COVID-19: 8 شهرداری شرکت های ارائه و سبزیجات و مواد غذایی به درب خانه

رفتن مایل اضافی برای ارائه ملزومات و اطمینان حاصل شود شما در خانه بمانند! #FrontlineHeroes #GoodGovernance

We تقریبا تکمیل یک هفته از 21 روز در سراسر کشور مستند در هند جنگ علیه COVID-19 شیوع. اگر چه لازم این دوره تنش بسیاری از شهروندان آن را به عنوان ممکن است آنها را مختل دسترسی به نیازهای ضروری.

در طول این بحران هشت شهرداری شرکت ها در کشور شدت. این شرکت در حال تنظیم یک مثال عالی از حفظ صلح و نظم در حالی که همچنین حصول اطمینان از خدمات ضروری مانند مواد غذایی و دارو است.

1. ایندور شهرداری شرکت

coronavirus covid19 lockdown india municipal corporation free home delivery vegetables groceries jov30

قبل از این مستند اعلام شد که ایندور شهرداری شرکت کرده بود با توجه شهروندان ما دو ساعت استراحت در طول دوره حکومت نظامی به گام و خرید ضروری مواد غذایی و سبزیجات و دارو.

اما این لغو شد پس از اعلام این مستند. به اطمینان حاصل شود که شهروندان اقامت در خانه, صفحه اصلی شرکت است که ارائه مواد غذایی و سبزیجات و دارو به خانه های مردم.

زبان, به , بهتر, هند,شهری, کمیسر, IAS Asheesh سینگ گفت: “ایندور آن شناخته شده است پاکیزگی و مدیریت مواد زائد جامد شیوه های. ما جمع آوری زباله های وسایل نقلیه عمل در 467 راه برای پوشش کل شهرستان که در آن هر خودرو جمع آوری زباله از بین 1000 تا 1200 خانوار در هر مسیر. ما قوی تر از این اطلاعات برای تبدیل این 467 راه به واحد به صورت درب به درب تحویل. ما مستقر 222 بارگیری خودرو و 700 handcart سبزی فروشندگان برای پوشش پنج لاخ خانوار. ما نیز منصوب 467 گره افسران به چشم پوشی از این سیستم که مدیریت های مربوطه خود را راه. فروشندگان صادر شده است ضروری خدمات عبور می کند بیش از حد.”

شما می توانید پیدا کردن جزئیات بیشتر برای خود گره افسران برای 467 مسیرهای ایندور اینجا.

او به پایان می رسد با یک فروتن درخواست تجدید نظر به شهروندان “ما اطمینان حاصل شود خدمات ضروری به شما برسد. لطفا فکر می کنم در مورد تمام خط مقدم کارگران با خانواده ها در طول این بحران از جمله آمریکا که در حداکثر خطر قرار گرفتن در معرض. اما این خدمات ما است. ما همیشه قرار دادن شهروندان ما و نیازهای خود را اول است. پس لطفا در خانه بماند.”

2. Amdavad شهرداری شرکت

این Amdavad شهرداری شرکت شده است در بالای بازی خود را به مطمئن شوید که خدمات ضروری نیست مختل شود. این شرکت با همکاری Amul به تحویل بیش از 14,990 tetrapaks از شیر توزیع شده 1,64,981 رایگان مواد غذایی بسته به بی خانمان ها و 1,712 مواد غذایی بسته به شهروندان ارشد.

بیش از 11,100 رایگان بسته های سبزیجات و 7,792 مواد غذایی کیت نیز با توجه به کسانی که نیاز دارند.

برای کسانی که در قرنطینه 28,281 رایگان مواد غذایی پخته شده بسته و 5,387 مواد غذایی کیت نیز توزیع شده است.

این شرکت در ژست برنده قلب از افرادی که در زمان به رسانه های اجتماعی برای بیان قدردانی خود را.

برای پاسخگویی به نیازهای شهروندان, شرکت همچنین plied 164 وسایل نقلیه خود را تحت پروژه سبزیجات بر روی چهار چرخ, فروش بیش از 42,578 کیلوگرم از سبزیجات از مستند. آن را نیز اجازه پیشرو رسانه های چنین به عنوان بزرگ بازار تکیه, خرده فروشی, Osia هایپر مارکت و D-Mart به تحویل سبزیجات و مواد غذایی به خانه های مردم. شما می توانید پیدا کردن جزئیات تماس در اینجا.

تماس برای مواد غذایی بسته های مواد غذایی, کیت, سبزیجات بر روی چهار چرخ در 9726416131.

می دانم از شهروندان ارشد مبارزه در طول مستند? تماس با AMC غذا تلفنی شماره 9825192000.

برای هر گونه نمایش داده شد و یا شکایت dial – 155303.

3. تیروپاتی شهرداری شرکت

coronavirus covid19 lockdown india municipal corporation free home delivery vegetables groceries jov30

این تیروپاتی شهرداری شرکت آغاز مراحل به منظور تسهیل در تحویل خانه از مواد غذایی و سبزیجات است. پس از اعلام 21-day مستند مردم فشار می آوردند به بازار به انبار کردن کالا و سبزیجات نقض همه قوانین اجتماعی فاصله.

برای پایان دادن به اغتشاش و مردم را از وحشت-خرید شهرداری شرکت تیروپاتی درخواست سوپر مارکت ها و مغازه های پزشکی در این شهر به آغاز تحویل خانه از مقررات و سبزیجات است.

برای اطمینان بیشتر از ایمنی و در دسترس بودن اقلام ضروری سبزی فروشندگان بازار شد معطوف به فضاهای باز در مکان های مختلف در شهر است. قوانین اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود با رنگ جعبه برای مردم به ایستادن در یک صف به عنوان مقامات نظارت بر آنها. پیدا کردن جزئیات بیشتر برای تحویل خانه از مواد غذایی در اینجا.

