کلکته: در ظاهر بی سابقه سفارش کلکته دادگاه عالی روز چهارشنبه اجازه پخش زنده در یوتیوب شنوایی در یک مورد انتظار مربوط به یک پارسی زن گفت: رسیدگی خواهد انشعابات برای جامعه در سراسر کشور است.

این زن تا به حال نقل مکان کرد و دادگاه به دنبال یک نظم اجازه فرزندان او را به آتش وارد معبد زرتشتی جامعه”s محل عبادت که آنها مجاز به عنوان او ازدواج کرده بود در خارج از جامعه است.

مادر او در یک شرکت متقاضی در مورد ثبت برابر اواخر Ervad Dhunjeebhoy Byramjee مهتا”s Zoroastrian Anjuman آتش Adaram اعتماد و Parsi Zoroastrian Association of Kolkata.

این Parsi Zoroastrian Association of Kolkata, اعتماد, اعضای, دعا برای زنده-بخار از دادگاه اما کاربرد آن رد شد توسط دادگاه عدالت Soumen بهداشت ،

پس از آن سازمان اعتراض به تقسیم نیمکت که در آن قضات Sanjib بانرجی و Kaushik چاندرا پذیرفته شده و کاربرد آن.

“دادگاه گفت: به عنوان مورد باید انشعاب در سراسر هند پس از آن باید جریان زندگی می کنند” گفت: وکیل Phiroze Edulji که به نمایندگی از PZA.

“تک نیمکت درخواست ما را رد کرده بود. امروز تقسیم نیمکت گفت: Parsi Zoroastrian Association, که آن را می خواهد به زندگی می کنند جریان را تحمل تمام هزینه.

“ثبت Calcutta, دادگاه عالی, اصلی, جانبی, خواهد, تنظیم آن است. دو دوربین نصب خواهد شد. و آنها را یکپارچه به صورت پخش زنده در یوتیوب,” او گفت:.

“من فکر می کنم این ممکن است اولین بار چنین چیزی است که در کشور انجام می شود. اما من مطمئن هستم که آن را اولین نمونه چنین در بنگال” گفت: Edulji.

تقسیم نیمکت و همچنین بازگشت پرونده به واحد نیمکت. آن را در حال حاضر شنیده می شود توسط عدالت Debangshu Basak.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.sutny.im