COVID-19: چگونه یک آندرا بر اساس برنامه ارائه مواد غذایی در دور آروناچال منطقه

“از اداری نظر به اهمیت MeeBuddy برنامه است که آن را نگه می دارد و مردم را در نیاز به ساعت و آنها هیچ دلیلی برای بیرون رفتن می گوید:” Lohit معاون کمیسر شاهزاده Dhawan. #CoronaWarriors #CoronaLockdown

Wآنکه بسیاری از نقاط کشور شاهد صف های طولانی در خارج از فروشگاه های مواد غذایی در طول زمان در سراسر کشور مستند دولت از یک منطقه از راه دور در آروناچال پرادش و MeeBuddy یک آندرا پرادش-آنلاین بر اساس برنامه در حال آمدن است همراه برای اطمینان از ساکنان خود را دریافت ملزومات تحویل خانه.

آن را مدتی در ماه فوریه زمانی که Lohit منطقه دولت اول رسیده به MeeBuddy یک برنامه است که مانند سبد بزرگ, OLX شهری و کف زدن را به یکی از نورد به صورت نیمه شهری و مناطق روستایی است.

آن را ارائه ملزومات روزانه کشاورزی اقلام و خدمات مانند لوله کشی و نجاری و کار الکتریکی در حالی که همچنین ارائه یک پلت فرم برای خرید و فروش محلی و با استفاده از محصولات مانند کشاورزی, ابزارهای, ابزارهای الکترونیکی و صنایع دستی در نیمه شهری و مناطق روستایی از طریق وابسته نمایندگی مجاز و فروش (franchisees).

راه اندازی در فوریه 2019 برنامه را پوشش داده است 200 روستا کار با 20 franchisees در سراسر آندرا پرادش در سال گذشته است. آن را نیز عملیاتی در Telangana و آروناچال پرادش با مگالایا در افق. آن را عملیاتی در آروناچال پرادش به لطف ارتباط با هوشمند ایجاد کرد جنبش که در حال همکاری با دولت برای فعال کردن مردم روستایی برای ارائه خود را از طریق کارآفرینی, آموزش های شغلی و onboarding آنها را به باز کردن نوآوری سیستم عامل است.

“ما تحویل پسران در حال حاضر در حال ارائه در تزو شهر (منطقه مرکزی) و اطراف آن 20 روستا. در این مستند با این حال ما در حال تمرکز تنها در تحویل اقلام ضروری می گوید:” Malireddy Rajasekhar بنیانگذار و مدیر عامل شرکت MeeBuddy, زبان, به , بهتر, هندوستان.

پست مستند به Lohit دولت منطقه مشغول به کار از نزدیک با برنامه بلافاصله operationalise تحویل اقلام ضروری. برنامه ثبت نام بیش از 1480 کاربران در Lohit منطقه و اعدام بیش از 200 تحویل.

“تا کنون پاسخ به این نرم افزار شده است بسیار خوب است. در روز دوم پس از آن راه اندازی یک هفته پیش ما ثبت نام حدود 900 کاربران است. ما از انتظار بسیاری از مردم برای دریافت بر روی برنامه. اولیه وجود دارد شکایت است که برنامه کاهش کمی اما ما موفق شده اند برای رسیدگی به این مشکل علاوه بر افزایش کانال های تحویل. ما پوشش تزو مقر Lohit منطقه و روستاهای اطراف آن می گوید:” معاون کمیسر شاهزاده Dhawan.

App
کراوات بین Lohit دولت های منطقه و MeeBuddy.

برای Mebuddy برنامه به کار در Lohit منطقه franchisee صاحبان مورد نیاز است. بنابراین دولت در ابتدا درگیر یک زن و شوهر از بیکار و مشاغل جوانی رسیده به بازار انجمن و تمام ارائه دهندگان خدمات و کالاهای تحویل مغازه های ثبت شده در آن با ارائه محصول خود و منو.

