COVID-19 مرگ و میر در عربستان دو تلفن می رسد 1299

COVID-19 deaths in Saudi double, toll reaches 1299

یک مرد سعودی پوشیدن یک ماسک محافظ به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر COVID-19 coronavirus بیماری پیاده گذشته یک نقاشی دیواری نشان دادن چهره پادشاه سلمان بن عبدالعزیز به همراه کرم پای, هاردکور خیابانی در مرکز پایتخت ریاض/AFP

جده: تعداد coronavirus مرگ و میر در پادشاهی عربستان سعودی دو برابر به هشت روز یکشنبه در حال گسترش مستند قوانین.

با توجه به انتخاببه عنوان وزارت بهداشت گفت: از پادشاهی گزارش داد یکی دیگر از موارد مرگ در جده و مدینه در نظر گرفتن مجموع به هشت با وجود اقدامات شدید به آن داشته باشد.

تایید 96 جدید عفونت موارد گنجانده شده در مجموع 1299 بالاترین در میان کشورهای عربی خلیج فارس.

دشوار محدودیت

روز یکشنبه به عربستان مقامات تحمیل ورود و خروج ممنوع در جده پس از انجام این کار با سرمایه ریاض و اسلام مقدس ترین شهرستانها در هفته گذشته در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

جهان عرب بزرگترین اقتصاد نیز تعطیل سینما, مراکز و رستوران ها و پروازها متوقف و به حالت تعلیق در طول سال عمره مفرده آن را به عنوان گام تا تلاش ها برای مهار ویروس.

پادشاه اردن هشدار داد در هفته گذشته از “سخت تر” مبارزه پیش رو در برابر ویروس به عنوان پادشاهی چهره اقتصادی دو ضربه از ویروس-چراغ خاموش شدن ناگهانی و توفنده قیمت نفت است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>