COVID-19 بسیار سخت تر برای بینایی. در اینجا این است که چگونه ما می تواند کمک به

“همه چیز بسته است در اینجا. من نمی رفت در خارج از خانه برای پنج ماه گذشته به عنوان خانواده من به من هشدار داد به انجام این کار از آنجا که ما زندگی می کند بستگی دارد لمس کردن سطوح.”

ارتقاء

Even به عنوان بینایی مردم در حال مرور COVID-19 همه گیر سمت راست در کنار خود اندیش دوستان و اعضای خانواده آنها با برخی از چالش های منحصر به فرد خود را دارند.

“همه چیز بسته است در اینجا. من را از پا در خارج از خانه برای پنج ماه گذشته — خانواده ام به من هشدار داد به انجام این کار از آنجا که ما زندگی می کند بستگی دارد لمس کردن سطوح. اما در خانه من لازم نیست که هر گونه امکانات برای نگه داشتن بازی رفتن. آن بوده است بسیار سختی می گوید:” سونیل رامش کومار, کاپیتان ملی هند نابینا تیم کریکت زندگی می کند که در Chikkamagaluru, Karnataka.

خوشبختانه خانواده او تا تلاشهای خود را برای کاهش مشکلات خود.

“خانواده من شده است در کمک به من در تمام عملیات روزانه. مالی کریکت هیئت مدیره حمایت از من با پرداخت پاداش ماهانه (تومان 5,000-8,000) اگر چه آن را مانند قبل است. این روزها جریان نقدی بسیار محدود است. من می دانم که افرادی با معلولیت های جسمی مانند معدن رنج می برد بیشتر از طول همه گیر اما من می خواهم درخواست هر بصری به چالش کشیده فرد به ماندن در خانه و نه به حرکت در خارج. چه انتخاب ما! من فقط دعا می کنم برای بهتر روز,” او می گوید.

برای Rigzin دلمه شده است که بینایی پس از دوران کودکی خود را پس از یک حادثه را عدم توانایی برای فرار از محدوده خانه خود را در له که ثابت شده است به یک چالش.

“گوش دادن به اخبار رادیو یا ثابت آموزش مردم داده شده است برای جلوگیری از لمس کردن سطوح خارجی. اما از آنجایی که من از دست رفته من بینایی لمس کردن سطوح به من کمک کرد حرکت به راه من در این جهان است. پس از اولین مستند من شده اند محدود به خانه من اگر چه پدر و مادر من به من اجازه می دهد به گام به باغ ما و راه رفتن در ترکیب از خانه ما. اما من از دست گذراندن وقت با دوستان و عموزاده و من امیدوارم که این دوران تاریک به پایان رسیده و به زودی” او می گوید: صحبت کردن بهتر از هند است.

در حالی که Sunil و Rigzin می توانید تعداد در حمایت از خانواده های آنها وجود دارد برخی از کسانی که به تنهایی زندگی می کنند و آن را سخت به تصور کنید که چگونه آنها در حال گرفتن.

صحبت های جدید هندی, بیان, 42 ساله P رجا است که به تنهایی زندگی می کنند در Egmore چنای, از همسر و دختر در سمت چپ برای مادورای تنها چند روز قبل از این مستند بازگو مبارزات خود. “داوطلبان می آیند و رها کردن مواد و ترک. من حتی صحبت به هر کسی به درستی از گوشی من بیش از حد در دست تعمیر است. هنگامی که حمل و نقل عمومی آغاز می شود آن را حتی سخت تر خواهد بود اگر هیچ کس به ما کمک می کند. ما نمی توانیم اقامت در خانه های ما پس ما نمی دانیم که این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید و او گفت:” صحبت به انتشار.

Mahantesh GK بنیانگذار بنگلور-بر اساس Samarthanam اعتماد برای غیر فعال concurs.

