COVID-19: عضویت در بنگلور داوطلبان در ارائه ملزومات به 500 خانواده های نیازمند

21 روز مستند خواهد بود که سخت ترین برای دستمزد روزانه کارگران و محروم. در اینجا شانس خود را برای کمک به آنها

We می توانید موافقت کنید که فقر و به حاشیه رانده و دستمزد روزانه کارگران برخی از بدترین ضربه مردم با توجه به COVID-19 شیوع. آن است که غیر ممکن است برای آنها را به کار از خانه و در نتیجه آنها شده اند قرار دادن زندگی خود را در خطر تلاش برای کسب درآمد و امرار معاش توسط پله از خانه های خود.

بسیاری از ما نگردند تا در مواد غذایی و سبزیجات و سایر ملزومات. اما آنچه در مورد کسانی که نمی توانیم به انجام این کار ؟ برای اطمینان از دستمزد روزانه کارگران و یا محروم نمی گرسنه در طی 21 روز COVID-19 مستند بسیاری از مردم داوطلب شده اند تا به کمک آنها آمده.

یکی از شگفت انگیز گروه مستقر در بنگلور. این تیم از 30 داوطلب حرفه ای هستند و یا مشتاق حسابداران (CA) از کلاه مربیگری, کلاس, که گرد هم آمده اند برای کمک به نیازمندان زندگی در داخل و اطراف بنگلور.

در یک دوره کوتاه مدت این گروه بهره مند است بیش از 500 خانواده!

گسترش امید در میان COVID-19 وحشت:

Bengaluru covid-19

ما در تماس با یکی از داوطلبان Shravan M رائو, 25 سال, CA طالب. “حتی قبل از این مستند در سراسر کشور, ما می توانید ببینید که دستمزد روزانه کارگران به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر. ما می خواستیم برای کمک به آنها در ما ظرفیت و ساده ترین و سریعترین راه انجام شد که به اطمینان حاصل شود آنها را مصرف کافی از مواد غذایی و مواد غذایی و حتی زمانی که مغازه ها بسته است. به طوری که ابتکار عمل در زمان ما,” او می گوید بهتر است هند (TBI).

این گروه آغاز شده و با به اشتراک گذاری ویدئو در رسانه های اجتماعی, گردش تعداد آنها ، ایده آنها این بود که برای مردم در رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن که شماره داخلی با کارگران, کارمندان و کارگران که ممکن است نیاز به برخی از کمک در مستندات. نیازمندان را کلاه تماس خود را ترک نام و اطلاعات تماس.

“ما آنها را به عقب و انجام تأیید اولیه. برای مثال اگر یک خودرو با راننده تماس با ما درخواست خود را برای گواهینامه رانندگی و شماره ثبت. ما فقط نمی خواهید هر کسی که به استفاده ناروا. پس از تأیید اولیه ما داوطلبان برای خرید مواد غذایی به ارزش 2000 تومان از یکی از مقرر مغازه ها در نقاط مختلف بنگلور و درخواست ذینفع به جمع آوری آن” Shravan توضیح می دهد.

همانطور که از هم اکنون خود را محدود به بنگلور. اما کلاه بنیاد کردم تماس از خارج از شهرستان بیش از حد. اما عدم دسترسی نیست تکان دادن آنها را در همه. “راه حل ساده بود. پس از تایید اجباری ما خواسته فرد برای رفتن به نزدیک ترین فروشگاه مواد غذایی که قبول پرداخت از طریق آپی و برای خرید هر آنچه که آنها نیاز دارند. ما فقط قانون است و 2000 تومان به ازای هر خانواده. ما آنها را ارسال یک عکس از لایحه و ما e-پرداخت به فروشگاه به طور مستقیم” CA به ما می گوید.

BN Gopinath مکرر نویسندگان می گوید: “به افزایش به نیاز بشریت است و وظیفه هر فردی که خدا داده است قدرت را به من بدهید.”

شما می توانید به کمک بیش از حد!

Bengaluru covid-19

زمانی که این طرح آغاز شده در 15 مارس, داوطلبان که تمام وقت کار CAs پرداخت از جیب خود. هنگامی که آنها به حدود 100 خانواده منابع خود را خشک و آنها شروع به برقراری ارتباط با دیگران که تا به حال مورد مطالعه در کلاس مربیگری.

امروز این گروه بهره مند است بیش از 500 خانواده و شما می توانید پیوستن به آنها را بیش از حد.

در اینجا چهار چیز است که Shravan شما توصیه:

  • اگر شما می دانید هر مغازه که می خواهید به شریک با کلاه و کمک به داوطلبان به مراقبت از بسته اجازه داوطلبان می دانم. این کمک خواهد کرد آنها را تا حد زیادی در یک زمان هنگامی که بسیاری از مغازه ها بسته شدن
  • بهتر است هنوز هم اگر شما تماس با تامین عوامل شما می تواند کمک زیادی به علت
  • اگر شما می توانید ارائه کمک های مالی به علت, بانک اطلاعات داده شده است. از آنجا که پایه و ثبت شده است به عنوان یک نه برای سود شما همچنین می توانید یک 80G گواهی برای کمک های مالی
  • دریافت در تماس با دستمزد روزانه و دیگر کارگران در نزدیکی شما (اما دنبال معمول اقدامات پیشگیرانه) و از آنها بخواهید آنچه آنها نیاز به مواد غذایی و داروها و محصولات بهداشتی را می توان به طور مستقیم به آنها ارائه شده.

دریافت در تماس با کلاه بنیاد در 9886683697

بانک اطلاعات: نام کاربری: کلاه بنیاد
شماره حساب: 64054464963
نام بانک: بانک دولتی هند
IFSC کد: SBIN0040159
نام شعبه: Hanumanthnagar


همچنین بخوانید: پونا شرکت نوآوری کم هزینه کیت تشخیص COVID-19 در کمتر از نیمی از زمان


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>