4. Ludhiana شهرداری شرکت

شهرداری شرکت از Ludhiana نیز حصول اطمینان از درب به درب تحویل کالاهای ضروری. کسانی که در خدمات ضروری را به اعمال می شود عبور می کند به حرکت در طول مستند.

یک لیست از 674 kirana مغازه های داروهای LPG علوفه سبز تولید کنندگان آپلود شده در وب سایت رسمی.

شرکت تاسیس شده ward-دانا تیم به صدور مجوز برای تولید کنندگان که می توانید این عبور صادر شده با ارائه نام شرکت, نام و نام خانوادگی آدرس ایمیل شماره تلفن همراه (داشتن WhatsApp) اثبات دلیل زمان بندی که برای آن مجوز مورد نیاز است به [email protected] یا در واتساپ به 9357200786.

تا زمانی که عبور صادر شده آنها مجاز به حرکت می کند. این افراد شامل milkmen با قوطی چرخ دستی/کامیون های مورد استفاده برای درب-به-درب عرضه سبزیجات و میوه ها, صفحه اصلی, تحویل دارو, نان و مواد غذایی.

علاوه بر این عمده فروشی سبزی mandis اجازه خواهد داشت به اجرا برای چند ساعت اجازه می دهد تا فروشندگان به خرید از آنها را به طوری که سبزیجات و مواد غذایی می تواند رسیدن به آستان عمومی است. به طور مشابه, عمده فروشی kirana فروشگاه می توانید با سفارش آنلاین و تحویل اقلام ضروری.

پزشکی تامین کنندگان می توانید عبور از منطقهای مرجع صدور مجوز با تماس با آنها را در 98720-08040. دیگر خط تلفن شماره عبارتند از 0161-2401347و 9464696757.

تحویل پرسنل و همچنین به عنوان دریافت کننده باید از ماسک و استفاده از sanitiser.

5. ناگپور شهرداری شرکت

ناگپور شهرداری شرکت کمیسر Tukaram Mundhe دستور اجازه می دهد تا درب به درب تحویل از مواد غذایی و سبزیجات و دیگر خدمات ضروری است. برای این شرکت به دنبال حمایت از فروشندگان سوپر مارکت ها و افراد است.

لیستی از تولید کنندگان ارائه تحویل خانه در دسترس است در شهری شرکت رسمی Facebook صفحه با محل خود نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه.

شما می توانید دسترسی به این لیست سبزیجات/مواد غذایی از فروشندگان خود را در Facebook صفحه در اینجا. و در وب سایت رسمی خود را در اینجا.

6. Rourkela شهرداری شرکت

coronavirus covid19 lockdown india municipal corporation free home delivery vegetables groceries jov30

این Rourkela شهرداری شرکت با همکاری سازمان های غیر دولتی مختلف برای ارائه هزاران نفر از مواد غذایی پخته شده بسته به نیازمندان و افراد بی بضاعت در شهرستان. برای عموم مردم است که می توانیم به طبخ غذا در ایمنی از خانه های خود شرکت اجازه داده است تحویل خانه از اقلام مواد غذایی و دارو است.

خود را official Facebook صفحه را نشان می دهد لیستی از مغازه های مواد غذایی که رو به جلو آمده اند برای تحویل خانه. نام فروشگاه و شماره تماس خود را در دسترس هستند در این لیست است.

علاوه بر این شرکت نیز آمده تا با یک لیست از فروشگاه های پزشکی که توافق کرده اند که برای تحویل خانه از داروها. شما می توانید دسترسی به این لیست اینجا.

پس از گرفتن یک پاسخ قاطع برای ابتکار عمل بیشتر فروشگاه های مواد غذایی و صاحبان فروشگاه های پزشکی رو به جلو آمده اند. شما می توانید مخاطبین خود را در اینجا.

7. پونا شهری شرکت

به عنوان قیمت ها برای سبزیجات شروع به ضربه زدن به سقف پونا Municipal Corporation (PMC) مورد تایید فروش سبزیجات تهیه شده به طور مستقیم از کشاورزان در 68 مکان در شهر. مشتریان می توانند سفارش از طریق تلفن برای تحویل خانه یا خرید سبزیجات از تعیین نقاط نزدیک به خانه های خود.

شما می توانید پیدا کردن فروشندگان و جزئیات مکان در لیست اینجا.

8. Bhubaneswar شهرداری شرکت

coronavirus covid19 lockdown india municipal corporation free home delivery vegetables groceries jov30

این Bhubaneswar Municipal Corporation (BMC) در همکاری با 28 فروشگاه های اتکا, تازه, بزرگ, بازار, Vishal مگا مارت و Aadhar, تازه, است, حصول اطمینان از خانه تحویل کالا در طی 21 روز مستند.

BMC همچنین ارائه یک لیست از شماره واتساپ خود را در Facebook صفحه. پیدا کردن لیست اینجا. شما می توانید این لایحه پرداخت مبلغ در زمان دریافت سفارشات.

در ارتباط با NGO Humara Bachpan بنیاد BMC نیز توزیع خشک جیره به کارگران مهاجر گیر در نقاط مختلف شهر است.

اگر شما با مسائل مربوط به موارد ضروری و یا نیاز به هر گونه کمک در طول این مستند در رسیدن به شرکت تلفنی شماره 1929.


همچنین بخوانید: COVID-19: می خواهید برای اطمینان از نیازمندان اصلا گرسنه ؟ پیوستن به این 6 قهرمانان


بار دشوار است ما می دانیم. اما اگر ما به دنبال قوانین اجتماعی فاصله و هند می تواند به مقابله با این بحران است. پس لطفا در خانه بماند.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>