“برای بینایی افراد به تنهایی زندگی می کنند, از آن شده است بسیار چالش برانگیز است. آنها را مجبور به انجام همه چیز خود به خود — پخت و پز شستن ظروف گرفتن مقررات و مراقبت از خانه آنها زندگی می کنند چرا که هیچ کس می آید به مراقبت از آنها. بسیاری از آپارتمان ها اجازه نمی دهد بندگان به محل وارد کنید برای کمک به آنها. شما نمی توانید تصور کنید که خود را در مخمصه. آن شده است یک کابوس است. بسیاری از آنها را شکستن به اشک, در حالی که برخی از آنها سوخته و دست خود را در تلاش برای طبخ. این گرفته شده جدی تلفات در سلامت روان خود را. بسیاری از آنها را تبدیل به افسردگی توجه خود را به کوری و تنهایی,” او می گوید.

در ضمن Rahul Deshmukh, بنیانگذار انجمن ملی برای رفاه جسمی در پونا صحبت می کند در مورد چگونه برای نابینایان و در دید مشکل از دانشجويان کم درآمد جامعه همه گیر و پس از آن مستند را تحت تاثیر مطالعات خود را.

“دانش آموزان آماده برای یادگیری و آنها درخواست مدیریت برای شروع کلاس های آنلاین. اما مسئله این است که بسیاری از آنها از روستاها و مناطق دور افتاده و قادر به اتصال به طبقات با توجه به در دسترس نبودن گوشی های هوشمند و شبکه های بد. آنها هنوز در تلاش اقدامات مختلف مانند صحبت کردن با آنها از طریق تلفن به طور منظم به حفظ سطح علاقه خود را.”

Visually
برای بازنمودی اهداف تنها.

کمک به بصری به چالش کشیده

Samarthanam اعتماد شده است اطمینان حاصل کرد که این افراد باید ضرورت برهنه.

“پس از مستند ما شروع به گرفتن تعداد زیادی از تماس های تلفنی از ما بینایی دوستان در سراسر کشور نیاز به همه نوع کمک. ما توزیع خشک جیره کیت برای بسیاری در جامعه معلولین و خانواده های آنها, اما به ویژه کسانی که بینایی در سراسر گروه های سنی مختلف. 50 درصد از جیره خشک رفت و به صورت بصری به چالش کشیده افراد و خانواده خود را. همه این جیره وارد در آستان خود در سراسر هند اما عمدتا در بنگلور و دهلی و شهرهای منطقه مانند بلگایوم و Dharwad. حداقل 4000 بینایی افراد و خانواده خود را دریافت جیره خشک از ما در سراسر هند در یک زمان صورت می گوید:” Mahantesh.

کارکنان غیر انتفاعی بودند حتی به کارگردانی مراقبت از وظایف روزانه خود را مانند رفتن به بانک و خرید دارو برای بیماری های دیگر مانند فشار خون بالا و در برخی موارد آنها حتی به آنها کمک کرد سفر خود را به محل بومی پس از اخذ مجوزهای لازم.

“ما توزیع یک بار پول کمک های مالی به بیش از 1000 بینایی افراد به طور مستقیم اعتباری است که مبلغ را به حساب خود را. بینایی افراد ساکن در شهرستانها مانند بنگلور و دهلی نو دریافت کرد 7,000 تومان, در حالی که کسانی که در مناطق روستایی دریافت 5,000 تومان,” او اضافه می کند.

اما به دست آوردن بودجه لازم نیز انجام وظیفه ای دشوار است با توجه به عظیم رکود اقتصادی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

“ما همیشه آماده برای حمایت از هر فرد است. ما درخواست کرده ایم که تمام اهدا کنندگان به کوچک فعال در طول این دوره است. دانش آموزان نیز ایجاد واتساپ گروه برای دریافت وجوه. آنها درد و رنج یک نقد جدی بحران. چند از اهدا کنندگان را در پیشبرد گفت که آنها در یک موقعیت برای کمک به می گوید:” Deshmukh.

چه چیزی می تواند به دولت ها انجام دهید ؟

“در روح و دولت باید معاف بینایی مردم را از رفتن به محل کار و یا به آنها اجازه می داد از خانه کار می کنند اما باید آن را دنبال کرد به شدت بر روی زمین است. آنها نمی تواند استطاعت به گام در این زمان. دولت نیز باید ارائه قوی نهادی پشتیبانی از طریق مختلف مرکزی و بودجه دولت و طرح. بسیاری از بینایی افراد باید گفت: حقوق بازنشستگی خود نشده اند سپرده نشده است. در این نقطه به ویژه دولت باید پرداخت توجه بیشتر و اطمینان از تمام حق عضویت به حساب خود سپرده به دلیل بصری به چالش کشیده مردم مبارزه به طور منظم دنبال کنید. دولت نیز باید مستقیم مختلف جوامع مسکن اجازه می دهد تا داخلی کمک برای کمک به بصری به چالش کشیده روزانه خود در مقررات غذا و سایر کارهای خانه می گوید:” Mahantesh.

