COVID-19 تلفنی آغاز شده توسط پونه دوستان ایدز 900 سالمندان و نیازمندان در 6 روز!

در میان بسیاری از آنها کمک کرده است که یک خانم باردار نیاز به بررسی فوری-تا 92-YO با تحرک مسائل و یک بیمار دیابتی نیاز به انسولین تزریق

Fیا Bhagyashree Karlekar یک 92 ساله مقیم پونا, اخبار کانال ها استفاده می شود یک پنجره به جهان ، اما نه دیگر. پوشش Coronavirus همه گیر و فراگیر جهان تنها تکثير استرس و احساس درماندگی است.

به عنوان موارد جدید شروع به ظهور در هند و شهر nonagenarian تصمیم به حرکت در با 70 ساله sister-in-law.

“من یک دیابتی شديد مسائل پشت. خواهر من در قانون نیز مشکل تکمیل کارهای خانگی. ما وابسته به داخلی کمک کند اما او نیز تا به حال برای جلوگیری از آمدن. چه دو وابسته به شهروندان ارشد را در این وضعیت ؟ ” او اشاره.

به عنوان شانس آن را داشته باشد Karlekar یافت تعداد Gauri Phalke داوطلب در پونا که اطمینان است که حتی در میان مستند شهروندان ارشد و دیگر مردم نیازمند دریافت کمک آنها نیاز دارند.

pune covid-19 helpline
داوطلب Sachin Amle کمک می کند تا 92 ساله Karlekar. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: دوستان@شهروندان ارشد.

Karlekar به نام Gauri اکراه و با کمی خجالت از او خواست برای کمک به.

“من به او گفت تمام مشکلات من. من درمانده. من گریه می کرد. اما Gauri به من گفت که داوطلبان خواهد اطمینان حاصل شود من وعده های غذایی در زمان و که من تا به حال هیچ چیز به نگرانی در مورد. به شیوه ای آرام که در آن او همه من نیاز بود می گوید:” Karlekar.

برای چند هفته گذشته سه داوطلب در ارتباط با Gauri دوستان @ شهروندان ارشد نوبت در ارائه ملزومات Karlekar خانه و nonagenarian است که با داشتن یک کمی آسان تر زمان برخورد با مستند.

اگر شما زندگی می کنند در پونا یا پیمپری- – چینچواد و نیاز به کمک فوری لطفا تماس Gauri در 98229 81267 یا Sonali Rasal در 94225 17939 و آنها به شما کمک خواهد کرد.

پونا از خواب بیدار به نیازهای سالمندان

pune covid-19 helpline
(L) Anuja و (R) Harshal Salunkhe دو بسیار فعال داوطلبان. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: دوستان@شهروندان ارشد.

پونا ثبت شده حداقل 31 موارد مثبت COVID-19. خوشبختانه برخی از این بیماران دوره نقاهت اما به عنوان هند وارد مرحله 3 بیماری همه گیر است و از همه مهم تر برای همه ما به مراقبت و در خانه بماند مگر اینکه پله لازم است.

شهروندان ارشد مانند Karlekar هستند frazzled در این وضعیت و بسیاری از احساس درماندگی است.

Sonali Rasal 45 ساله معمار, درک این نگرانی و هنگامی که یک شهروند ارشد در شعر شاعران گروه بادی در مورد اینکه او چگونه اغلب نیاز به کسی برای انتخاب دارو و COVID-19 مستند بود و ساخت آن را به نظر می رسد مانند یک کار غیر ممکن است آن را تفکر او.

“اگر او این بود که زمان من مطمئن هستم که وجود دارد بسیاری از دیگران مانند او. من با تشکیل یک گروه واتساپ هشت نفر را که در حال گسترش در سراسر پونا و چه کسی را به این مسئولیت برای کمک به مردم نیازمند. Gauri قدیمی معماری همکلاسی من یکی از آنها بود. اما راه او در زمان شارژ از وضعیت آورده بیشتر سازمان و ثبات به این گروه است.”

بنیانگذاران: Gauri (سمت چپ) و Sonali (سمت راست)

پس از مراسم تعمید ونامگذاری بچه این طرح به عنوان دوستان @ شهروندان ارشد (FSC) اعضای خود را ارسال خصوصی اعداد به کمک در سراسر رسانه های اجتماعی.

در عرض 24 ساعت اول گروه گسترش یافت به صد نفر همه آماده برای کمک به در پونا یا پیمپری- – چینچواد (PCMC) منطقه است. در روز دوم وجود دارد علاوه بر این دیگر به گروهی که بیشتر اعتبار این گروه ابتکار.

