگ Soin رئیس Medanta پیوند کبد موسسه Medanta-این Medicity, Gurugram و ملی سرب محقق محاکمه, به , بهتر, هندوستان.

در حالی که اولیه آسیب بافتی است که به طور مستقیم با توجه به این ویروس آسیب بیشتر در اکثر بیمارانی که بسیار مریض است به دلیل بیش از حد التهاب یا CRS.

“توکلیزوماب است [استفاده] آنتی بادی دارویی است که بلوک های IL6 و جلوگیری یا متوقف می شود و این التهاب بیش از حد. آن است که در حال حاضر در دسترس است و ثابت می شود موثر در CRS با توجه به شرایط دیگر. قوی وجود دارد نشانه ای از اوایل داده است که از آن به موقع استفاده در COVID-19 متوقف خواهد شد CRS و جلوگیری از شدید ریه آسیب چند ارگان اختلال نیاز به ICU/تهویه و مرگ گفت:” دکتر Soin در توجه داشته باشید.

او می رود و بر روی اضافه کردن که در حالی که توکلیزوماب تحت محاکمه در کشورهای دیگر خود را از پروتکل های شامل به شدت بیمار بیماران است که ممکن است بیش از حد پیشرفته یک مرحله پاسخ به درمان.

“از سوی دیگر اکثر بیماران ما خواهد بود کسانی که در بیمارستان بستری متوسط بیماری اما نه در ICU/یک مرحله. ایده این است برای جلوگیری از آنها را از پیشرفت به مرحله شدید. این است که از اهمیت حیاتی برای هند که در آن عدم به اندازه کافی تخت ICU و هواکش خواهد بود تنگنا هنگامی که عفونت افزایش نرخ” او اشاره کرد.

و چه آنتی بادیهای مونوکلونال? آنها “آزمایشگاه ساخته شده از پروتئین است که قانون طبیعی مانند آنتی بادی و کار با شناسایی و اتصال به ویروس آن را از بین ببرد می گوید:” این Hindustan Times گزارش.

به عنوان یک نتیجه توکلیزوماب در حال ظهور به عنوان یک انتقادی ابزار جدید در برابر Covid-19.

دکتر Soin می رود به اضافه کردن که آزمایشات انجام خواهد شد در بیمارستان در سراسر 10 شهرستانها در ایالت ماهاراشترا از جمله Uttar Pradesh, Tamil Nadu, Telangana و دهلی شورای ملی مقاومت منطقه است.

ارتقاء

در ضمن Dr Naresh Trehan, Medanta CMD و رئیس جراح قلب, اشاره, “در این جنگ جهانی علیه این بیماری همه گیر ترین حسن نیت و سخاوتمندانه آتش نشانی تلاش در حالی که قابل ستایش خواهد اگزوز به زودی. به عنوان به زودی به عنوان ما راه اندازی مجدد نرخ ابتلا به عفونت را افزایش. علم تنها راه رو به جلو است. ضروری است که ما جمع اوری ما فکری و منابع مالی در پیدا کردن درمان موثر و واکسن. ما مشتاقانه در انتظار نتایج حاصل از این آزمایش. اگر این کار را می تواند نجات هزاران نفر در هند و واقعی تاثیر جهانی بیش از حد.”

Tocilizumab
Dr Arvinder سینگ Soin (حسن نیت ارائه میدهد تصویر پیوند کبد هند) (تصویر سمت راست حسن نیت ارائه میدهد توییتر)

بدون یک واکسن یا دارو به ویژه در درمان COVID-19 پزشکان از سراسر جهان به دنبال به سمت repurposing داروهای موجود برای شناسایی راه حل های که هر دو موثر و امن است. در ایالات متحده به عنوان مثال آن غذا و داروی آمریکا تایید استفاده از داروهای ضد ویروس Remdesvir اضطراری استفاده کنید. در اواخر ماه مارس از سوی سازمان بهداشت جهانی آغاز شد, بین المللی کارآزمایی بالینی برای کمک به پیدا کردن یک درمان موثر برای COVID-19.

ایستاده در خط مقدم هستند و آنچه که به آن فکر می کند چهار از مهمترین تجربی درمان. “بر اساس شواهد از آزمایشگاه حیوانات و مطالعات بالینی زیر گزینه های درمان انتخاب شدند: Remdesivir [قبلا تست شده به عنوان یک درمان ابولا]; لوپیناویر/ریتوناویر [مجاز درمان HIV]; لوپیناویر/ریتوناویر با اينترفرون بتا-1a [استفاده شده است که برای درمان مولتیپل اسکلروزیس]; و کلروکين یا هیدروکسی کلروکین [مورد استفاده در درمان مالاریا و روماتولوژی شرایط]” می گوید که.

بر اساس ظهور شواهد گفت که داروهای دیگر اضافه خواهد شد.

این یک مسابقه در برابر زمان به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به انتقام ویران کردن در هند. وجود دارد 70,756 تعداد موارد تایید شده در هند در حالی که تعداد مرگ و میر می ایستد در 2,293 از امروز.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>