زن و شوهر گرداند از ما برای تبدیل شدن به وقت کشاورزان رشد می کند همه چیز را می خورند

“ما رو خسته از بازی بخشی از ناوشکن از سیاره ما می خواستیم به درمان حتی اگر در یک راه بسیار کوچک است.

ارتقاء

ثانیهow “آلی” باید ارگانیک باشد ؟ آیا “آلی” به صورت خودکار معنی سالم و سیاره ، باید ما را در “بسته بندی اخلاقی-کشاورزی و توسعه جامعه” به تعریف آلی?

Aparajita Sengupta و هوا Mazumder شده بود خانههای گلی خالی بیش از این سوالات را برای مدت زمان طولانی. شاید این پرسش به رهبری آنها را به فکر می کنم بیش از همه چیز در مورد انتخاب زندگی ما را در نتیجه ما به دنبال. روشنگری در واقع می تواند زندگی در حال تغییر. چرا دیگری را از یک زن و شوهر به خوبی حل و فصل در آمریکا ریشه کن خود را از خانه خود را در کنتاکی و دراز ریشه در روستای کوچک Ruppur در غرب بنگال?

این یک وسوسه انگیزی داستان به دنبال.

“ما استفاده می شود به “عادی” مردم برای یک مدت زمان طولانی اما بعد از آن ما نمیفهمد که آن را به معنای گیر بودن در 9-5 شغل و انجام هیچ چیز در مورد تغذیه سموم در همه زمان ها. ما هم خسته از بازی بخشی از ناوشکن از سیاره ما می خواستیم به درمان حتی اگر در یک راه بسیار کوچک است.

امروز یکی را پیدا خواهد کرد Aparajita و هوا در حال حاضر تمام وقت کشاورزان رو به رشد خود را مواد غذایی آلی در یک کنترل از راه دور هملت در بنگال و آموزش دیگران به دنبال مسیر خود را از پایداری.

Permaculture منطقه 1 از بوی خاک مزرعه

هواپیماهای بدون سرنشین تصویری از بخشی از مزرعه ما گرفته شده در طول یک کارگاه آموزشی با Soulscape مهمانان. گرفته شده توسط Samik Jonak Ghosh. با تشکر از هر دو Soulscape و Samik برای این!

بوی زمین ಅವರಿಂದ ಈ ದಿನದಂದು ಪೋಸ್ಟ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ ಶನಿವಾರ, ಡಿಸೆಂಬರ್ 30, 2017

سفر بازگشت به خانه

پس از سالها مرور از طریق سوپر مارکت راهرو, کنتاکی, ایالات متحده آمریکا Aparajita و هوا تا به حال ظهور. برگزاری زیادی پیاز و بادمجان را در دست خود زن و شوهر introspected چگونه این اصلاح شده ژنتیکی نوع از رایج ترین سبزیجات در واقع wreaking ویران در سلامت خود.

“بسیار ظریف کیفیت در مواد غذایی است که سخت برای توصیف اما آسان به حس گم شد از غذایی که پخته” می گوید Aparajita بود که به دنبال او دکتری زبان انگلیسی در دانشگاه کنتاکی. همسرش, هوا, یک, ارشد نرم افزار مهندس مستقر در ایالات متحده نزدیک به یازده سال است.

زندگی خود را تنظیم شد اما چیزی با من بود. لمس صفحه اصلی? طعم خاک خانه? احساس تعلق? تاسف تحقق مورد نظر شیمیایی مملو از مواد غذایی آنها مصرف در ایالات متحده آمریکا باعث شد این زن و شوهر برای گرفتن یک تصمیم مهم.

رفتن به خانه و شروع دوباره.

Aparajita در مزرعه

به ” آلی ” بود که نه محیط زیست

پس از رشد تا خوردن تازه و فصلی تولید و بازگشت به خانه در غرب بنگال, اواز یا موسیقی دو نفری نمی تواند درک عجیب و غریب طعم و مزه مواد غذایی در ایالات متحده آمریکا است. پس از برخی از زمینه تحقیقات آنها متوجه – “هر لقمه در “معمولی” بخش بوده است آزادانه با اسپری آفت کش ها و کود مرغ و شرح حال خواندن مانند داستان های ترسناک. ما نمی تواند با قلم مو این داستان در کنار صرف بهداشت freaks “پارانویا—طعم و بافت و شکل از چیزهایی که اغلب حاکی از این بود که نه به طور طبیعی مواد” سهام Aparajita.

