COVID-19: بمبی فارغ التحصیلان انتشار ‘قطره آب” راه حلی برای جماهير فضاهای عمومی

انسان به شکل ربات sterilises فضاهای مانند خیابان و بیمارستان و ایستگاههای اتوبوس و مراکز خرید و ایستگاه های راه آهن و غیره به مبارزه COVID-19 coronavirus.

یکs 30 مارس Covid-19 ادعا کرده بیش از 33000 زندگی در سراسر جهان با بیش از 1000 موارد تست مثبت در هند. به عنوان کارشناسان بهداشت و درمان, دانشمندان و نوآوران کار دور ساعت به منظور توسعه یک درمان برای پایان دادن به شیوع بیماری مرگبار, IIT التحصیل, Debayan ساها و دکتر شاشی Ranjan آمده اند تا با یک دستگاه است که می تواند احتمالا محدود کردن گسترش COVID-19.

به نام “Airlens منهای تاج’ انسان-شکل ربات می تواند جماهير خیابان ها و اماکن عمومی مانند بیمارستان و اتوبوس متوقف می شود ایستگاه های راه آهن و مراکز خرید. دستگاه تخلیه شارژ/ionised قطرات آب به جماهير سطوح است که به طور بالقوه می تواند باعث گسترش coronavirus.

‘Airlens منهای تاج’

این تکنولوژی این است که جدید نیست و در حال حاضر در حال استفاده در ویتنام است.

“اتهام یا ionised قطرات آب می تواند کشتن ویروس غیرفعال کردن ویروس ها توسط تفکيک و پروتئین خود را کت. به عبارت دیگر قطرات کمک در اکسیداسیون (یکی از قوی ترین ابزار ضد میکروبی) از پروتئین های ویروسی به غیر مولکول های مضر” توضیح می دهد که ساها که همراه با دکتر Ranjan نیز اختراع دو دستگاه برای مبارزه با آلودگی هوا PM منفی 2.5 که محدودیت خودرو آلودگی و Airlens یک ماشین sanitiser.

Dr Ranjan یاد گرفتیم در مورد قدرت اکسیداسیون در طول تحقیقات علمی در NUS سنگاپور “من متوجه شدم که اکسیداسیون یکی از قوی ترین ابزارهای ضد میکروبی است که می تواند جماهير کل شهرستان. ما تکنولوژی با استفاده از یک ترکیب بهینه از انرژی الکتریکی و آب atomisation روش برای القاء یک بار در در حالی که قطرات آب ایجاد رادیکال های هیدروکسیل است که می تواند oxidise و کشتن coronavirus.”

از چپ به راست Dr شاشی Ranjan, Debayan ساها و یک عضو تیم

Saha معتقد است که برق و آب روش کار می کند مانند نسخه بزرگتر از یک الکل بر اساس دست sanitiser “این sanitisers مفید هستند در کاهش خطر ابتلا به کروناویروس درست مثل ماشین ما. از طریق این دستگاه ما می توانیم دستگیری ویروس و ممکن است صاف منحنی.”

انسان به شکل ربات که sterilises فضاهای عمومی

کار به طور مداوم در طول مستند

ساها در حال حاضر در گیر در کلکته به دلیل مستند و دکتر شاشی است در دهلی نو. اما این دو اجازه نداد این مستند متوقف کردن آنها را از رفتن به جلو با چشم انداز خود را به جای آن آنها را رو به جلو حرکت می کند را به عنوان برنامه ریزی شده. آنها به ایجاد نمونه های اولیه از این دستگاه در مکان های مربوطه خود را با منابع آنها می اوردن.

آنها ارائه یک پیشنهاد به توسعه فناوری تخته (TDB) یک قانونی در بخش علم و فن آوری برای تست دستگاه خود را و در حال حاضر در انتظار پاسخ از آنها.

“ما در حال فروش این دستگاه به عنوان آن را برای بهبود جامعه است. ما می خواهیم بیشتر مهندسین در سراسر هند در حال توسعه مشابه ماشین آلات است که می تواند کمک به مبارزه با Covid-19 می گوید:” Saha.

با کمک اعضای تیم ساها و Ranjan در حال حاضر در کار ساخت ده دستگاه هفته آینده. اما آنها در حال اجرا هستند از مواد خام و فضا با توجه به این مستند و نیاز به کمک از ذینفعان مختلف مانند شرکت های تولید مواد و مقامات به منبع همان.

اگر شما هر گونه آگهی که می تواند کمک به ساها و دکتر شاشی تماس با آنها را در اینجا.

دریافت تمام به روز رسانی و منابع Covid 19 در اینجا.


همچنین بخوانید: منحصر به فرد: دهلی نو برای اولین بار COVID-19 بازمانده یک پیام مهم برای به اشتراک گذاشتن


ویرایش شده توسط Saiqua سلطان

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>