COVID-19: 21 سرد چیزهایی که شما می توانید سعی کنید در 21 روز را در خانه!

خود قرنطینه است که نیاز به ساعت و این فعالیت ها کمک خواهد کرد که شما در حفظ و مناسب و فعال و مولد!

یکs از مارس 25 هند است که در کامل مستند برای 21 روز. آن را یک گام مثبت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. برای سه هفته بعد ما محدود به فضا اما باید بارهای از زمان در اختیار ما است. اما اجازه دهید آن را هدر ندهید شراب خواری-مشاهده که طنزهای دوباره و یا پیمایش از طریق رسانه های اجتماعی بی وقفه. در اینجا 21 چیزهایی که شما می توانید به نگه داشتن این 21 روز مولد و بی حالی:

1. یدکی 30 دقیقه بدن خود را

انتخاب کنید تا یک بار در صبح و یا شب را برای ورزش منظم و چوب به آن. مبتدیان می تواند تا ساده پرش هزارهء یا کوه صعود. آن را نمی کشد تا مقدار زیادی از وقت خود اما به کمک شما باقی می ماند مناسب و فعال در سراسر مستند.

2. و یا فقط انجام یوگا

coronavirus lockdown activities
آنلاین کارگاه آموزشی یوگا – کتاب در حال حاضر

برای ثبت نام آنلاین کارگاه آموزشی برای یک جلسه یوگا و دنبال تمرین روزانه است. ساعت های طولانی از نشستن بیکار ملزم به تلفات خود را در پشت چشم و فعالی. برخی از یوگا در صبح زود به شما کمک می کند باقی می ماند و پر انرژی.

3. ثبت نام برای کارگاه های آموزشی آنلاین

بسیار وجود دارد برای یادگیری و حتی از راحتی از خانه خود را. از یوگا به باغبانی شما می توانید upskill خود در طول این Coronavirus مستند. از طریق فهرست آنلاین کارگاه های آموزشی و ببینید چه چیزی جدید جلب فانتزی خود را.

4. تبدیل شدن به یک e-داوطلب!

استفاده از مهارت های خود را در طول coronavirus مستند به داوطلب برای علل مختلف – از راحتی از خانه خود را! آیا شما از رسانه های اجتماعی جادوگر یا یک حرفه ای در طراحی گرافیک? این داوطلب فرصت شما برای به دست گرفتن! اتمام یکی از این e-داوطلب پلت فرم در اینجا.

5. سعی کنید یک دستور العمل جدید برای مشغول نگه داشتن در طول COVID-19 مستند

حفظ مواد, حداقل, بنابراین شما لازم نیست که به عجله به فروشگاه مواد غذایی در هر زمان به زودی. اما اگر شما در میانهی شب پخته شده را در یک مدت زمان طولانی در حال حاضر شانس خود را برای پوشیدن که کلاه سرآشپز دوباره و آماده سازی غذا برای خودتان. در همان زمان سعی کنید از جدید گرم و سرد نوشیدنی های خود را از بازار خریداری نوشیدنی را در حال حاضر محدود شود.

6. کمپوست زباله های آشپزخانه

coronavirus lockdown activities

زباله-وانت به احتمال زیاد پایین آوردن تغییرات خود را (به عنوان آنها باید Coronavirus نمی خواهد هر کس یدکی) اما سطل خود را نیاز نمی شود پر. انتخاب یدکی ظرف و سعی کنید کمپوست بیشتر از خود زباله

7. و بیو آنزیم بیش از حد!

مرکبات و مواد غذایی مانند پرتقال و لیمو به کمپوست. چه می تواند شما را با آنها انجام دهد ؟ ایجاد دسته های زیستی آنزیم! از آن آسان است برای آماده سازی و ممکن است هفته برای دریافت آماده است. اما اولین گام به گام اول درست است ؟

8. بناز پروردن خود را

بسیاری از میوه ها و سبزیجات لایه برداری فوق العاده برای پوست شما. آنها پوسته پوسته شدن هیدرات و جوانی از سر گرفتن پوست خود را به آن را فوق العاده نرم است. در حال حاضر که شما باید زمان بیشتری در دست خود را, چرا که نه آبگرم بعد از آن و بازگشت خود را با شکوه بافت پوست?

9. آبگرم مو در طول یک COVID-19 مستند

در حالی که شما در آن احیای خود را زیبا قفل بیش از حد! در حال حاضر زمانی که شما می توانید روغن مو خود را سخاوتمندانه, اعمال, در خانه, مو بسته و لوازم یدکی ساعت با هم pampering خود را ، هیچ آلودگی ندارد, هوای آزاد, مواد شیمیایی به مانع مو خود را. من می گویم برای کسانی که بسیار سزاوار مو طبیعی چشمه های معدنی و بیرون آمدن از این احساس زرق و برق دار!

10. باغبانی در طول COVID-19 مستند

coronavirus lockdown activities
آنلاین باغبانی, کارگاه – کتاب در حال حاضر

برخی از دانه ها از سبزیجات و میوه های شما را ذخیره و می تواند مورد استفاده برای ایجاد یک شکوفایی باغ. فضا و یا هیچ فضای شما می توانید گوجه فرنگی و پیاز و هویج و خیار و فلفل نهال در ظروف کوچک. در پایان این سه ماه شما می توانید یک مینی باغ درست در خانه خود را!