می تواند فن آوری کمک بینایی مردم ؟

بله وجود دارد بی شمار از دستگاه های تحرک در بازار به صورت بصری به چالش کشیده اما کسانی که راه رفتن چوب با ابزار مانند تشخیص لرزش و صدای اتوماسیون محصولات نیست هر کس می تواند استطاعت با بالا رفتن قیمت به تومان 5,000.

“با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی تقریبا غیر ممکن است برای خرید چنین دستگاه. دولت باید اطمینان حاصل شود که آنها یا ارائه حمایت های پولی و یا آمد تا با تحرک دستگاه های رانده شده توسط هوش مصنوعی است. من حداقل 500 خانواده در طول این مستند به ارائه کمک های مادی و شوکه شده بود برای پیدا کردن که بسیاری از آنها تنها نشسته است در خانه خود حتی قادر به بیرون آمدن برای یک دقیقه. نوع خفگی بر سلامت روان گفت:” P Manoharan عضو تامیل نادو متفاوت Abled رفاه مدیره صحبت جدید هند اکسپرس در اوایل این ماه.

Visually
برای بازنمودی اهداف تنها.

چه فن آوری می تواند انجام دهد در این زمان است که کمک به حفظ بینایی افراد به طور مداوم درگیر با جهان خارج است.

ارتقاء

“ابزار فن آوری مانند برنامه های گوشی های هوشمند می تواند کمک به مردم با کوری در راه بزرگ است. بسیاری از فن آوری های مدرن بصری-اختلال دوستانه است که صدا را فعال کنید. آنها باقی می ماند بهتر درگیر با جهان خارج بسته به سطح خود را از استطاعت و چه دستگاه می توانید آنها را خرید. همیشه از من کودک من خواهد گوش دادن به All India Radio در طول روز با ابتلا به اخبار مختلف داستان و موسیقی خوب. ثابت سطح از تعامل با جهان خارج کمک می کند. از همه مهمتر, آنها باید فعال و مناسب انجام یوگا و تنفس منظم تمرینات برای اطمینان از سلامت جسمی و روانی متعادل است به طوری که آنها لازم نیست برای رفتن به خارج از خانه می گوید:” Mahantesh.

چه بصری می تواند قادر شهروندان انجام دهید ؟

برای شروع با صرف نظر از توانایی یا ناتوانی ما می توانید انتخاب کنید شفقت بیش از تحمل. برای کسانی که می خواهم برای رفتن یک گام بیشتر Deskhmukh درخواست که آنها جلو آمده و حمایت خود را از دانش آموزان است.

“حتی اگر یک سهم از 100 تومان در این زمان آن کمک بزرگی خواهد بود. دانش آموزان می خواهند برای رسیدن به مردم از طریق رسانه ها اما نه در یک موقعیت به صرف هر چیزی در بازاریابی در حال حاضر. با این حال اگر کسی می تواند ارائه خدمات خود را به صورت رایگان از آن کمک بزرگی خواهد بود,” او می گوید.

Visually
برای بازنمودی اهداف تنها.

“شهروندان عادی چشمها را باید فراموش نکنید که ترس از دست زدن به افراد نابینا به دلیل, بعد از همه, بسیاری از آنها نمی خواهد که COVID-19 پس آنها را هرگز. آنها می توانند به طور منظم تعامل با آنها را اگر آنها در نزدیکی زندگی می کنند با درخواست آنچه که آنها نیاز دارند. صحبت کردن با آنها به عنوان خوانده شده برخی از چیزهایی که به آنها و از آنها بخواهید آنچه آنها نیاز دارند. آن را به یک تفاوت عظیم به آنها. آنها نیاز به این همه عشق و محبت در جهان می گوید:” Mahantesh.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>