COVID-19: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد گوشی های نقدی و تحویل

مطالعات نشان داده اند که ما فروتن تلفن همراه متشکل از 10 بار بیشتر میکروب از یک توالت صندلی. بیایید نه چشم پوشی از چنین منابع آلودگی و پاک بماند!

یکs Covid-19 همچنان به انتقام ویران کردن در زندگی مردم در سراسر جهان پزشکی, کارشناسان اصرار همگان را به حفظ بهداشت شخصی, شروع, اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست و چند بار در روز.

در حالی که این بدون شک بهترین روش برای مبارزه با این حمله همه گیر آن از اهمیت به اتخاذ شیوه های خاصی است که اطمینان حاصل شود هیچ انتقال ویروس از طریق تماس با فرد دیگری و یا هر جاندار سطح.

در اینجا یک لیست از اقدامات احتیاطی شما باید به دنبال در موقعیت های مختلف برای جلوگیری از انتقال ویروس کشنده.

1. Dab در حالی که عطسه/سرفه

آن است که به طور کلی توصیه می شود که شما به دکتر مراجعه کنید و احتمالا دریافت Covid-19 آزمون انجام می شود اگر شما مبتلا به سرماخوردگی و سرفه. حتی اگر خود بیماری است صرف آنفلوآنزای فصلی, آن است که همیشه بهترین برای عطسه یا سرفه به آرنج خود را به جای کف دست خود را.

این که آیا شما در حضور شخص دیگری و یا به تنهایی این مرحله ساده می تواند یک راه طولانی در نگه داشتن شما را سالم. همچنین به یاد داشته باشید برای شستن دست های خود را (برای 20 ثانیه) در هر زمان شما عطسه یا سرفه.

اگر شما سازگار سرد فراموش نکنید که برای قرار دادن بر روی یک ماسک محافظ.

2. نگه داشتن گوشی خود را تمیز

در حال حاضر که بسیاری از ما در حال قرنطینه داخل خانه های ما گوشی های هوشمند ما به ناچار شدن ما تنها اصحاب. متاسفانه مطالعات نشان داده اند که ما فروتن تلفن همراه متشکل از 10 بار بیشتر میکروب از یک توالت صندلی و COVID-19 تمایل به زنده ماندن در سطوح پلاستیکی به مدت 3 روز یا بیشتر.

تلفن همراه خود نیاز به یک پاکسازی کامل در حال حاضر و پس از آن درست مانند دست های خود را و در اینجا یک راهنمای جامع برای ضد عفونی کردن آن:

 • با استفاده از کمی مرطوب ضد عفونی کننده پاک خود را برای تمیز کردن صفحه نمایش و پشت گوشی به آرامی بر خلاف قبلی اعتقاد این فرایند قابل استفاده برای اپل دستگاه به عنوان به خوبی.
 • Dab یک پارچه بدون پرز با 70% ایزوپروپیل الکل و یا تجاری در دسترس دست sanitiser و پاک پاک. استفاده نمی Dettol و یا مانند مایعات ضد عفونی کننده.
 • متناوبا, مرطوب از یک حوله کاغذی یا پارچه با کف دست بشویید بسیار به آرامی و با دقت مالش آن بر روی صفحه نمایش گوشی و پاک کردن آن را با یکی دیگر تمیز و کمی مرطوب پارچه/حوله.

 • تکرار این فرایند حداقل یک یا دو بار در روز بسته به نوع استفاده و قرار گرفتن در معرض.
 • هرگز از سفید کننده استفاده کنید یا تبادل نظر گوشی خود را در sanitiser یا هر عامل ضد عفونی.
 • حتی اگر تلفن شما است که تبلیغ می شود, مقاوم در برابر آب بهتر است از نگهداری آن در زیر آب در حال اجرا و یا شیب آن را در آب کشتی.

3. نگه داشتن خانه تمیز کردن در این زمان Covid-19

 • درب دستگیره, سوئیچ ها, کابینت آشپزخانه, مبلمان و غیره. اتفاق می افتد به لمس سطوح در داخل یک خانه است. در میان Coronavirus شیوع آن از اهمیت برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن آنها را به طور منظم.
 • استفاده از مخلوطی از صابون معمولی/مواد شوینده و آب و یا استفاده از یک استاندارد ضد عفونی کننده راه حل برای پاک کردن این سطوح تمیز….
 • خلاء به طور منظم و مطمئن شوید که به mop طبقه روزانه با کف مواد ضد عفونی کننده مایع است.

 • اگر شما به طور منظم استفاده از جامعه آسانسور در آپارتمان خود را پیچیده و اجتناب از دست زدن به دکمه های با انگشتان دست برای جلوگیری از انتقال تماس. یک راه هوشمندانه است به استفاده از یک خلال دندان برای فشار دادن دکمه و دور از آن بلافاصله در سطل زباله.

4. نگه داشتن ویروس و دور از مواد غذایی خود را

Covid-19 می توانید زنده ماندن به مدت سه روز در فولاد ضد زنگ و پلاستیک سطوح. بنابراین بهترین کار این است که برای ضد عفونی کردن آشپزخانه و ظروف & کارد و چنگال با مواد ضد عفونی کننده dishwash هر بار قبل از غذا خوردن.

توجه داشته باشید: اطمینان حاصل کنید که شما در حال پخت و پز سبزیجات و پروتئین ها در درجه حرارت بالا و مصرف مواد غذایی خود را در حالی که گرم است.

5. در این زمان از Covid-19 انتخاب کردن برای تماس تحویل

 • از غذای آماده مواد غذایی به بسته بندی و تحویل مدیران به طور منظم در حال حاضر در درب خانه ما. بسیاری از مواد غذایی و تحویل سیستم عامل های تجارت الکترونیک در حال فعال کردن این گزینه از تماس تحویل در جایی که بسته است در سمت چپ خود را درب اجرایی که شما انتخاب کنید تا در حالی که بعد از آن و مطمئن شوید که شما انتخاب کردن برای این مرکز در حال حاضر.

 • یکی دیگر از راه یقین انتقال ارز از ارز ، آن است که توصیه می شود به طور کامل جلوگیری از مبادله پول نقد در حال حاضر. انتخاب کردن برای دیجیتال گزینه های پرداخت به جای.

سعی کنید بهترین خود را به پیروی از قوانین ذکر شده در بالا پشتکار و نگه داشتن خود و محیط اطراف خود را تمیز کردن به عنوان آنجا که ممکن است. که اولین گام برای محافظت از خودتان را از این ویروس بسیار مسری.


همچنین بخوانید: COVID-19: بنگلور, مادر ارائه می دهد آستان تحویل ملزومات به سالمندان


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>