دهلی نو: قابل توجه یک نکته مثبت در COVID-19 وضعیت در هند این مرکز در روز پنج شنبه گفت: از آن شده است قادر به کاهش عفونت رای دادن به “صاف منحنی” و به حداقل رساندن گسترش در طول دوره ملی مستند است که وارد 30 روز است.

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد اینچ نسبت 23,000, مقامات بالای اتحادیه دولت و شورای تحقیقات پزشکی هند(ICMR) گفت: وضعیت “در حال حاضر با ثبات” و رشد عفونت شده است بیشتر یا کمتر خطی و نمایی اضافه کردن تست شده است ramped تا به طور مداوم هر چند آن کافی نیست.

این مستند اعلام PM مودی در نیروی از تاریخ 25 مارس در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر. آن تمدید شد در 15 آوریل برای یکی دیگر از 19 روز تا آوریل 3.

در یکی دیگر از توسعه مثبت مقامات گفت که با وجود 24 برابر افزایش در تست درصد از موارد مثبت است و نه افزایش. “درصد از موارد مثبت به عنوان یک نسبت از تست بیشتر یا کمتر همان است که یک ماه پیش.”

در پاسخ به یک سوال بیش از چشم انداز هند از رسیدن به اوج عفونت نرخ مه 3 ICMR مدیر کل Dr Balram Bhargava گفت:” وضعیت در حال حاضر رفتن ثبات و شما حتی می توانید می گویند که ما شده اند قادر به صاف منحنی. اما آن را دشوار است برای گفتن که اگر اوج خواهد آمد”. در اپیدمیولوژی ایده کاهش گسترش ویروس به طوری که مردم کمتر نیاز به دنبال درمان در هر زمان داده شده است شناخته شده به عنوان مسطح منحنی.

مستند قطع انتقال

“در طول 30 روز از مستند ما شده اند قادر به برش انتقال به حداقل رساندن گسترش و افزایش دو برابر شدن روز COVID-19. ما شده اند قادر به به طور مداوم به سطح شیب دار تا ما تست و استفاده از زمان ما در حال آماده شدن برای آینده در مورد این ویروس گسترش بیشتر” محیط کار, C, K میشرا رئیس تقویت گروه دو گفت: روزانه رسانه های توجیهی در COVID-19 وضعیت در کشور است.

“رشد COVID-19 مورد بوده است بیشتر یا کمتر خطی نمی نمایی; این نشان می دهد که استراتژی ما به تصویب رسید موفق اند شامل عفونت به یک سطح خاص. پس از تحمیل مستند در حالی که تعداد موارد مثبت افزایش یافته است 16 بار تست افزایش 24 بار” Mishra گفت: در ارائه خود را.

Mishra گفت: یکی از مهم سلاح دولت شاغل در طول 30 روز مستند دوره RT-PCR آزمایش برای تعیین اگر یک قرارداد به این بیماری یا نه. RT-PCR است که در بینی و گلو سواب آزمون هنوز استاندارد طلا برای COVID-19 تست.

به عنوان در مارس 23, نزدیک به 15,000 آزمايشات انجام شده در سراسر کشور و توسط مارس 22 بیش از 5 لاخ آزمايشات انجام شده است که در مورد “33 بار در 30 روز” او افزود: “اما ما در حال آگاه از این واقعیت است که این کافی نیست و ما باید به طور مداوم به سطح شیب دار تا تست در کشور ما انجام خواهد داد که.”

هند بهتر از کشورهای توسعه یافته

Mishra همچنین گفت: هند انجام داده است بهتر از اکثر کشورهای توسعه یافته با توجه به درصد موارد آزمون بازده نتایج مثبت است.

“ما نیاز به تحول استراتژی ما بر اساس موقعیت فعلی… ما به نظر می رسد به خوبی انجام می شود تا کنون با استراتژی ما است که به شدت متمرکز در مناطق که در آن ما می بینیم بسیاری از مثبت و عمل اتفاق می افتد. ما استراتژی تست شده است متمرکز و هدفمند و همچنان به گسترش” او گفت:.

