COVID-19 مورد به احتمال زیاد به کاهش از آوریل 10: Eatala

حیدرآباد: دولت وزیر بهداشت Eatela Rajender در روز پنج شنبه گفت که COVID-19 موارد در Telangana به احتمال زیاد کاهش می یابد و از فردا.

در ضمن 18 مورد جدید گزارش شده در Telangana در روز پنج شنبه. در مجموع 471 نفر آلوده شده اند تا کنون.

صحبت با رسانه ها در روز پنج شنبه گفت:. برای اولین بار از این مرکز خوشه به نور آمد Telangana گزارش شده است شیب در COVID-19 موارد مثبت امروز.

مرگ و میر افزایش یافته است به 12. در مجموع 45 مرخص شده است. در حال حاضر 414 بیماران در حال دریافت درمان در Telangana. کروناویروس مبتلا مرخص خواهد شد در این دولت کامل توسط مارس 22.

وزیر افزود: “ما راه اندازی 101 نقاط داغ در Telangana و ویروس مهار تلاش در جای پای جنگ مرحله” همه مردم در حال حمایت از قفل کردن و با توجه به قفل کردن تنها کرونا ویروس موارد تحت کنترل هستند.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>