COVID-19: 3 زنان مهندسین توسعه یک دستگاه است که باعث می شود کار از پزشکان و پرستاران و آسان تر

در یک بیماری همه گیر یکی از اولین خطوط دفاعی باید غیر-تماس با غربالگری به منظور کاهش بار بر روی بهداشت و درمان نهاد. این تکنولوژی به شما کمک می کند که دقیقا! #COVID19 #مستند

With یک افزایش سریع در تعداد زیادی از مردم تحت تاثیر COVID-19 اپیدمی وجود دارد سه انتقادی نگرانی هایی است که نیاز به توجه – عظیم فشار در سیستم بهداشت و درمان افزایش عفونتهای بيمارستانی با توجه به بالا هجوم بیماران و قابل توجهی خطر ابتلا به این ویروس به شمار پزشکی برادری کار در خط اول جبهه.

از این بهتر, صفحه اصلی

پرداختن به نگرانی های پزشکی برادری سه مجرب زنان مهندسین با بیش از 30 سال تجمعی تجربه در تحقیقات فن آوری و صنعت را توسعه داده اند یک تماس Wi-Fi را فعال کنید هوش مصنوعی-طراحی و مطالعات دقیق تنفس دستگاه نظارت به نام rayIoT.

این دستگاه اجازه می دهد تا پزشکان برای از راه دور نظارت بر کمتر حیاتی بیماران در حالی که بیشتر موارد جدی دریافت بیشتر توجه پزشکی است.

کار پس از سال 2016 در راه حل های تکنولوژیکی که در مسیر ما تنفس, شورش, راه حل, راه اندازی, رانده شده توسط Ranjana Nair Aardra Kannan Ambili و Sanchi Poovaya در حال حاضر توسعه raybaby است که برای اولین بار در جهان بدون تماس خواب و تنفس مانیتور برای نوزادان ذکر شده توسط دوست دارد از سی ان ان و سیمی به عنوان ابزار در 2019.

RayIoT – دامنه

همه فعال rayIoT دستگاه را می توان متصل به یک پایگاه داده مرکزی است که می تواند مانیتور تا 100 ، 000 نفر در یک زمان. با نظارت خود تنفس نرخ تمام قرنطینه بیماران می تواند هوشمندانه طبقه بندی به خفیف شدید و موارد حیاتی است.

“تنگی نفس یک علامت است که متمایز COVID-19 عفونت از آنفولانزا. و [آن را] تنها شاخصی است که به شما می گوید اگر بیمار در خفیف یا شدید مرحله. با rayIoT ما خواهد بود توانمندسازی نیروهای وظیفه با دانش به پیش بینی جلوگیری و صرفه جویی در زندگی مردم را از دور می گوید:” Ranjana Nair از بنیانگذاران و مدیر عامل شورش راه حل.

در حالی که بسیاری از ما لوکس جدا خودمان ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیست. مشغول به کار در سراسر بیماران آلوده آنها حمل خطر بالاتر ابتلا به ویروس. یک کنترل از راه دور حیاتی سیستم ردیابی مانند rayIoT می تواند ثابت کند بسیار مفید است.

COVID-19
موسس تیم – Sanchi Poovaya, Ranjana Nair Aardra Kannan Ambili (L-R)

چگونه rayIoT کار می کند ؟

در شکل کنونی آن محصول با این نسخهها کار به عنوان یک مینی-ICU واحد نظارت. هوش مصنوعی الگوریتم اجازه خواهد داد که پزشکان و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی برای پیگیری تنفس نرخ های متعدد بیماران از طریق یک برنامه از هر نقطه در جهان است.

“دستگاه نیاز به تنظیم شود تا در فاصله 3 فوت از بیمار و پس از آن این اقدام را به دقت پیگیری میزان تنفس و ارسال داده ها به برنامه. این نرم افزار را به اطلاعیه از نوسانات شدید در نرخ تنفس. مراقبان می توانید با استفاده از این به عنوان نشانه ای برای ایجاد آنچه که گام های بعدی باید با توجه به درمان بیمار است. در علاوه بر این به تنفس سنجش, ماژول, دستگاه همچنین قادر است از فایل های صوتی و ویدیویی. این بسیار مفید خواهد بود برای نظارت بر بیماران بدحال. ما می توانید پیگیری تا 1 لاخ بیماران در هر نقطه داده شده در زمان می گوید:” آزادی مطبوعات به تازگی صادر شده توسط راه اندازی.

