COVID-19: Ladakhi مبتکر باعث عفونت رایگان شیر ” برای پزشکان در 5 روز!

این شیر نیست و نیاز مردم به استفاده از دست خود را در همه به جز برای شستن آنها — و نیز موجب صرفه جویی 80% آب که در غیر این صورت در جریان آن 20 ثانیه است.

One از مهم ترین گام های ما را می تواند به جلوگیری از بیمار شدن و گسترش میکروب ها در طول زمان Coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر است که نگه داشتن دست ما پاک است. پزشکان توصیه می کنند که مردم باید شستن دست های خود را به درستی برای 20 ثانیه. این روند نیز سرند با مشکلات مانند آب تفریط و دست زدن به همان سطح که شما قبلا لمس خود را با دست کثیف به آن ضربه بزنید. این مشکل برای پزشکان و پرستاران و پاک کننده ها و رانندگان آمبولانس مدیریت بیماران مبتلا به COVID-19.

در پاسخ به این نگرانی Tamchos Gurmet (35) و مبتکر از Domkhar ایجاد کرد در له منطقه توسعه داده است آنچه که او خواستار یک عفونت رایگان ضربه بزنید. این دستگاه نیاز ندارد مردم را به استفاده از دست خود را در همه به جز برای شستن آنها.

“از فولاد ساخته شده این دستگاه دارای دو پا پرس در پایین. اگر شما با فشار پا را فشار دهید در سمت راست, شما می توانید مایع صابون و اگر شما را فشار دهید در سمت چپ شما در حال اجرا آب. پزشکان به ما بگویید برای شستن دست ما برای 20 ثانیه اما در طول این زمان مقدار زیادی از آب به پایان می رسد تا گرفتن هدر رفته است. در سیستم من ساخته شده است که جریان آب است که هر دو کارآمد و حداقل است. این جریان آب خواهد شد تنها اگر شما اعمال فشار بر footpress. هنگامی که شما را آزاد فشار بر روی پا فشار آب متوقف می شود و جریان می گوید:” Tamchos, زبان, به , بهتر, هندوستان.

Tap
Tamchos Gurmet با عفونت-رایگان ضربه بزنید.

کاربران می توانند کنترل مقدار آب است که جریان از پایین به جای آزار در مورد بستن شیر آب در حال اجرا با صابون دست. نسبت به متعارف به ضربه بزنید و این دستگاه موجب صرفه جویی 80% آب که در غیر این صورت جریان در این 20 ثانیه ادعا Tamchos. آن را به صورت دستی عمل دستگاه و جریان آب از یک عایق مخزن در داخل آن است.

“وجود دارد یک مخزن در داخل دستگاه باقی می ماند که عایق برای مکان های سرد مانند ماست. شما می دانید در صبح سرد مردم شستن دست های خود را بسیار معمولی و به سرعت به دلیل آب بسیار سرد است. اما در اینجا ما باید یک عایق مخزن از جایی که ما می توانید آب گرم به طوری که مردم می توانند شستن دست های خود را به درستی” او می افزاید.

مردم می توانید قلاب تا دستگاه به طور منظم آب اتصال است که آنها را در خانه و یا آنها می توانند با پر کردن آب در یک عایق بندی مخزن آب ساخته شده را به یک سیستم است که می تواند حمل 20 لیتر.

“همه این مواد از منابع محلی فروشگاه سخت افزار مکانیکی قطعات یدکی فروشگاه و دیگر در دسترس ضایعات مواد. پا را فشار دهید می بینید که ساخته شده از قطعات مورد استفاده در یک تاتا کامیون یک خودرو که ما استفاده می شود به تماس ‘Pagal Gadi’ (‘دیوانه خودرو’) هنگامی که ما بچه ها بودند. من به فولاد ساخت مغازه به بدن است که در زمان یک زن و شوهر از روز. صابون جریان است که استاندارد خود را دوباره پر کردن صابون مایع. آن زمان من حدود پنج سال برای ساخت این دستگاه کار روزمره از 7.30 صبح تا 7.30 می گوید:” Tamchos.

Tap
پزشکی کارکنان با استفاده از ‘عفونت رایگان ضربه بزنید.

در حال حاضر این دستگاه در دسترس است برای کارکنان در Sonam Norboo بیمارستان یادبود در له. او دریافت سفارشات از شهروندان هتل فرودگاه اقتدار دفاع موسسات و بیمارستان دولتی در کرگیل است که بیماران قرنطینه. این دستگاه وزن 70 کیلوگرم اگر چه آنهایی که او خواهید بود در آینده خواهد وزن کمتر است.

“متاسفانه من نمی باید بیش از حد زمان برای ساخت این سیستم به دلیل نیاز فوری به یک دستگاه. در غیر این صورت من را ساخته اند آن را پیچیده تر با آب به طور منظم اتصال و کنترل دمای سیستم در محل. در سطح شخصی و چه سوار این نوآوری بود و این ترس است که ما در حال مبارزه با یک ویروس هیچ کس می توانید ببینید. علاوه بر این همه چیز را به حال تعطیل بسیار به سرعت در له هنگامی که این بیماری همه گیر را شکست, بنابراین من نمی تواند حتی جمع آوری تمام مواد لازم برای ساخت یک پیچیده تر ماشین,” او می گوید.

اما آن نگرانی خود را برای پزشکان و سایر کارکنان بیمارستان که واقعا سوار خود نوآوری است. همدلانه خود را به درد و رنج او می خواست برای کمک به در هر ظرفیت.

“آنها به ما کمک کند ما در زمان نیاز است. شما ببینید زمانی که یک سرباز می رود و به جنگ او می داند که وجود دارد ملموس دشمن در خارج وجود دارد و آنها باید برای محافظت از خود. اما من پیدا کردن این وضعیت حتی بدتر است. در اینجا ما نامرئی دشمن. در اینجا یک دکتر در تلاش برای نجات کسی می تواند گرفتار در تیراندازی و حمله توسط همان ویروس که از آنها در حال تلاش برای نجات بیمار خود را. این چیزی است که الهام بخش من برای ایجاد این دستگاه است. و در حالی که من در ساخت آن دریافت اخبار از آلوده شدن” استدلال می کند Tamchos.

Tap
دستگاه خود را.

با اینحال او نمی داند این نوآوری به یک معامله بزرگ است.

“اجازه دهید به من می گویند که این است که هیچ چیز فوق العاده ای است که من را ساخته اند. این فقط یک تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند. من فقط یک فرد و نمی تواند انجام دهد بسیار به تنهایی. اما اگر بسیاری از افراد گرد هم می آیند ما می تواند رسیدن به چیزی. مردم در حال توزیع ماسک های عفونی و دیگر تجهیزات مهم مانند هواکش. شما می توانید ببینید که چگونه بزرگ تاثیر این افراد در حال ساخت است. بنابراین ما باید به همه گرد هم می آیند. حتی یک ماسک می تواند یک زندگی را نجات دهد و از عفونت. همین طور دستگاه می تواند امیدوارم کمک به کسانی که در خط اول جبهه در برخی از ظرفیت” او می افزاید.


همچنین بخوانید: اقدامات احتیاطی برای Coronavirus: در اینجا شما باید شستن دست خود را


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>