قوانین دادگاه است که هیچ کس می تواند به توقف Elon Musk از به Tweeting تسلا News—در حال حاضر

Tesla CEO Elon Musk

تسلا سهامداران می گویند ایلان نامنظم به tweeting رفتار تهدیدی جدی برای تسلا. فردریک J. BROWN/خبرگزاری گتی ایماژ

تابستان گذشته یک گروه از تسلا سهامداران به ارمغان آورد یک طرح دعوی در دادگاه علیه این شرکت پس از آن مدیر عامل Elon Musk, پخش تسلا 2019 ماشین های الکتریکی و پانل های خورشیدی تولید گل در یک سری از توییت بدون تشکیل پرونده با SEC. سهامداران به دنبال متوقف کردن مشک از خود را با استفاده از حساب توییتر شخصی برای توزیع اطلاعات حساس در مورد تسلا که تمایل به قرار دادن قیمت سهام شرکت را به نوسانات.

اما این تلاش این است که هیچ جا در حال حاضر. روز سه شنبه یک دلاور قاضی رد درخواست توسط شاکیان وکلای مدافع به دنبال طرح دعوی در دادگاه. یوسف Slights III یک معاونت در این دلاور دادگاه از خزانه حکومت که سهامدار وکلای نشده بود نشان داد “یک دلیل کافی” برای او اجازه طرح دعوی در دادگاه به ادامه آسوشیتد پرس برای اولین بار گزارش شده است.

Slights قرار داده بود در مورد نگه دارید و پس از آن ثبت شده در سال گذشته به دلیل تحقیر حرکت در برابر مشک توسط SEC بیش از 2019 توییتهایی و در حال بررسی یک طرح دعوی در دادگاه فدرال در مورد تسلا اوراق بهادار تقلب.

این موازی اختلافات می توان به ترسیم حتی زودتر توییتر حماسه. در ماه اوت سال 2018 مشک به دروغ ادعا کرد که او امن fundings را تسلا خصوصی در 420 دلار در هر سهم یک حق بیمه بیش از تسلا قیمت بازار در آن زمان است. که بعد معلوم شد مشک نشده بود امن هر گونه سرمایه گذاری برای خصوصی تصاحب; و نه تا به حال او در مورد این طرح با تسلا مدیره است که او به ریاست.

همچنین نگاه کنید به: جدول زمانی از ایلان Coronavirus شکست: تسلا, گیاه, نام کودک, توییتر, بیهوده گویی

این حادثه پس از آن منجر به چند فدرال پرونده های حقوقی از جمله یکی با SEC و به پایان رسید تا هزینه مشک 40 میلیون دلار در خوب و نقش به عنوان تسلا رئیس هیئت مدیره.

در ثانیه حرکت بهادار تنظیم زمان موضوع را با مجموعه ای از مشک توییتهایی در فوریه 2019 که او در آن به اشتراک گذاشته تسلا خودرو تولید اهداف است. SEC ادعا که کسانی توییتهایی نقض کرده حل و فصل از سال 2018 طرح دعوی در دادگاه نیاز به تسلا هیئت مدیره به بررسی مشک را مربوط به کسب و کار توییتهایی قبل از آنها ارسال شده است. تحقیر, حرکت, حل و فصل شد در مارس 2019 با توافق نامه ای که مشک باید یک وکیل شرکت را تایید قبل از صدور هر گونه ارتباطات نوشته شده است در مورد تسلا امور مالی.

در دادگاه تشکیل پرونده در اوایل این ماه تسلا سهامداران استدلال کرد که طرح دعوی در دادگاه باید اقدام به دلیل مشک نامنظم به tweeting رفتار یک تهدید قریب الوقوع به تسلا. یکی از ویژه نگران توییتهایی آنها گفته شد ممکن است 1 پست که در آن مشک و گفت که او فکر “تسلا قیمت سهام بیش از حد بالا است.” (تسلا سهام شیرجه 10 درصد بلافاصله پس از صدای جیر جیر.)

“هیچ منطقی تسلا وکیل یا مدیر می تواند تایید این صدای جیر جیر” شاکیان’ وکلای نوشت: در پرونده. “مشک به وضوح تمایلی به پیروی SEC شهرک و هیئت مدیره است که به همان اندازه مایل و یا قادر به نیاز او را به انجام این کار و محدود خود را به tweeting.”

در پاسخ تسلا وکیل استدلال کرد که ممکن است 1 جیر و تاثیر آن بر تسلا قیمت سهام نیست قابل توجهی به اندازه کافی برای تشکیل تقلب و یا مداخله در بازار.

“تنها آسیبی که شاکیان ادعا می کنند که افت قیمت در بازار وجود داشته است که کمتر از یک روز کسب و کار” گفت: ویلیام چندلر III که نشان دهنده تسلا مدیران در هر AP.

Slights قاضی گفت: در روز سه شنبه حکم که مشک را 2019 توییتهایی دربارهی پانل های خورشیدی تولید نیست “بسیار مشکل” است و ممکن است 1 صدای جیر جیر در مورد تسلا قیمت سهام به نظر می رسد تنها “مزاحم بر روی چهره خود.”

قاضی هشدار داد که او می تواند دوباره تصمیم خود را اگر مشک فعالیت های رسانه های اجتماعی در نتیجه “به احتمال زیاد” آسیب رساندن به سهامداران است. “تصمیم واضح تر خواهد بود اگر بیشتر از یک الگوی ظهور به خصوص بدون کنترل الگوی…. در این نقطه, چند, چه, انجام, انجام شده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>