از این بهتر, صفحه اصلی

آن نظارت بر سیستم اجازه می دهد تا پزشکان به از راه دور ردیابی کمتر حیاتی بیماران در حالی که به طور جدی بیمار آنهایی که بیشتر مورد توجه است. پزشکان دریافت هشدار در مورد هر گونه تغییرات غیر طبیعی در بیمار حیاتی و موثر بدن. با تنفس رای به عنوان بسیار مفید اخباری حیاتی تشخیص زودرس به ویژه در میان در خطر مراقبان یک احتمال است بیش از حد. این دستگاه همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور موثر نظارت بر بیماران در خانه قرنطینه.


بهتر هند “با هم بهتر” ابتکار عمل را در کنار هم آورده مدنی افسران سرویس از سراسر کشور به عنوان کمک به آنها مهاجر کارگران روزانه دستمزد حقوق بگیران تقريبا کارگران و تمام کسانی که نیاز به کمک ما در این زمان مشکل. شما می توانید به ما بپیوندید و حمایت از آنها در این مبارزه با COVID-19.

قادر به نمایش فوق دکمه ؟ اینجا را کلیک کنید


“این است که اساسا غیر-تماس با تنفس رای ردیاب. مردم با کمتر فشرده علائم معمولا قرنطینه در خانه های خود و یا به طور منظم به طور کلی بخش. ما به دنبال در قرار دادن واحد در این مکان به طوری که پزشکان می تواند مسیر خود را به تنفس هستند. بنابراین ما با هدف استفاده از تنفس ردیاب برای ارسال اطلاعیه ها از طریق یک برنامه اگر وجود دارد یک تغییر عظیم در آن تنفس واحد. که در آن نقطه پزشکان از راه دور می تواند حضور در بیمارانی که بدحال. هر فرد دستگاه می توانید پیگیری یک بیمار می گوید:” Sanchi Poovaya این COO.

ویژگی های دیگر

“برای هر بیمار شناسایی شده با COVID-19, rayIoT برنامه ای برای اجاره این فناوری برای نظارت بر سلامت خود را برای 14 روز تجویز شده است. با برآورد 49,000 موارد جدید از آوریل تا ماه مه در هند rayIoT دستگاه می تواند پوشش 12,500 موارد برای 14 روز (با توجه به حتی توزیع). وجود دارد 5,000 خدمت دستگاه های موجود که می تواند 25 درصد از جمعیت آلوده بیش از این دوره است. با 10000 واحد 50 درصد از جمعیت آلوده می تواند به طور موثر نظارت” ادعا می کند که راه اندازی آن در آزادی مطبوعات.

تا کنون دستگاه قرار گرفته و بیش از 500 ساعت از آزمایش های بالینی و هفت میلیون تنفس موارد در طول آپنه خواب آسم و تب است. این کار بسیار نزدیک با پزشکان در HCG در بیمارستان بنگلور به منظور افزایش دستگاه قابلیت استفاده.

“ما در حال همکاری نزدیک با rayIoT تیم برای تست هوش مصنوعی-صفحه مانیتور در ICU. غیر-تماس با تنفس رای مانیتور نیاز به ساعت طول این دوران می گوید:” آنجالی Ajai کومار مدیر HCG متخصص سرطان بیمارستان پایه و اساس است.

هر واحد که همچنین می تواند مورد استفاده مجدد قرار برای بیماران هزینه های این دستگاه 19,999 تومان در حالی که اجاره مدل در دسترس است برای 300 تومان به ازای هر واحد در هر روز. به عنوان یک پلاگین ساده و پخش دستگاه های پزشکی حرفه ای در خط مقدم نیاز به هیچ آموزشی در استفاده از این دستگاه است.


همچنین بخوانید: IRS افسران در سراسر آمریکا گرد هم می آیند برای به اشتراک 12000+ مهاجران در بنگلور


“به عنوان COVID-19 و دیگر ویروس ها دشوار است برای تشخیص و تست در یک وضعیت همه گیر یکی از اولین خطوط دفاعی باید قبل از غربالگری به منظور کاهش بار بر روی بهداشت و درمان نهاد. rayIoT فن آوری را قادر می سازد بدون تماس, تنفس پیگیری در سطح بالایی از دقت و صحت است که کمک می کند دقیقا با این حالات می گوید:” Aardra Kannan این CTO.

در این برهه حساس ضروری است برای پیدا کردن راه حل است که می تواند به سهولت بار متخصصان مراقبت های بهداشتی. در این راستا rayIoT بخشی از راه حل است.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

از این بهتر, صفحه اصلی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>