“ACP(Retd) راجندرا جوشی, عضویت گروه واتساپ و پس از ستایش ما تلاش های ما اطمینان داد که او را به رسیدگی به هر گونه نگرانی های امنیتی از اعضای. او ساخته شده آن را اجباری برای داوطلبان خود را برای ارائه Aadhaar و/یا دیگر شناسایی را بر عکس هر زمان که آنها یک کار را تکمیل و همچنین طناب در ارشد پلیس و کمیسیون پونا و PCMC منطقه است. این کمک می کند تا داوطلبان ما تا حد زیادی در جاده ها” Sonali می گوید.

Sonali و Gauri آغاز شده و گروه در 19 مارس و توسط 26th, آنها در حال حاضر کمک کرد نزدیک به 900 نفر در سراسر پونا!

از مواد غذایی به اورژانسهای پزشکی

pune covid-19 helpline
(L) Pravin و (R) Sumeet بر وظایف معمول خود را. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: دوستان@شهروندان ارشد.

زمانی که Sonali آغاز شده و گروه او به سختی تصور است که آن را در حدود 300 داوطلب در عرض یک هفته. چشم انداز بود برای ارائه مواد غذایی و دیگر کالاهای ضروری به شهروندان ارشد. اما طی چند روز گذشته این درخواست را در بازه زمانی از وعده های غذایی پخته شده به اورژانس پزشکی.

“ما هنگامی که یک تماس از یک بانوی باردار درخواست اگر کسی می تواند با عجله او را به بیمارستان برای چک آپ. پس از آن وجود دارد یک تماس از یک بیمار دیابت درخواست اگر کسی می تواند به او انسولین تزریق. خوشبختانه ما چند پزشکان ما در گروه است که می تواند با عجله به انجام مایحتاج,” Sonali می گوید بهتر از هند است.

مهربان داوطلبان که به این گروه پیوست و در حال کمک به غریبه ها زندگی دور یا نزدیک هستند بدون شک بزرگترین قدرت و انرژی بی حد و حصر و شور و شوق آن را نگه می دارد رفتن.

در تمام طول روز و حتی شب) Gauri و Sonali به جلو درخواست از مردم در سراسر پونا و PCMC. داوطلبان زندگی nearyby انتخاب کنید تا زبانه و به یک زمان خاص قاب زمانی که کار به اتمام خواهد رسید. یکی دیگر از اعضای این گروه (Anuja) حفظ سوابق از زمانی که درخواست فرستاده شد که با توجه به آن لوایح و عکس ها نشان می دهد که کار تکمیل شد.

قوانین به دنبال در میان COVID-19 مستند

pune covid-19 helpline
Dr Pallavi کمک می کند تا افراد مسن دریافت ملزومات است. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: دوستان@شهروندان ارشد.

مدیریت 15 واتساپ گروه و بیش از 300 داوطلب است کار آسانی نیست. به ویژه هنگامی که این گروه متشکل از تمام غریبه ها متحد شده توسط یک ماموریت برای کمک به کسانی که نیاز دارند.

زمانی که ACP (Retd) Joshi پیوست او به ارمغان آورد در یک سطح حرفه ای و گرانش. در حال حاضر حتی در میان افزایش حضور پلیس داوطلبان احساس امن با تشکر از راهنمایی.

Gauri می گوید TBI “علاوه بر این ما موظف است که همه ما داوطلبان حمل کارت شناسایی خود و RTO مقالات و پوشیدن کلاه اگر آنها بر روی یک دوچرخه. علاوه بر این, آنها به پوشیدن یک ماسک و دستکش در تمام اوقات در حالی که در وظیفه. از آنها خواسته هرگز به لمس نرده آسانسور دکمه ها و یا درب دستگیره. در عوض, آنها تماس فرد زمانی که آنها رسیدن به محل و بخواهید آنها را به بیرون می آیند. در صورتی که غیر ممکن است و داوطلبان می توانند با استفاده از یک sanitiser قلم به حلقه مفت و پای خود را به باز کردن درب. یکی می تواند هرگز بیش از حد امن در این زمان.”

آن است که دلگرم کننده به ببینید که چگونه صدها نفر از غریبه ها باید متحد برای کمک به صدها نفر دیگر در یک بحران بی سابقه ای. این مستند مشکل است که در هر کس اما اگر قادر به کمک به خارج وابسته در چنین وخیم بار ما می توانیم از این قوی تر است.

اگر شما و یا هر کسی که شما می دانید در پونا نیاز به کمک FSC لطفا تماس Gauri در 98229 81267 یا Sonali Rasal در 94225 17939.


همچنین بخوانید: می خواهید برای کمک به دستمزد روزانه کارگران ؟ شهر زرنگ کمک به آنها را به مواد غذایی و ملزومات


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>