COVID-19: هند نیروی دریایی نوآوری اجازه می دهد تا 1 سیلندر اکسیژن رسانی به 12 نفر!

“در جریان همه گیر ونتیلاتور پشتیبانی مورد نیاز خواهد بود برای حدود 5-8 ٪ از بیماران در حالی که تعداد زیادی خواهد نیاز به اکسیژن پشتیبانی می کند. یک نیاز بود بنابراین احساس به طراحی مناسب قابل حمل آرایش.”

تیاو تعداد زیادی از مردم تحت تاثیر COVID-19 در هند در حال افزایش است روز به روز وجود دارد و معتبر است که از ترس کسانی که در خط اول جبهه در حال سقوط کوتاه از تجهیزات پزشکی و پرسنل.

مصرف cognisance این موضوع نیروی دریایی هند تن به تن کرده و در آن دستگاه های نوآورانه است که اجازه می دهد تا اکسیژن سیلندر مورد استفاده قرار گیرد تا 12 نفر!

زبان, به, بهتر, هند, کاپیتان CG راجو روابط عمومی افسر با شرقی فرماندهی نیروی دریایی (ENC) ویساکاپاتنام گفت: “بیمارستان ها می توانید یک بانک سیلندر اکسیژن است که در عمل به عنوان یک متمرکز AC. اما زمانی که ما نیاز به ایجاد ترتیبات ویژه در مدارس و یا سایر زمینه هایی برای بیماران مبتلا به اکسیژن نیاز به عرضه به بیماران به صورت جداگانه. یک تیم در کارخانه کشتیسازی نیروی دریایی طراحی و تولید یک دستگاه است که اجازه می دهد تا یک تامین اکسیژن از یک سیلندر به بالا به 12 نفر.”

نام Portable Multi-خوراک اکسیژن منیفولد (مادر) این 6 راه شعاعی هدر است که متناسب با یک سیلندر و متصل است به شش های مختلف توزیع نیرو یک نیروی برای یک بیمار در هر).

چرا COVID-19 بیماران نیاز به اکسیژن مصنوعی عرضه ؟

indian navy oxygen cylinder
قابل حمل چند خوراک اکسیژن منیفولد طراحی شده توسط نیروی دریایی هند. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: سروان CG Raju

یکی در شش بيمار از COVID-19 توسعه می تواند جدی مشکلات تنفسی است. حتی در موارد شدید تر Coronavirus می تواند آسیب بیمار ریه و هنگامی که بدن تشخیص این گسترش می یابد رگ های خونی اجازه دهید به سلول های ایمنی در.

این گسترش نیز می تواند مایعات به خود را وارد ریه ها و تنفس را دشوار است در نتیجه کاهش اکسیژن در بدن شما است. در این وضعیت مصنوعی تامین اکسیژن از طریق هواکش بسیار مهم می شود.

این دستگاه می تواند به اثبات می شود بسیار مورد نیاز نوآوری در مورد ما رسیدن به یک مرحله که در آن بسیاری از بیماران مبتلا به COVID-19 عفونت نیاز به بستری در را تغییر بخش پزشکی.

یک بیانیه صادر شده توسط آنها می گوید: “در حال همه گیر ونتیلاتور پشتیبانی مورد نیاز خواهد بود برای حدود 5-8 ٪ از بیماران با علائم در حالی که تعداد زیادی خواهد نیاز به اکسیژن پشتیبانی می کند. امکانات موجود کافی به تهیه کردن برای چنین بزرگ مورد نیاز است. یک نیاز بود بنابراین احساس به طراحی مناسب حمل و قابل تنظیم است که می تواند اکسیژن از طریق ماسک به تعدادی از بیماران نیازمند استفاده از یک سیلندر در مواقع اضطراری که نیاز به ساعت.”

در مورد دستگاه طراحی شده توسط نیروی دریایی هند:

یکی از قابل حمل است 6-راه شعاعی بخاری است که با استفاده از اکسیژن سیلندر بهره مند شوند و شش نفر به صورت همزمان.

“مقدماتی محاکمه کل مجمع انجام شد در پزشکی بازرسی (MI) اتاق در کارخانه کشتیسازی نیروی دریایی ویساکاپاتنام بود که پس از محاکمه سریع در نیروی دریایی بیمارستان INHS کلینی در جایی که قابل حمل بود با موفقیت راه اندازی در عرض 30 دقیقه می گوید:” نیروی دریایی هند در بیانیه ای.

پس از موفقیت بچه های تیم رفته پیش رو به توسعه دو 6-راه شعاعی هدر است که می تواند به طور همزمان سود 12 نفر.

“محاکمه خود در INHS کلینی موفق بوده است. این تیم در حال حاضر ساخت ده واحد از این قبیل که می تواند به نفع 120 نفر در یک زمان” سروان Raju سهام با TBI.

این دستگاه میتواند در قرنطینه کمپ راه اندازی در ENC برای اتباع هند در حال تخلیه از COVID-19 کشورها را تحت تاثیر قرار, که در حال حاضر می تواند به جای 200 نفر است.

“این تخلیه پرسنل در اردوگاه را از نزدیک تحت نظارت برای اطمینان اجتماعی فاصله و تحت نظارت های پزشکی مطابق با پروتکل های پایین گذاشته شده توسط وزارت بهداشت و خانواده, رفاه دولت. از هند توسط یک تیم از نیروی دریایی و پرسنل حرفه ای پزشکی ENC می گوید:” نیروی دریایی است.


همچنین بخوانید: COVID-19: بمبئی برادران 3D چاپ, چهره سپر برای اسناد; عرضه 5000 واحد در 7 روز


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>