11. Upcycle بطری به کشاورزان

بسیاری از ما بطری های خالی پلاستیکی دروغ گفتن در اطراف. آنها را تبدیل به زیبا حلق آویز کشاورزان. آنها به خوبی بر روی هر ویندوز و می تواند کمک به پاک کردن هوا در محیط داخلی بیش از حد! اینجا کلیک کنید به دانستن 10 راه های ابتکاری برای upcycle بطری های پلاستیکی.

12. Upcycling در طول COVID-19 مستند

در حالی که شما در آن هستند, چرا که نه upcycle زباله های دیگر بیش از حد ؟ کارتن و بطری, جعبه, کفش همه می باید قبل و در طول مستند دوره است. برو دیوانه با خلاقیت خود را در طول این سه هفته و upcycle حد خشک زباله به عنوان شما می توانید!

13. ژنده پوش به ثروت

آیا احتکار لباس های قدیمی زیرا آنها بیش از حد خاص ؟ خوب در حالی که شما در حال نشستن در خانه در طول coronavirus مستند آنها را تبدیل به چیزی است که شما استفاده خواهد شد. بیایید حفظ احساسات خود را در حالی که همچنین با استفاده از لباس های قدیمی. در اینجا برخی از ایده های سرگرم کننده.

14. ماری کوندو کابینت های خود را

Safe laundry clothes

هرگز زمان برای رفتن از طریق چیزهایی که شما هرگز استفاده کنید ؟ ماری کوندو مسائل خود را در طول این 21 روز! هر چیزی که “نمی جرقه شادی” می رود یدکی در جعبه. پس از مستند است که بیش از اهدای این لباس های قدیمی, toys, کفش, لوازم, کتاب و غیره به کسانی که نیاز دارند و آنها را درک.

15. کسانی که نادیده گرفته, لکه تمیز

برخی از نقاط کور – مانند پشت تلویزیون در گوشه ای از ویندوز و یا در گوشه ای از سقف دریافت از دست رفته در طول تمیز کردن به طور منظم. اما نه دیگر. استفاده از وقت آزاد خود را به گرد و غبار آنها را و آنها را تمیز نگه دارید برای جلوگیری از هر گونه گرد و غبار آلرژی یا بیماری.

16. تبادل نظر برگزارکنندگان

درگیری سیم به هم ریخته و کثیف زیر شلواری اغلب اتاق را نگاه فوق العاده درهم و برهم. راه حل است ؟ تبادل نظر برگزارکنندگان ساخته شده از زباله! آن را مقدار زمان و یا تلاش به آنها را و شما را تا پایان با یک تمیز کننده tidier به دنبال اتاق!

17. یدکی فکر برای پرندگان

تابستان است بر ما و پرندگان ممکن است به دنبال آب و غذا بیش از حد معمول است. یک فیدر پرنده و یا به سادگی با قرار دادن کاسه آب و پرنده, خوراک (رسیده و میوه ها و غلات و غیره) خود را در تراس یا بالکن. که همه شما باید انجام دهید اما نتیجه بسیار پرارزش است!

18. برای سم زدایی بدن

خوب حالا که رستوران ها بسته شده و تحویل مواد غذایی است که به سختی به گزینه بروید که برای سم زدایی بدن شما همیشه می خواستم به سعی کنید. شما در راحتی از خانه خود را به هر حال, بنابراین شانس کمتر از خستگی. چرا استفاده از این فرصت برای سم زدایی ؟

19. برخی از شخصی دکور خانه

و که منظور ما از انجام آن را به خودتان! شمع احیای مبلمان را تشک, از لباس های قدیمی, تبدیل کارتن به قفسه – فرصت های بی پایان هستند! به خانه خود قبل با دکور که شما خودتان ساخته شده! تمام کسانی که DIY فیلم ها که شما را در لیست خود اما هرگز مورد استفاده? در حال حاضر زمان!

20. بازی های سنتی به شما بیش از مستند بلوز

خارج کردن آن هیئت مدیره و کارت بازی است که هنگامی که شما مشغول برای ساعت ها با هم! بطور منظم احساس آن خاطرات دوران کودکی خود را با اعضای خانواده و یا آپارمتانی با بازی آنها را به طور منظم. این کمک خواهد کرد که شما بیشتر اگر شما خود را محدود صفحه نمایش زمان به x دقیقه در هر روز است.

21. یک سیاره پسند چالش

آن می تواند هر چیزی – از اجتناب از گوشت به دادن تا پلاستیک. این 21 روز می تواند فوق العاده شروع به در نظر گرفتن چالش های است که به شما کمک کند و این سیاره! حفظ خاطرات از آنچه که شما تصمیم, چالش های چگونه شما آنها غلبه و غیره. ما به شما تضمین خواهیم بود سرشار از غرور و افتخار در پایان سه هفته!


همچنین بخوانید: هیچ داخلی کمک کند ؟ 22 صفحه اصلی انجمن به زندگی خود را آسان و طبقه بندی شده اند


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>