کورتنی کاکس شگفتی فن پس از او ‘دوستان’ مضمون نوار حکم کتاب مقدس می رود ویروسی

دوستان ستاره کورتنی کاکس تعجب یک جوان superfan در طول یک ظاهر on The Late Late Show With James Corden دوشنبه شب.

سیزده ساله Naftali از برهموود انگلستان بود در نمایش جمعه برای بحث در مورد خود را لغو دوستان-مضمون نوار حکم کتاب مقدس هنگامی که کاکس در ظهور برای گفتن سلام.

همه گیر مجبور جوان Naftali به انصراف از او تا به جای او برگزار چه خاخام, Alex Chapper به نام “اولین مجازی نوار حکم کتاب مقدس.” نوجوان انتظار می رود تنها خانواده نزدیک خود را به تماشای مراسم و به هزاران بازدید کرده اند.

“من تا به حال هیچ ایده. من فکر می کنم که آن را فقط به یک چیز کوچک خانواده ام و فقط چند نفر از دوستان اما آن را تبدیل به بسیار بزرگ” نفتالی گفت.

در طول مراسم پسر مورد ارتباط موضوع آهنگ از آلبوم تا به حال به وضعیت کنونی خود را “پس هیچ کس به شما گفت زندگی بود که به این ترتیب” نفتالی به نقل از.

اما “من آنجا خواهم بود برای شما” و “شما وجود دارد برای من بیش از حد” او ادامه داد.

نوار حکم کتاب مقدس بود که در اطراف مرکز آمار نشان می دهد تلویزیون. این رویداد برنامه ریزی تا به حال دوستان-مضمون دعوت فرصت های عکس بر روی یک مبل بزرگ فقط می خواهم که از جوشیدن مرکزی و جداول نام های دوستان شخصیت. خانواده به حال آماده به اجاره روی میز, جدول درست مثل یک در جوی و چندلر آپارتمان برای سرگرم کردن مهمانان.

حتی اگر این نشان می دهد برای اولین بار از پایان پخش دو سال قبل جوان Naftali متولد شد او دیده می شود کل مجموعه هفت بار. او گفت: این که نشان می دهد “واقعا خنده دار” است و او دوست داشت که “شما می تواند مربوط به تمام شخصیت.”

دیر به دیر نشان می دهد میزبان, James Corden, همچنین یک خود اعلام کرد دوستان superfan و سپس معرفی Naftali به Cox. این بازیگر که با بازی مونیکا Gellar در نشان می دهد در ادامه می گویند که پس از او “واقعا لمس” توسط Naftali داستان و او می خواست به او چیزی. کاکس با استعداد این پسر با یک تنیس روی میز, table, فقط مانند یک او را در حزب خود.

مصاحبه با نتیجه گفتگو بین Naftali و کاکس یادآور آمار نشان می دهد تلویزیون.

“شما می دانید من تا به حال به لغو حکم کتاب مقدس نوار و آن را نگه دارید آنلاین” نفتالی گفت.

“من می دانم!” کاکس در پاسخ او بهترین مونیکا Gellar صدای.

امی برنده جایزه نشان می دهد دوستان پخش از سال 1994 تا 2004. یک گزارش اخیر اعلام کرد که مراسم نشان می دهد به احتمال زیاد فیلم مدتی در این تابستان پس از یک توقف در تولید. HBO حداکثر برنامه ریزی شده بود به هوا نشان می دهد در مه 27.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>