COVID-19 مستند: 391 دانش آموزان در رسیدن به آسام از کوتا با اتوبوس

گواتی: بیش از 390 دانش آموزان از آسام در اینجا وارد روز دوشنبه از مربیگری hub کوتا در راجستان و نگه داشته شده است تحت نهادی قرنطینه وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفت.

سرما و سوم خود را وزیر Pijush Hazarika دریافت دانش آموزان در Sarusajai قرنطینه تسهیلات در این شهرستان پس از آنها وارد و در ساعت 3 صبح با اتوبوس.

“پس از یک سفر طولانی از کوتا, 391 کودکان با لبخند و سلامتی. به اطمینان حاصل شود که آنها و خانواده خود را امن باقی می ماند ما در حال قرار دادن آنها را به 14 روز از قرنطینه” وزیر بهداشت توییتی.

پسران نگه داشته شده است در Sarusajai قرنطینه تسهیلات و دختران در سه هتل ها.

این دانش آموزان آغاز شده خود را نزدیک به 2000 کیلومتر سفر از کوتا در غرب هند به گواتی در شمال شرقی ایالت آسام در روز پنج شنبه.

کوتا مربیگری است توپی که پزشکی و مهندسی جزوات از نقاط مختلف کشور هر سال در تعداد زیادی به آماده شدن برای امتحانات رقابتی.

قرنطینه شده اجباری به عنوان دانش آموزان هستند که از راجستان است که طبقه بندی یک COVID-19 ‘منطقه قرمز” و علاوه بر این نیز وجود دارد که امکان ابتلا به این بیماری در طول سفر سرما گفته بود.

دولت تسهیل بازگشت دانشجویان در 17 اتوبوس در برابر اتهام 7,000 تومان برای هر نفر.

تست های گرد خواهد بود انجام شده بر روی دانش آموزان در روز پنجم و پزشکان تصمیم خواهد گرفت که آیا کسانی که تست منفی می تواند مرخص شود و مجاز به صرف مانده و نه روز در صفحه اصلی مشاهده سرما گفته بود پیش از آن.

این دانش آموزان که در حال حاضر شده است در قرنطینه در کتا اند و آمدن به تماس مستقیم با هر COVID-19 بیمار, او گفت:.

دولت درخواست مقامات راجستان, Uttar Pradesh, بیهار و بنگال غربی اجازه می دهد تا حرکت خود را در حال انجام lockdown دوره است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>