COVID-19 مهار منطقه: 10 پرسش و پاسخ در چه چیزی مجاز و چه چیزی نیست

با متحده اعلام جیب به عنوان مهار مناطق در اینجا این است که همه شما نیاز به دانستن در مورد آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام دهد.

Even هر چند رسمی مستند دوره است که هند تحت رسما به پایان رسید در چند روز; با تعداد مثبت COVID-19 مورد افزایش به طور پیوسته در سراسر کشور, دولت, دولت می خواست این مرکز برای گسترش آن است.

در واقع چند متحده مانند Odisha و پنجاب در حال حاضر گام گرفته و اطلاع داد که ساکنان این مستند موثر خواهد بود تا 30 مارس و 1 آوریل بود. در همین حال کشورهای دیگر اعلام کرده اند در جیب دولت خود را به عنوان ” مهار مناطق و singling آنها را برای اقدامات سختگیرانه تر.

در این مقاله ما درک می کنیم که این به چه معناست و چگونه آن را تحت تاثیر شما اگر شما در یکی از این مناطق است.

1. آنچه که یک مهار منطقه?

با توجه به وزارت بهداشت سند در مهار مناطق “آن سد ساخته شده در اطراف تمرکز عفونت است.”

تحت یک مستند یک مجاز به گام در خارج از خانه برای خرید مواد غذایی و سبزیجات و دیگر خدمات ضروری مانند مراجعه به دستگاه خودپرداز و غیره. در حالی که حفظ کافی اجتماعی فاصله گرفته است.

مقدمه مهار مناطق می افزاید: محدودیت های دقیق تر در حرکت است. هنگامی که منطقه شما زندگی می کنند و یا آپارتمان خود را می افتد تحت مهار منطقه شما اجازه داده نخواهد شد به مرحله خارج از خانه خود را برای هر چیزی که شامل خرید مواد غذایی و ملزومات و همچنین.

در این مناطق پلیس از جمله واکنش خاص تیم از کماندوهای مسلح حفظ around-the-clock, watch, با کمک دوربین های مدار بسته و هواپیماهای بدون سرنشین.

2. آنچه کانون?

بازنمودی تصویر. منبع: شاتر

کانون یک تهدید بالقوه منطقه که شناخته شده توسط مقامات پس از مقایسه تعداد بیشتری از موارد خروج از محل.

مردم مثبت شناسایی شده ممکن است اعضای خانواده افزایش امکان از جامعه انتقال است. برای جلوگیری از همین دولت ها باید شناسایی شده و مهر و موم کردن زمینه هایی برای متوقف کردن مردم از پله در همه.

هنگامی که یک منطقه اعلام coronavirus کانون آن خواهد بود مهر و موم شده و هیچ فرد مجاز خواهد بود در داخل محلات و یا مجاز به ترک آنها را.

3. چه مدت طول خواهد این محدودیت در محل اقامت?

اگر محل اقامت خود را شناخته شده است به عنوان یک مهار منطقه شما خواهد بود به اطلاع مقامات محلی در مورد آن. وجود دارد هیچ محدودیت زمانی مشخص شده توسط دولت در زمانی که محدودیت معکوس خواهد شد.

4. آنچه انتظار می رود اگر شما در منطقه مسکونی اعلام شده است مهار منطقه?

• آماده برای اقامت در داخل خانه در همه زمان ها.
• چند نمایش برای COVID-19 نشانه می گیرد ممکن است.
• توان پذیرای و تطابقی از همه sanitising اقدامات مقامات محلی انجام شده است.
• آیا معاشرت و یا ترک خانه برای هر چیزی حتی خود را به طور منظم پیاده روی. این قابل اجرا است حتی اگر شما در حال زندگی در یک جامعه دردار و یا مجتمع آپارتمانی با خود درونی جاده ها و پارک ها.

5. چه اقدامات گرفته شده برای پاکسازی این مناطق?

هر منطقه ای که اعلام شده است به یک منطقه مهار خواهد بود ضد عفونی به طور کامل توسط شهرداری های محلی در شرکت. مراحل است که گرفته خواهد شد نسبت به این اثر عبارتند از:—عظیم sanitisation درایو درب-به-درب غربالگری پاشش مواد ضد عفونی کننده در فواصل منظم تمیز کردن درب از خانه های فردی و به دنبال آن سلامت کارگران غربالگری همه افراد است.

Pune police covid-19 lockdown
این تیم می ایستد در مقابل یک ضد عفونی ایستگاه برای وسایل نقلیه. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: رامش Hirve

6. چگونه من می دانم اگر من خانه می افتد در مهار منطقه?

دولت های ایالتی صادر کرده اند یک لیست از مناطق که به عنوان شناخته شدند مهار مناطق. برای مثال مناطق در بمبئی در اینجا دیده می شود در حالی که این مکان در آندرا پرادش را می توان در اینجا.

همچنین دولت های محلی است که اطلاع رسانی به ساکنان این مناطق با استفاده از سیستم آدرس عمومی و با نزدیک شدن به RWA است. در تمام احتمال, اگر شما می بینید که نقاط ورود و خروج به منطقه شما در حال محاصره و استقرار پلیس پرسنل خود را در خانه می افتد در مهار منطقه.

7. اما آنچه در مورد منابع?

بازنمودی تصویر

در صورتی که شما در یک اعلام مهار مخروط, دولت محلی را, اطمینان حاصل شود که تمام کالاهای ضروری را به آستان خود را.

به این فرایند صاف محلی دولت گره خورده است تا با رزیدنت انجمن رفاه (RWAs) و بازار انجمن به ارائه درب-به-درب عرضه اقلام ضروری.

8. خواهد بانک ها و داروخانه ها در منطقه باقی بماند باز ؟

هیچ. مغازه ها و بانک ها و داروخانه ها در این مناطق بسته باقی می ماند. دارو و دیگر ملزومات را تحویل داده و به اطمینان حاصل شود که هیچ اختلاط صورت می گیرد.

9. آیا معافیت به این قانون ؟

در حالی که در مستند فاز وجود دارد هنوز هم برخی از راه گریز داده شده به شهروندان آن مناطق است که سقوط در مهار منطقه به دنبال دقیق پروتکل های به اطمینان حاصل شود که منحنی مسطح است.

اگر جدی وجود دارد پزشکی مورد همان خواهد بود معاف و پس از دلیل تایید انجام شده است. هر شخص مجاز است که وارد و خارج می شود کانون منطقه را مجبور به ثبت نام.

رسانه ای که می افتد تحت خدمات ضروری براکت نیز نمی تواند اجازه ورود به این مهار مناطق.

اما روزنامه نگاران و دیگران درگیر در خدمات ضروری مانند پزشکی حرفه ای و یا دیگر خدمات اضطراری اعضای هیات ماندن در این مناطق خواهد شد مجاز به رفتن به محل کار خود را اما باید تحت غربالگری برای COVID-19 علائم در هر زمان آنها را وارد کنید و یا خروج از منطقه است.

10. چه اتفاقی می افتد اگر یک نقض قوانین ؟

عواقب ناشی از نقض منظور از ماندن در منزل ممکن است شما زمین در زندان برای یک دوره تا دو سال و یا جریمه تصمیم توسط نهادهای مجری وضع ممکن در شما تحت مدیریت بحران, قانون سال 2005 و همچنین بیماری های همه گیر عمل 1897.

ایمن ماندن, ماندن در خانه!


همچنین بخوانید: #CoronaLockdown: 6.7 لاخ نیازمند تغذیه تا کنون و شما می تواند کمک به تغذیه بیشتر


مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>