Covid-19 در آمریکا بیش از 1000 کشته و 65,000 تست مثبت

واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کرده است فاجعه بزرگ اعلامیه بر بهداشت عمومی برای بسیاری از ایالات آمریکا از جمله بدترین ضربه نیویورک به عنوان مجموع تعداد موارد تایید شده در کشور عبور 65,000 علامت و بیش از 1000 نفر کشته شده اند با توجه به کشنده coronavirus.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب تعداد مرگ و میر ناشی از رمان کروناویروس در آمریکا افزایش یافت و به 1,031 با 68,572 موارد تایید شده. ایالات متحده تا سوم بیشترین تعداد موارد تایید شده در پشت چین و ایتالیا است.

علاوه بر اعلام اورژانس ملی رئیس جمهور تهمت را تایید کرده است فاجعه بزرگ اعلامیه برای, New York, California, Washington, Iowa, لوئیزیانا, کارولینای شمالی, تگزاس و فلوریدا.

این است که احتمالا برای اولین بار در حافظه اخیر است که بیش از نیم دوجین متحده تایید شده اند به صورت عمده فاجعه اظهارات در بهداشت عمومی است.

وضعیت همچنان رو به وخامت گذاشته در شهر نیویورک که به عنوان کانون COVID-19 در ایالات متحده است.

سه شنبه تعداد موارد تایید شده عبور 30,000 و حداقل 285 نفر کشته شدند. نیویورک به دنبال داشت همسایه نیوجرسی با 4,402 موارد و 62 مرگ و میر. کالیفرنیا با حدود 3000 موارد و 65 مرگ و میر تحت مستند.

دولت واشنگتن که در گزارش اولین coronavirus مرگ در ایالات متحده است 2,588 مورد تأیید و 130 مرگ و میر به دنبال میشیگان با 2,588 موارد و 43 مرگ و میر.

دیگر کشورهای بزرگ با بیش از 1000 تایید COVID-19 موارد فلوریدا و ایلینوی, ماساچوست, لوئیزیانا, گرجستان, پنسیلوانیا, تگزاس و کلرادو است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که او انجام همه چیز را در قدرت خود را برای کمک به شهر نیویورک را از طریق این چالش است.

آن است که واقعا دور ما بزرگترین مشکل شاید از آن خواهد شد شاید آن را نمی خواهد اما وجود دارد بسیاری از مردم قادر به کار بر روی آن را با ما و تیم ما در حال کار بسیار خوبی با نمایندگان وزارت امور خارجه ،

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دولت همچنین انجام برخی بسیار بزرگ COVID-19 testings در سراسر کشور است. بیش از 100 میلیون آمریکایی در حال زندگی می کنند و مستند وضعیت است که با داشتن یک تاثیر مخربی بر اقتصاد کشور.

سنای آمریکا و کاخ سفید باید در یک توافق گسترده تومان 2.2 تریلیون بسته محرک.

در میان چیزهای دیگر این لایحه در مجلس سنا شامل 350 میلیارد تومان در حفظ و نگهداری وام برای کسب و کارهای کوچک با وام بخشش در دسترس برای کسب و کار است که ادامه پرداخت کارگران خود را.

این شامل 300 میلیارد تومان به طور مستقیم پرداخت پول نقد برای هر شهروند آمریکایی درآمد کمتر از 99,000 تومان در سال است. خواهد بود که دلار 3400 بسیار به سرعت برای خانواده معمولی چهار او اضافه شده است.

این لایحه به 250 میلیارد تومان در گسترش مزایای بیکاری. متوسط کارگر که خود را از دست داده و یا کار خود را دریافت خواهد کرد 100 درصد از حقوق و دستمزد خود را تا چهار ماه کامل, او گفت:.

بر خلاف عادی مزایای بیکاری پیمانکاران مستقل و خود اشتغالی واجد شرایط خواهد بود بنابراین شما باید پیمانکاران مستقل و خود اشتغالی مردم خواهد بود واجد شرایط برای این کار, او گفت:.

به گفته وزیر خزانه داری استیون Mnuchin خود را اداره خواهد شد که 500 میلیارد تومان است که آنها می توانید استفاده کنید برای کار با فدرال رزرو برای شرایط اضطراری برنامه هایی که ایجاد خواهد شد تا دلار اضافی 4 تریلیون اگر نیاز به پشتیبانی آمریکا کسب و کار و کارگران آمریکایی در یک اقدام بی سابقه در راه است.

ما پیش بینی شده است سه ماه. امیدوارم ما لازم نیست این کار را برای سه ماه. امیدوارم این جنگ خواهد بود برنده سریعتر است اما انتظار ما این است که یک مقدار قابل توجهی از پول در صورت نیاز به پوشش اقتصاد Mnuchin گفت: در پاسخ به یک سوال.

ما در حال رفتن به مراقبت از کارگر آمریکایی و ما در حال رفتن به مراقبت از این شرکت ها که سوخت این کشور و این کشور بزرگ است. این تقصیر آنها نیست تهمت گفت.

در پاسخ به یک سوال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهم برای باز کردن اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

من فکر می کنم وجود دارد برخی از افرادی که می خواهم آن را باز کنید تا به سرعت. وجود دارد برخی از افرادی که می خواهم آن را به انجام نظر مالی ضعیف چون آنها فکر می کنم که خواهد بود بسیار خوب است تا آنجا که شکست من در انتخابات است و من نمی دانم اگر آن است, اما من فکر می کنم آن است به طوری که بسیاری از آن افرادی هستند که در حرفه خود است که می خواهم که به اتفاق می افتد. من فکر می کنم آن را بسیار روشن است,” او گفت:. PTI LKJ

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>