#COVID-19: از ITR/GST براده به کارت بانکی با استفاده از, جدید, جزئیات شما نیاز به دانستن

در پی بیماری همه گیر کوروناویروس باله حداقل Nirmala Sitharaman اعلام کرده است یک کشت از تغییرات. در اینجا به روز رسانی شما نیاز دارید.

Union وزیر دارایی Nirmala Sitharaman سر از “COVID-19 اقتصادی پاسخ نیروی کار” اعلام کرد که تعدادی از قانونی و مقررات اقدامات امداد در میان کامل مستند در کشور است. او همچنین اطمینان از اعلام خبر اقتصادی بسته خیلی زود به کاهش coronavirus را بترساند.

اینجا همه به روز رسانی در آخرین اطلاعیه ها:

اواخر GST بازگشت پرونده: هیچ علاقه مجازات در شرکت های با کمتر از Rs 5 Cr گردش

برای شرکت های با گردش مالی کمتر از Rs 5 کرور هیچ علاقه مجازات و یا هزینه دیر خواهد بود وضع در مورد دیر GST بازگشت پر کردن. اما برای شرکت های با گردش مالی بیش از Rs 5 کرور در حالی که نرخ بهره کاهش یافته و به 9 درصد از 18 درصدبدون جریمه یا اواخر هزینه تحمیل خواهد شد در صورتی که از اواخر GST بازگشت پر کردن.

Sabka Vishwas طرح تمدید تا 30 ژوئن

مهلت پرداخت تاریخ Sabka Vishwas (میراث حل اختلاف) طرح (SVLDR) نیز تحت فشار قرار دادند تا 30 ژوئن 2020.

SVLDR طرح دو هدف:
-انحلال در انتظار مرکزی مالیات غیر مستقیم و مالیات بر خدمات میراث اختلافات
-تشویق غیر سازگار مالیات دهندگان و یا فرارهای مالیاتی به اعلام مالیات پرداخت نشده و آمده به طور داوطلبانه در ambit از مالیات خالص.

FM مطمئن است که هیچ علاقه ای اعمال خواهد شد در SVLDR پرداخت سود ساخته شده تا 30 ژوئن.

عجز از پرداخت دیون & ورشکستگی کد (IBC) به طور پیش فرض از حد افزایش یافته و به 1 کرور تومان

عجز از پرداخت دیون & ورشکستگی کد پیش فرض محدود شده است به شدت مطرح شده از Rs 1 لاخ به تومان 1 کرور. این به عنوان یک عمده امداد و حفاظت از میکرو-شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs). همچنین اعلام شده است که اگر وضعیت همچنان فراتر از فروردین, دولت مرکزی را در نظر بگیرید تعلیق بخش های 7 و 9 و 10 از IBC. این است که برای جلوگیری از شرکت ها مجبور به عجز از پرداخت دیون.

برای تازه ثبت شرکت وجود دارد یک فرمت از شش ماه بیشتر به فایل شروع از گزارش کسب و کار.

پر کردن آن را برمی گرداند & GST تمدید تا 30 ژوئن

مهلت برای پر کردن اظهارنامه مالیات بر درآمد و GST تمدید شده است از 31 ژانویه تا 30 ژوئن 2020. علاوه بر این دولت نیز تمدید تاریخ و زمان آخرین برای ارتباط پان کارت با Aadhaar از 31 مارس تا 30 ژوئن.

خروج اتهامات و حداقل تعادل بخشیده کردن برای دارندگان کارت اعتباری

بانک دارندگان حساب لازم نیست به نگرانی در مورد حداقل مقدار موجودی به غیر از هزینه نگهداری شده اند چشم پوشی کردن برای سه ماه. علاوه بر این, یک کارت بانکی از هر بانکی می تواند مورد استفاده برای برداشت پول از هر دستگاه خودپرداز, بدون هیچ گونه هزینه اضافی. حتی اتهامات عنوان شده علیه بانک به صورت دیجیتال معاملات تجارت برای تمام تجارت, سرمایه گذاری مصرف کنندگان شده اند کاهش می یابد.


همچنین بخوانید: دولت کلاه قیمت ماسک Sanitisers: در اینجا این است که چگونه به شکایت علیه Overpricing


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>