در آخرین به روز رسانی اتحادیه وزارت بهداشت قرار داده و تعداد کل موارد در 21,700 پس از عفونت های ثبت شده پرش از نزدیک به 1,250 در 24 ساعت گذشته و مرگ و میر در 686.

این وزارت همچنین گفت 4,325 مردم تا کنون از بهبود عفونت است که حدود 20 درصد از کل موارد پس از اولین مورد شناسایی شد در کرالا در ژانویه 30.

با توجه به PTI شمارش بر اساس گزارش ها از کشورهای تعداد کل موارد بود 22,951 وجود دارد و 721 مرگ و میر.

از 11 توانمند گروه های تشکیل شده را نشان می دهد اقدامات به سطح شیب دار بالا, بهداشت و درمان, قرار دادن اقتصاد در مسیر بازگشت و کاهش بدبختی مردم هنگامی که قفل برداشته است میشرا رئیس تقویت گروه دو وظیفه با هماهنگی دسترس بودن بیمارستان جداسازی و قرنطینه امکانات و بیماری و نظارت تست و مراقبت های ویژه آموزش.

Mishra همچنین گفت که در یکی از آخرین ماه شماره اختصاصی بیمارستان ها برای درمان coronavirus بیماران افزایش یافته 3.5 برابر و تعداد جداسازی تخت افزایش 3.6 بار.

Lav Agarwal مشترک وزیر در وزارت بهداشت گفت: هیچ جدید COVID-19 موارد گزارش شده از 78 مناطق در 14 روز گذشته.

دادن یک مقایسه تست آمار و ارقام با دیگر کشورها در ارائه Mishra گفت: ما تا به حال انجام شده 5 لاخ آزمون در مارس 26 و پیدا کرده بود 80,000 موارد مثبت, ایتالیا عبور کرده علامت در مارس 31 و 1 لاخ مثبت بودند که بریتانیا به مرحله در آوریل 20 و پیدا 1,20,000 موارد مثبت در حالی که ترکیه انجام داده بود 5 لاخ تست در آوریل 16 و 80,000 داشت و به توان و حذف.

“ما امروز در نیم میلیون مارک هند تا به حال انجام شده حدود 5 لاخ آزمون که در تاریخ 22 آوریل و تا به حال حدود 20 ، 000 موارد است.

“بنابراین اگر ما در سراسر جهان مقایسه کنیم به نظر می رسد به خوبی انجام می شود تا کنون با استراتژی ما است که به شدت متمرکز در مناطق که در آن ما می بینیم بسیاری از مثبت و عمل اتفاق می افتد” او اشاره کرد.

“البته کشورهای دیگر مانند کره جنوبی که انجام داده بهتر از این. ما استراتژی تست شده است متمرکز و هدفمند و همچنان به گسترش است.”

آمادگی

صحبت کردن در مورد آمادگی از نظر زیرساخت های رسمی گفت: تعداد اختصاص داده شده COVID-19 بیمارستان ها افزایش یافته 3.5 بار از ماه گذشته و تعدادی از انزوا تخت افزایش یافته 3.6 بار در طول همان دوره است. “این تعداد در حال افزایش به طور مداوم است.”

“ما اولین هدف این است که به اطمینان حاصل شود کمتر است که تعداد زیادی از مردم نیاز به رسیدن به بیمارستان” او گفت: برجسته سازی اهمیت اجتماعی فاصله و مراقبت از افراد آسیب پذیر که شامل افراد مسن و کسانی که با شرکت morbidities.

در مورد 3,773 اختصاصی COVID-19 بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی و مراقبت از مراکز با ظرفیت 1,94,026 جداسازی تخت 24,644 تخت ICU و 12,371 هواکش شده اند آماده در سراسر کشور است. “این است افزوده روزمره,” او گفت:.

“بنابراین ما می خواهیم برای ایجاد یک ساختار که در آن ما تست اکثر مردم درمان آنها را با توجه به نیاز و سپس اطمینان حاصل شود ما قادر به درمان آنها و صرفه جویی در زندگی” Mishra تأکید کرد.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im