COVID-19: دیدار با راه اندازی 3 پشت ساخته شده در هند-تست کیت هواکش و بیشتر

“Mylab PathoDetect کیت تشخیص عفونت در عرض 2.5 ساعت در مقایسه با 7-به همراه ساعت های گرفته شده توسط کنونی پروتکل.” #CoronaVirusUpdates #Startups

Last شب نارندرا نخست وزیر اعلام کرد در سراسر کشور مستند به مدت 21 روز. با خاموش کردن کل مسافر پرواز و قطار خدمات Coronavirus (COVID-19) اپیدمی رسیده شديد نسبت در هند است. طبق اطلاعات رسمیوجود دارد در حال حاضر 512 فعال COVID-19 نفر در هند و 9 مرگ و میر. در این زمان بیمارستانها در نیاز ناامید از تجهیزات مهم اعم از تست تشخیصی کیت هواکش N95 ماسک های صورت و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

خوشبختانه برخی از راه اندازی پله تا برای پر کردن شکاف برای تجهیزات مهم.

Mylab (کیت تست)

در یک توسعه قابل توجهی در اوایل این هفته پونا-بر اساس تشخیص مولکولی راه اندازی Mylab کشف راه حل های Pvt با مسئولیت محدود دریافت موافقت دولت برای تامین آن PathoDetect COVID-19 کیفی PCR kit به بیمارستان. با تاکید بر ” را در هند و پشتیبانی از محلی و دولت مرکزی این COVID – 19 کیت ساخته شده است که هر که/دستورالعمل CDC.

“Mylab وعده داده است که آن را می ساخت تا 1 لاخ آزمون یک هفته است که می تواند بیشتر مدرج تا در صورت نیاز. بیشتر این شرکت ادعا می کند که آن تست کیت تست می تواند حدود 100 بيمار با یک کیت. به طور متوسط آزمایشگاه با خودکار PCR می توانید بیش از 1000 نفر در روز می گوید:” آزادی مطبوعات صادر شده توسط راه اندازی.

“با منابع محلی از کیت های آزمایش, از آن خواهد شد یک موفقیت برای هند به عنوان کیت تست توسط Mylab هزینه نزدیک به یک چهارم از زمان تهیه هزینه. علاوه بر این Mylab PathoDetect COVID-19 کیفی PCR kit صفحه نمایش و تشخیص عفونت در عرض 2.5 ساعت در مقایسه با هفت-به همراه ساعت های گرفته شده توسط کنونی پروتکل های. این به این معنی است که آزمایشگاه قادر خواهد بود به انجام دو عدد از واکنش در همان زمان در یک دستگاه” خود آزادی مطبوعات می افزاید.

“به عنوان یک شرکت ما در حال حاضر شده است در حال توسعه و تولید بالا پایان مولکولی تشخیصی کیت برای سال. با COVID-19 بیماری همه گیر ما شده اند قادر به استفاده از ما تولید و R&D قابلیت های. این احساس بزرگ برای شرکت ما است که ما در حال مشارکت در این مبارزه با COVID-19 تهدید می گوید:” Dr Gautam Wankhede پزشکی مدیر امور در Mylab, زبان, به , بهتر, هندوستان.

یکی از بزرگترین نگرانی های مطرح شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی شده است که هند نه تست به اندازه کافی و در نتیجه نمی دانم تا چه حد از coronavirus گسترش یافته است. واردات تست کیت از کشورها مانند آلمان ثابت کرده است که یک لجستیکی سردرد.

AgVa بهداشت و درمان (ونتیلاتور)

با توجه به شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR)حدود 5 درصد از COVID-19 مثبت بیماران نیاز به مراقبت های ویژه که نیمی از نیاز تهویه مکانیکی. بنابر این بیمارستان را نیاز به یک منبع ثابت از هواکش به طور موثر درمان حیاتی بیماران پس از این پزشکی دستگاه کمک تنفس مصنوعی هنگامی که یک بیمار ریه ها شکست.

در این راستا دولت رسیده است به نویدا-بر اساس med-tech راه اندازی AgVa بهداشت و درمان برای تولید 5,000 هواکش آوریل 15, با توجه به کسب و کار امروز. تا کنون راه اندازی شده است تهیه هواکش به مهم دولتی مانند بیمارستان ها AIIMS, Safdarjung با کل نیروی کار از راه اندازی کار دور ساعت.

Startup
(منبع: توییتر/استاد Diwakar Vaish)

با توجه به این Moneycontrol گزارشهای راه اندازی است که همه مجموعه ای برای افزایش تولید هواکش از ظرفیت فعلی به 150 واحد به 12 ، 000 واحد در هر ماه است. آن می رود بر روی حالت “ونتیلاتور هزینه در هر نقطه بین Rs 5 لاخ و Rs 12 لاخ. AgVa می گوید آن را به فروش می رساند آن ونتيلاتور در مورد Rs 2 لاخ تا کنون ارزان ترین اما بیشتر پایه یکی است.”

اما با توجه به اقتصادی بارپرواز ممنوعیت صادر شده توسط دولت تبدیل به یک مانع در منابع سنسور چیپس و میکروکنترلر آن نیاز به ساخت هواکش.

Nanoclean جهانی (N95 ماسک صورت)

در پاسخ به کمبود بحرانی facemasks برای حرفه ای پزشکی دهلی مبتنی بر راه اندازی Nanoclean جهانی Private Limited پله تا تولید اختصاصی خود برابر ماسک. این در حال N95/FFP2 درجه facemasks طراحی شده برای محافظت در برابر ویروس مسری. از نانوالياف ساندویچ در داخل ماسک به عنوان عامل بازدارنده موثر در برابر باکتری ها و ذرات گرد و غبار و ویروس ها.

تاسیس شده توسط بمبی-دهلی فارغ التحصیلان Prateek شارما Tushar Vyas و Jatin Kewlani به راه اندازی خرده فروشی ناسو ماسک در Rs 149. از آنجا که COVID-19 شیوع آغاز شد, راه اندازی رفته به اوردرایو در تولید این ناسو ماسک.

Startup
ناسو ماسک (منبع: Nanoclean جهانی)

“ما در حال تهیه ما, ماسک صورت برای بیمارستان ها در دهلی شورای ملی مقاومت منطقه بمبئی و خیلی زود در حیدرآباد نیز هست. در حال حاضر ما بدانند تدارکات تهیه این ماسک به دلیل مقررات منع رفت و آمد. بسیاری از محصولات ما در حمل و نقل و زده در مرزهای دولتی است که مهر و موم شده. من اصلاح این حق در حال حاضر. قبل از Janata مقررات منع رفت و آمد ما قادر به تامین 25,000 قطعات یک روز از N95 ماسک. برای دو روز گذشته تحویل نشده اگر چه تولید را متوقف کرده است. با این وجود ما در حال مدیریت به عرضه این ماسک در مناطقی که نیاز فوری به این ماسک در مدت محدود جغرافیا می گوید:” Prateek Sharma, زبان, به , بهتر, هندوستان.

علاوه بر این راه اندازی وجود دارد دیگر شرکت های درگیر در تامین تجهیزات مهم اما با توجه به سریع ماهیت سنبله در COVID-19 موارد مثبت ما بیمارستان ها نومیدانه در نیاز به تجهیزات بیشتر. اگر وجود دارد راه اندازی درگیر در ساخت تجهیزات مهم برای COVID-19 لطفا آنها را در نظرات.


همچنین بخوانید: COVID-19: Ladakhi مبتکر باعث عفونت رایگان شیر ” برای پزشکان در 5 روز!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>