COVID-19: چقدر مستند است, اثبات یکی دیگر از تهدید مرگبار

محمد حسین

حیدرآباد: یکی هرگز نمی تواند تصور کنید که حیدرآباد را غرق خود را در سکوت در حالی که معمولا پر سر و صدا و شلوغ جاده ها در حال حاضر آواز خاموش آهنگ ها از پوچی.

Teri khamushiya آگار teri majboori hai tu rehne د humara nikalna usse ziyada zaroori nahi,” croons شهرستان.

این تقریبا ترجمه برای “اگر ماندن در میهن خروج از جاده ها خالی است و سپس تنها راه امن به آن پایبند.” (مطمئن نیستم که در مورد این ترجمه

اقامتگاه برای بسیاری از, همه چیز در مورد آرامش بخش و خنک کننده و لذت بردن از با خانواده. در ضمن بی خانمان هستند و بیش از تنهایی. آنها مملو از ترس در مورد نان و کره است. “Wo ویروس به jaan lera سنی humlog; leken bhuk bhi tu wahi karri na صاحب (ما می شنویم که این ویروس در حال شکل گرفتن زندگی می کند اما این گرسنگی در حال انجام همین کار را با دزدی ما از ما امرار معاش).”

به عنوان کل شهرستان reeled تحت مستند در پاسخ به کروناویروس شیوع بیماری و با در نظر Janta مقررات منع رفت و آمد بیش از 12.2464 میلیون نفر از حیدرآباد در حال محدود به خانه های خود. اما هزاران نفر از بی خانمان روح در شهرستان بودند دروغ گفتن در پیاده رو از Charminar, Nampally و باغ های عمومی و همچنین سه ایستگاه راه آهن به خارج از شهر از جمله حیدرآباد سکوندربد و Kachiguda.

امروز وقتی که یک siasat.com گزارشگر بازدید حیدرآباد ایستگاه راه آهن در Nampally این پیاده رو در اطراف ایستگاه راه آهن بودند مربا بسته بندی شده با گدا بودند که مبارزه برای آب و غذا.

تعدادی از آنها دستمزد روزانه کارگران که کار در هتل ها و سایت های ساخت و ساز. گدا — که قلمرو تنها میزان سایه درختان مناطق پارکینگ و فضاهای در جاده ها — خواسته شد آنچه را که آنها قصد انجام این کار در صورت منع گسترش برای 15 روز به آنها گفت:”Hamesha همهمه gareebo ka سلام maren hota (فقیر همیشه رنج می برند).”

وقتی پرسیده شد که اگر آنها تا به حال یک کارت سفید آنها گفت:”ساب wo harry لانا aur kiya ، ناهی maalum (آقا ما نمی دانیم که در آن به آن را دریافت کند و چه چیزی برای انجام با آن!).”

این خود اعمال قرنطینه شناخته شده به عنوان Janta منع کرده است آنها را ضربه سخت و مرگبار COVID-19 به شمار خطری برای معاش خود.

با در نظر Janata حکومت نظامی در روز یکشنبه بیش از 12000 افسران پلیس بودند مستقر در شهرستان به اطمینان حاصل شود هر کس در خانه باقی می ماند.

علاوه بر این در روز شنبه تعداد زیادی از مردم در نقطه ای بودند در مغازه سبزی بازار و مغازه های گوشت به خانه های خود را به انبار کردن مواد غذایی است. این کمک فروشندگان را کشتن آنها به عنوان افزایش قیمت های خود را در مواردی مانند گوجه فرنگی برای Rs.80 به ازای هر کیلوگرم است که در همان شب بود که قبلا فروخته 60 روپیه کمتر است. به عنوان مغازه ها نیز غرق در ویرانی با کاهش تعداد denizens در مغازه اغذیه فروشی اقلام نیز پرواز کردن قفسه مانند سریع ذرات نور تنها اضافه کردن به فروشگاه’ آرامش.

اما آنچه در مورد کسانی که کمتر خوش شانس از این افراد که امتیاز از حفظ خود را از طریق خرید در مواد غذایی رسانه ها? آیا آنها از ملزومات اولیه مورد نیاز برای حفظ خود را بیش از طول این مستند?

در حالی که جهان در هراس است-خرید وجود دارد هزاران نفر از مردمی فقیر که به سختی می توانید استطاعت یک هفته به ارزش غذایی اجازه دهید به تنهایی یک ماه.

به مسائل بدتر کارگران کم درآمد و یا روزانه کارگران ندارد بیمه درمانی قرار می دهد که آنها در یک وضعیت مخاطره آمیز است اگر آنها قرارداد coronavirus.

در بالا از آن Janta حکومت نظامی توسط مردم در خانه بماند. یک دلیل مشروع ، حتی یک فقیر فروشنده باز می شود مغازه در خیابان و یا در یک ریکشامشتریان خود را در خانه هستند.

انگلیسی فیلسوف و سیاستمدار فرانسیس بیکن: “اگر کوه را نمی خواهد آمد به محمد و سپس محمد باید رفتن به کوه.”

البته coronavirus تبدیل شده و بسیاری از کوه ها کاملا به موش ها موجب صدمه زدن به بسیاری از Muhammads در این فرآیند است.

در حال حاضر Telangana وزیر K. Chandrashekhar رائو اعلام کرد که دولت در حال رفتن به در مستند تا 31 مارس 22 سال 2020 به خلاص شدن از شر خود را dominion از coronavirus. او از مردم خواست تا در خانه بماند در حالی که همچنین بیان کرد که مردم با کارت های جیره بندی می توانید 15 کیلوگرم برنج و امکانات دیگر.

“در شهر حیدرآباد که در آن lakhs از مردم زیر خط فقر زندگی می, این بیماری همه گیر را آسیب است نه تنها محدود به از دست دادن زندگی; این پتانسیل به تخریب کل معیشت مردم و تاثیر جوامع فقیر در یک کشنده شیوه ای گفت:” یک فعال اجتماعی که خواست ناشناس بماند.

شهروندان معلوم شد که بسیار پاسخگو و تعاونی به عنوان 95 درصد از جمعیت بودند در خانه های خود و به اونها در “کف زدن” مراسم در ساعت 5 بعد از ظهر به ابراز قدردانی به کسانی که در خط مقدم مهار کردند. در ضمن بر خلاف این اقدامات در جهت منافع مشترک بسیاری رفت و در مورد کسب و کار خود را به عنوان معمول با chabutra گردهمایی galli cricket ها و مغازه ها در داخل کشور بخش هایی از شهر است.

پلیس نیز دیده می شود مجازات نوجوانان با ساخت آنها را نگه دارید و پلاکارد به عنوان آنها را در جاده ها بدون هیچ دلیل.

در عین حال نگرانی بسیاری از شهروندان هزینه های روزانه به نحوی وجود دارد در کنار هم در کنار مادران شکایت خود را پر انرژی کودکان فساد در این دوره عدم فعالیت.

تا مارس 31, موش, کوه و Muhammads به طور یکسان خواهد شد به نحوی باید برای به دست آوردن.

اگر چه برخی آن را راحت تر از دیگران است.

[email protected]


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>