زن و شوهر را از خانه خورشیدی جان سالم به در کند. و آن را برای ساخته شده از گل بامبو و نی!

از روی علاقه تعمید ‘Kancha-پاکا’ (خام و آماده) سوئد-بنگالی, زن و شوهر را بخواهد شامل متعادل ادغام.

ارتقاء

تیاو صبح روز بعد از طوفان Amphan پاره از طریق بخش جنوبی West Bengal کنجکاو جمعیت صف لینوس کندال و Rupsa Nath خانه در Baruipur. بسیار تعجب از همسایگان خود خانه ساخته شده با گل و بامبو تا به حال پایدار حداقل آسیب در طوفان ویرانگر. در حالی که خانه های بتنی در مجاورت دچار پنجره شکسته پانل و یا از دست رفته قلع میریزد لینوس و Rupsa منحصر به فرد خانه قد بلند ایستاده بود در میان ضرب و جرح باد و رعد و برق.

از روی علاقه تعمید ‘Kancha-پاکا’ (خام و آماده) سوئد-بنگالی, زن و شوهر خانه زیبا شامل متعادل ادغام معمولی عناصر مانند بتن مسلح و قاب (RCC) و سمان طبقه و همچنین به عنوان مواد سازگار با محیط زیست مانند بامبو کاهگل و گل. کل ساختار یک اثر هنری است که پایدار معمار لوران فورنیر طراحی سنتی و صنعتگران از سراسر هند ساخته شده است.

صحبت کردن بهتر هند (TBI)لینوس کندال یک توسعه پایدار و تغییرات آب و هوایی محقق مشترک اطلاعات بیشتر در مورد خانه های خود را ساخته شده است در سال 2017.

این ‘Kancha -پاکا خانه

یک خانه منحصر به فرد با ترکیبی بومی و مدرن معماری

“من در اصل از Stockholm, Sweden, اما من کار کرده اند در پایداری دامنه در هند برای 20 سال گذشته است. من و همسرم Rupsa است که یک هنرمند باید همیشه از داشتن یک خانه ساخته شده از پایدار محلی-منابع مواد سازگار با محیط زیست برای کاهش ردپای کربن ما به عنوان آنجا که ممکن است می گوید:” لینوس.

زمینی به مساحت 1800 متر مربع معماران برنامه ریزی برای ساخت دو و نیم طبقه خانه 10 فوت کردن زمین. “این مناطق بسیار مستعد ابتلا به جاری شدن سیل و غرقاب در موسمی از این رو ما تصمیم گرفتیم برای بالا بردن پایه و اساس” Linus توضیح می دهد. “این است که یک خانه ساخته شده در stilts” بیان رهبری معمار لوران فورنیر.

طبقه همکف خانه به منزله RCC چارچوب در حالی که طبقه بالا عمدتا شامل داخلی گل-پشتیبانی از بامبو قاب. آنها باید به تصویب پرده دیوار — یک ساختار است که برآمده شده slantingly بالای بتن قاب زیر.

“ما با استفاده از طناب برای پیوستن به قاب بامبو. ما نه با استفاده از آهن و فولاد به جوش آنها را با هم. ما قرض گرفته شده در این روش از معماری بومی در Sunderbans از جایی که صنعتگران آمد به ساختار. گچ بری با گل بامبو-دیوار های گلی کمک به حفظ نسبتا ثابت درجه حرارت در داخل خانه” سهام Laurent.

سقف کاهگلی,

“ما رو کاملا رد از خانواده خود ما را زمانی که آنها شنیده ام ما در حال امید بستن برای یک خانه گلی. به طور سنتی گل در نظر گرفته شده است بسیار بالا پایان مواد. در حالی که ما وزن پایداری و عامل آرامش دیگران به ما یادآوری در مورد ‘لوکس’ جنبه” لینوس نشان می دهد.

در نهایت انطباق خود با یک گل-خانه’ موفق به تحت تاثیر قرار دادن خود استرن منتقدان.

“هرگز یک خانه ساخته شده مثل این”

یکی دیگر از بومی از جنبه های ثبت شده در ‘Kancha-پاکا’ خانه های کم عمق آجر گنبد در کف و سقف.

“این روش شده است تا حد زیادی به تصویب رسید توسط فراماسون در هاریانا و اوتار پرادش در چند دهه گذشته است. هزینه ساخت این کم عمق unreinforced گنبد از آجر و گل است که حدود 10 تا 20 درصد ارزان تر از بتن معمولی است. آن است که بیشتر انعطاف پذیر و همچنین سریعتر برای ساخت. هزینه مواد اولیه بسیار کم است” توضیح می دهد که لوران.

محرومیت حمام و آشپزخانه است که تقاضا بیشتر آب استفاده بسیاری از اتاق در خانه باید این طبقه است. بسیاری از فاضلاب آب فیلتر شده از طریق شن و ماسه قبل از اینکه هدایت به سمت باغ و یا ذخیره شده برای گرگرفتگی و مقاصد دیگر بجز مصرف مستقیم.

