Covid-19 شک و تردید: مرد به پایان می رسد زندگی در کارناتاکا

Mangaluru: 56 سال, پیر مرد که مشکوک او قرارداد coronavirus عفونت به پایان رسید عمر خود را در Udupi منطقه منابع پلیس گفت:.

مرحوم شناخته شده به عنوان Gopalakrishna Madivala ساکن Narnadu در Uppoor روستای Udupi taluk.

منابع مرد گفت: تا به حال هیچ علائم خاص از عفونت با ویروس. او بیدار می شد تا 2 هستم در شب, صحبت کردن با اعضای خانواده خود را. او در بر داشت حلق آویز از یک درخت در نزدیکی خانه هنگامی که دیگران در خانه از خواب بیدار در ساعت 5 صبح روز چهارشنبه.

یک توجه داشته باشید مرگ گفت او زندگی خود را به عنوان او شک او coronavirus عفونت بازیافت شد از خانه. توجه داشته باشید همچنین خواسته اعضای خانواده به ایمن ماندن.

مردم محلی گفت: این مرد قبلا گفته یکی از دوستان خود که او تا به حال عفونت و ترسیده بود. ترس از این بیماری ممکن است رانده اند او را به مرحله شدید, پلیس گفت:.

Madivala مشغول به کار بود به عنوان راننده با KSRTC برای چندین سال بود و به تازگی نوشته شده به عنوان یک مربی از درایور جدید.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>