“ما مخلوط روغن دانه شاهدانه همراه با حامل مانند روغن نارگیل برای پسر ما و آن مشغول به کار شگفتی. این زمانی است که ما در فکر ایجاد یک طیف وسیعی از محصولات مراقبت شخصی با روغن دانه شاهدانه.”

Fیا Harshaavardhan و Namrata ردی Sirupa آن پسر خود را chapped و پوست خشک است که آنها را به فکر کردن در مورد یک راه حل دائمی برای مشکلات پوستی است.

“ما سعی کردیم همه نوع از کرم ها و روغن های, هیچ چیز به نظر می رسید به کار می شود. این زمانی است که ذکر روغن دانه شاهدانه آمد” توضیح می دهد که Namrata.

Harshaavardhan که قبلا با یک شرکت است که تحقیق برای درمان سرطان پروستات آمده بود در سراسر ارزش دارویی شاهدانه و می دانستند که روغن شاهدانه می تواند یک تغییر قابل توجهی در زمینه مراقبت شخصی.

خواص روغن دانه شاهدانه

این روغن دانه شاهدانه حاوی بسیاری از اسیدهای چرب, پروتئین, ویتامین ها, 21 اسیدهای آمینه شامل 9 اسید آمینه های ضروری و دیگر مواد مغذی مفید و ضروری برای سلامتی بدن به خصوص پوست مو و پوست سر.

نفت استخراج شده است به طور عمده از دانه شاهدانه صنعتی کارخانه. بسیاری از مردم به راحتی اشتباه گیاه شاهدانه با ماری جوانا; دوم با بحث شهرت. در حالی که کنف صنعتی است که از نظر علمی به عنوان طبقه بندی شاهدانه, آن را شامل نمی شود تتراهیدروکانابینول (THC) است که مست خواص.

شاهدانه دانه ها غنی از اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 و امگا 9 است. اسیدهای چرب مهم برای تمام سیستم را به مطمئن شوید که بدن ما به طور معمول توابع از جمله ما مو, پوست, سیستم گردش خون به مغز و اندام حصول اطمینان از خوب بودن تمام بدن خود را. این اسیدهای چرب نیز بسیار قوی پیشگیرانه و درمانی کیفیت. امگا 3 و 6 و اسیدهای نامیده می شوند اسیدهای چرب ضروری (EFA) هستند به طور طبیعی تولید شده در بدن خود را. اما امگا 9 است غیر ضروری اسید چرب به طور طبیعی تولید شده توسط بدن در هر زمان وجود دارد به اندازه کافی از امگا 3 و امگا 6 اسید چرب ضروری است.

دیدن بالقوه در دانه شاهدانه

“روغن دانه شاهدانه بسیار مغذی و بهترین بخش این است که آن می تواند ارائه راه حل برای تمام محصولات مراقبت از پوست خود را از مشکلات. ما با مخلوط روغن دانه شاهدانه همراه با حامل مانند روغن نارگیل برای پسر ما و آن مشغول به کار شگفتی. این زمانی است که ما در فکر ایجاد یک طیف وسیعی از محصولات مراقبت شخصی با روغن دانه شاهدانه. می گوید:” Namrata.

“پس از تقریبا پنج سال تحقیق در مورد فواید و اثرات کنف ما راه اندازی با نام تجاری—Satliva. ما ایجاد و صابون و کرم و روغن با روغن دانه شاهدانه به عنوان پایه و اطمینان حاصل شود که ما جلوگیری از رایحه های مضر و مواد شیمیایی و مواد نگهدارنده و یا رنگ. به همین دلیل بسیاری از محصولات ما از همان رنگ.” او می افزاید.

مستقر در بنگلور, زن و شوهر در ابتدا در بر داشت Namrata کنف شرکت (NHCO) در سال 2016 با هدف ایجاد یک غیر آلاینده و امن کنف اکو سیستم. این بعد از آن به گسترش مراقبت های شخصی محدوده Satliva.

Satliva تمام منابع مواد خام و دانه کنف از کشاورزان محلی از کوهپایه های هیمالیا.

“ما مطمئن شوید که همه محصولات ما هستند منابع محلی در این راه محصولات از بهترین کیفیت و ما همچنین می توانید توانمند سازی کشاورزان آن منطقه” توضیح می دهد که Namrata “این بود که در ابتدا بسیار سخت مردم را درک تفاوت بین ماری جوانا و کنف. اما در حال حاضر مردم باید درک ارزش غذایی کنف و باز تر به آن تلاش.”

“دانشمندان اکنون در حال بررسی امکان کنف عنوان یک درمان برای سرطان است. این می تواند باز کردن یک کاملا جدید عرصه را برای کنف” او می افزاید.

برای حفظ و مزایای استخراج مواد طبیعی به طور کامل Satliva عصاره روغن دانه شاهدانه تنها زمانی که سفارش قرار داده شده است.

این نام تجاری در حال حاضر در حال تحقیق و توسعه کنف مبتنی بر نفت خمیر دندان, دهانشویه, تراش, کرم. قدرت بیشتر به کنف ما می گویند!


همچنین بخوانید: Nubs به پیراهن: 5 راه آسان کنف شما را پایدار قهرمان


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im