COVID-19 لغو برنامه برای مطالعه در خارج از کشور ؟ چگونه به درخواست مجدد برای JEE (اصلی) 2020

نرم افزار پورتال باز خواهد شد برای مدت زمان محدود فقط. در اینجا تمام اطلاعات در مورد چگونه شما می توانید اعمال می شود.

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


Wقبل از اینکه شما برنامه ریزی برای رفتن به خارج از کشور برای انجام مطالعات کارشناسی در این سال اما تا به حال به لغو با توجه به COVID-19 بحران ؟ سپس شما باید یکی دیگر از شات در گرو 2020 (اصلی) در این سال!

این HRD وزیر Dr رامش Pokhriyal Nishank در یک صدای جیر جیر در سه شنبه گفت که دانش آموزان باید یک (و آخرین) فرصت برای ثبت نام برای آینده JEE برق 2020 معاینه.

نرم افزار پورتال باز خواهد شد تا 24 مارس و قبول فرم ارسالی تا 5 بعد از ظهر آن روز. هزینه ثبت نام مهلت پرداخت 11:50 بعد از ظهر همان روز. همراه با نامزدها که نمی تواند به خارج از کشور مشتاق که موفق به ارائه درخواست خود در گذشته ثبت نام پنجره نیز واجد شرایط درخواست. داوطلبان واجد شرایط در JEE (اصلی) 2020 خواهد بود واجد شرایط به دنبال پذیرش در مقطع کارشناسی مهندسی و همچنین معماری دوره در کالج ها از جمله نخبگان موسسات مانند موسسه ملی تکنولوژی (NITs).

تاریخ و زمان و هزینه و سایر اطلاعات

JEE (اصلی) 2020 که در اصل برنامه ریزی شده بود انجام شده در ماه آوریل در حال حاضر برگزار شود بین 18 تا 23 جولای. این شکاف زمان بازجويي متفاوت خواهد بود برای نامزدها بسته به خود اختصاص داده و مراکز صندلی.

 • معیارهای پذیرش خواهد بود با توجه به رتبه و نمره امن توسط نامزد.
 • نامزدهای واجد شرایط در JEE (اصلی) خواهد بود واجد شرایط به نظر می رسد برای JEE (پیشرفته) 2020 است که آزمون ورودی برای هند موسسه فن آوری (IITs) در سراسر کشور است.
 • استاندارد هزینه درخواست برای مرد نامزد در رده بندی کلی 650 تومان است در حالی که آن را 325 تومان برای کاندیداهای زن.
 • هزینه 325 تومان برای متقاضیان در این سایت متعلق به دسته بندی مثل SC, ST, PwD و نما.
 • نامزدهای حاضر به نظر می رسد برای هر دو مقاله 1 (بود/B. Tech) و کاغذ 2 (B. Arch.) یا کاغذ 3 (برنامه ریزی) را مجبور به پرداخت هزینه های نرم افزار Rs 1300. برای زنان و متعلق به دسته نامزدها هزینه 650 تومان است.

مراحل درخواست

 • فرم درخواست را می توان در JEE (اصلی) وب سایت رسمی https://jeemain.nta.nic.in/
 • بر روی فرم دکمه های موجود در صفحه
 • را انتخاب کنید گزینه مربوط به نرم افزار خود را. ثبت نام دوباره اگر شما نمی شود قبل از
 • تایید ثبت نام و فایده ورود در اعتبار
 • پر کردن فرم درخواست و آپلود لازم اسناد و تصاویر
 • پرداخت هزینه درخواست
 • ارسال فرم بعد از یک تجدید نظر کامل

چندین نمایندگی باعث شد تصمیم

همانطور که ذکر شد در این مقام توجهتصمیم بيرون آمد پس از ملی تست آژانس (NTA) دریافت چندین نمایندگی از دانش آموزان که آینده بررسی طرح تغییر با توجه به سابقه COVID-19 بحران است.

“از نظر دریافت نمایندگی از هندی های مختلف دانش آموزان بودند که برنامه ریزی برای پیوستن به دانشگاه های خارج از کشور اما در حال حاضر مشتاق به دنبال مطالعات خود را در این کشور با توجه به تغییر شرایط ناشی از COVID – 19 و نتیجه می مانند به نظر می رسد در JEE (اصلی) 2020 NTA تصمیم گرفته است به یکی از آخرین فرصت است. این نیز قابل استفاده برای دانش آموزان دیگر که نتوانسته اند برای تکمیل روند درخواست و یا ارسال فرم درخواست آنلاین برای JEE (اصلی) 2020 به یک دلیل و یا یکی دیگر.” – خوانده شده توجه کنید.

با کلیک بر روی این لینک برای مشاهده رسمی اعلان عمومی صادر شده توسط NTA و مشاهده خط تلفن شماره. ما مایل نامزدهای بهترین برای معاینه.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>