یکی از توالت های خشک کمپوست محیط زیست-سن توالت طراحی شده توسط برجسته محیط زیست Dr هوا Deb. توالت نیاز به آب صفر و انباشته از زباله است, تبدیل به کمپوست مناسب برای کشاورزی اهداف. محیط زیست-سن توالت منتشر می کنند نیست هر ناپاک بوی بر خلاف باور رایج.

ضخامت سقف کاهگلی یکی دیگر از ویژگی های کنجکاو از خانه. با الهام از کلبه در بالی اندونزی این ضخامت کاهگل می تواند بیش از 10 سال رشد کرده و باران و طوفان و گرمای تابستان. در مقایسه با معمولی بنگالی کاهگلی که دو سال گذشته در اکثر بالیایی کاهگل به اطراف پراکنده بر روی زمین با حدود 1.5 ft ضخیم کلش تقویت.

به سبک بالی پشت بام کاهگلی

“سمت مثبت است که بسیاری از کار باید انجام شود بر روی زمین به طوری که فراماسون ایستاده کمتر در معرض خطر از کار نردبان” لوران می گوید. سقف نیز به شکل سه طبقه ساخته شده است که کمک به محافظت از دیوار های گلی از آب باران به trickling پایین.

Paritosh جانباز صنعتگر از Basanti, Sunderbans که مشغول به کار در خانه می گوید که این اولین بار است که او در خانه بود. “من کار کرده اند با لوران Saheb (آقا) برای بسیاری از سال در حال حاضر. من مشغول به کار در بسیاری از پروژه های پایدار اما من هرگز مشغول به کار در هر پروژه که در آن وجود دارد چنین آماده ترکیبی از معماری سنتی و مدرن.”

کنترل دما, زلزله, ضد

هیچ مصنوعی امولسیون لادن با سرب و دیگر مواد شیمیایی استفاده شده در نقاشی فضای بیرونی خانه است. “ما با استفاده از یک روش ساده آهک شستشو در همه طرف. نه تنها این محافظت دیوار از هوازدگی اما آن را نیز اجازه می دهد تا هوا را به سفر در داخل و خارج از خانه. این کمک می کند تا تنظیم درجه حرارت در داخل خانه. به خصوص در هوای گرم و مرطوب شهرستان مانند کلکته چنین تنفس مواد است که به شدت توصیه می شود برای پوشش دیوار” سخنان لینوس اضافه کرد که limewash نیز گفت که دارای ضد قارچ مزایای.

لینوس کندال

بر خلاف همتایان بتن های درجه حرارت در داخل ساختمان نیست اوج در طول بدنام شرجی تابستان, West Bengal. از آنجا که ساختار ذخیره نمی کند و حرارت آن باقی می ماند bearably گرم در طول روز و کولر در طول شب.

در طول زمستان های سرد و گرم هوا که وارد می شود در طول روز است به دام افتاده در داخل نگه می دارد که اتاق به راحتی گرم در شب. جنوب رو به خانه ساخته شده است در چنین راهی است که بسیاری از درب و پنجره و ایوان باز به استقبال جنوب بادها.

ارتقاء

“ما یک انرژی خورشیدی مجموعه است که منابع نزدیک به 50 درصد از برق است. از حدود ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر به خانه می تواند اجرا شود به طور کامل با انرژی خورشیدی از جمله بهره برداری از قدرت بالا لوازم مانند پمپ آب” به اطلاع لینوس.

یکی دیگر از ویژگی های ‘Kancha-پاکا خانه آن است که زلزله اثبات است. با قوی تیرهای ساخته شده از محلی تهیه مواد است که حمایت از ستون های این خانه می تواند مقاومت در برابر عمده لرزش.

یک گوشه دنج

زندگی پایدار

لینوس نمودار کل هزینه خانه در حدود 50 تومان lakh, همراه با برخی از عناصر اضافی که زن و شوهر بعد از معرفی. بیشتر این پول صرف شده در کار و مواد هزینه بسیار ناچیز است.

“اگر شما را افزایش می دهد درصد از پول صرف شده در کار از مواد شما به طور خودکار را سبزتر ساختمان” فورنیر اظهارات. این خانه بزرگ ساخته شده بود expansively به نگه داشتن آن را به عنوان یک مقصد تعطیلات برای هر دو لینوس و Rupsa خانواده. در حالی که Rupsa خانواده در حفظ و بازدید از خانه خود را اغلب لینوس خانواده باعث می شود مطمئن شوید که سالانه از هر زمستان از سوئد.

زن و شوهر در رشد کمی آلی, باغ, در مقابل خانه در کنار یک برکه ای کوچک. آنها رشد بسیاری از میوه ها و سبزیجات و گیاهان در باغ با استفاده از 100 درصد آلی کمپوست.

پانل های خورشیدی نصب شده در بالای خانه


“ما نمی خواهد ادعا می شود paragons, پایداری, اما آنچه که ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که به ارزش های ما منابع زیست محیطی به عنوان آنجا که ممکن است. زندگی در چنین خانه ای ساخته شده است که ما آگاه از انرژی و حفاظت از آب و همچنین مدیریت زباله. ما در حال تلاش برای انجام بهترین های ما منجر به توسعه پایدار در زندگی با گذشت هر روز” لینوس می گوید.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>