تحویل تسهیل franchisee صاحبان که رفته اند بر روی بیشتر استخدام برخی از تحویل پسران. این تحویل پسران آموزش دیده و با توجه به تجهیزات مناسب برای ارائه این محصولات به خوابگاه.

“ما باید پنج تحویل پسران ارائه محصولات در سراسر ساعت. این طرح به گسترش این خدمات به Wakro و Sunpura محافل به عنوان به خوبی. دولت در این نزدیکی هست Pasighat و Itanagar در حال حاضر به ابراز علاقه به عنوان” او می افزاید.

در مصاحبه با گواتی مبتنی بر انتشار EastMojoیک ساکن Heymu Lohorung صحبت در مورد چگونه برنامه تحویل سفارش خود را از قهوه و شکر و پیاز را در 30 دقیقه.

“تا به حال این برنامه نمی شده است وجود دارد, من می خواهم که هیچ چاره ای جز به گام از خانه من به تهیه شکر حداقل ممکن قرار دادن بهداشت و درمان در معرض خطر چه کسی می داند…در واقع با دیدن تصاویری که از نقاط مختلف کشور نشان از کالاهای اساسی و مغازه ها و سبزیجات و میوه فروشندگان به سر می برند با مشتریان چپ من میخواستم بدونم که اگر یک منطقه از راه دور مانند معدن می تواند راه اندازی چنین برنامه و اتصال تمام تدارکات لازم برای تامین کالاهای اساسی و خدمات به شهروندان برای متوقف کردن آنها می آیند در طول مستند دوره در هیچ زمانی پس چرا نمی تواند به مناطق دیگر دنبال این مدل؟”

App
ارائه ملزومات به ساکنان محلی است.

این یک روحیۀ Rajasekhar همچنین بیان.

“داشتن صدها نفر از مردم جمع آوری و در بازار به خرید اقلام ضروری است که یک وضعیت خطرناک و ما تحویل سیستم به دنبال اطمینان مردم اصلا به آن مرحله است. یکی از نگرانی در آروناچال عدم وجود شبکه تلفن همراه, به ویژه در مناطق روستایی است. مناطق ما پوشش تا کنون اصلا چنین مسائلی ، پس از مستند ما گسترش بیش از همه آروناچال و دولت خواهد شد آدرس شبکه, موضوع,” او می گوید.

در ضمن برای Dhawan, ورود MeeBuddy است واقعا کاسته برخی از عمده نگرانی های اداری.

“از اداری نظر به اهمیت MeeBuddy است که آن را نگه می دارد مردم در خانه. هیچ تبادل ارز و همچنین از آنجا که شما می توانید با پرداخت آنلاین و این موجب صرفه جویی در سفر به ATM به عنوان به خوبی. به عنوان یک مدیر من می توانم نظارت بر اینکه آیا کالاهای اساسی در حال گرفتن تحویل داده شده به مردم که آیا افزایش قیمت در بازار است و من باید این همه آمار های موجود بر روی داشبورد. این کلیدی است زیرا اغلب ما قادر به دست آوردن اطلاعات درست از آنچه که در بازار اتفاق می افتد,” او می گوید TBI.

App
محصول منو

در بیشتر مناطق داخلی که در آن برنامه نمی رسید, دولت برنامه ریزی اسلات هم برای مردم محلی خود را به جمع آوری جیره. اجتماعی فاصله شده است تضمین مارک صف خط. برای بررسی قیمت های آنها با انجام بازرسی های منظم در بازار.

در این مقطع حساس, همکاری مانند یک MeeBuddy و Lohit دولت های منطقه در حال نشان دادن راه رو به جلو برای اطمینان مردم به ماندن در خانه.


همچنین بخوانید: آیا می خواهید برای کمک به دستمزد روزانه کارگران ؟ شهر زرنگ کمک به آنها را به مواد غذایی و ملزومات


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>