به زودی آنها آگاهانه تبدیل به ارگانیک تولید و شروع به خرید مواد غذایی تنها در تعیین فروشگاه های مواد غذایی آلی. اما بیشتر ناامیدی در فروشگاه برای این زن و شوهر که به سادگی می خواستم تازه و سالم و نیش غذا در بشقاب خود را. آلی برداشت با دقت سرپرستی در پلاستیک بسته بندی داخل مطبوع فلورسنت روشن دپارتمان فروشگاه نیست درخواست تجدید نظر به خانواده با توجه به محیط زیست تناقض در هر مرحله.

تازه برداشت از بوی خاک

“اگر مزارع ارگانیک در حال صرف غیر شیمیایی تکرار از شرکت های بزرگ کشاورزی مدل رشد monocrops بیش از هزاران هکتار و پاشش روغن چریش با هواپیما بسیار ایده اخلاقی غذایی به طور کامل از دست داد. علاوه بر این برخی از “آلی” محصولات کاملا مواد غذایی — ما تا به حال جدی رزرو در مورد آنچه گذشت به عنوان آلی در پردازش جزایر. ما واقعا متقاعد شده است که منجمد وگان ارگانیک پیتزا یا آلی منجمد تلویزیون شام بودند مواد غذایی” سهام Aparajita.

به آرامی و شوهر شروع به از دست دادن ایمان خود را در این میوه ها از خاک های خارجی و اشتیاق برای معطر برنج مناقصه سیب زمینی و تازه ماهی رودخانه بنگال است. در ذهن خود آنها در حال حاضر با ایده بازگشت به سرزمین مادری.

در نهایت در سال 2011 خانواده به همراه دختر کوچک تصمیم به برداشتن گام جلوتر است. آنها را به فروش خانه خود را در لکسینگتون کنتاکی و به خانه برگشت. برای چند سال آینده آنها اقامت در کلکته و درگیر خود با جامعه-پشتیبانی کشاورزی در مزرعه.

در سال 2014 به آنها منتقل Ruppur در Birbhum منطقه و شروع زندگی پایدار و در دو طبقه گل خانه پرورش خود را دو هکتار, کشاورزی ارگانیک تعمید – بوی زمین است.

هوا به دنبال پس از یک تخت سبزی

یک مزرعه در بالا و فراتر از “آلی”

“روشهای ما فراتر از “آلی” ادعا میکند Aparajita در گفتگو با بهتر هند. او توضیح میدهد: “نه تنها ما را دنبال کنید, طبیعی, روش های کشاورزی, اما ما همچنین سعی کنید برای جلوگیری از استفاده از آفت کش های آلی به عنوان آنجا که ممکن است. ما هدایت روشن حتی با استفاده از روغن چریش در زمینه های ما و به جای تشویق شکارچیان طبیعی مانند پرندگان ladybugs praying mantis, جغدها, مارمولک و غیره.”

مزرعه استفاده نمی کند و هر گونه آب های زیرزمینی و محصولات عمدتا دیم. زن و شوهر, شیوه جمع آوری آب باران در برکه از جایی که رشته های آبی در طول فصول خشک. علاوه بر این آنها با استفاده از حداقل مقدار از ورودی های خارجی مانند کودهای آلی و تبدیل تمام خانواده خود مواد غذایی ضایعات کشاورزی و زباله به کمپوست در مزرعه.

“ما با استفاده از ترکیبی یا اصلاح ژنتیکی دانه. ما معتقدیم در پایین-روش های مداخله که به تقلید از طبیعت” روشن Aparajita.

از چهار گونه های مختلف برنج به گندم و ارزن و همچنین عدس مانند Masoor, Moong بنگال گرم و نخود کبوتر – اختصاص داده شده ارگانیک کشاورزان رشد همه چیز را که آنها مصرف می کند. آنها حتی رشد خود دانه های روغنی برای حفظ کاملا خود کفا الگوی مصرف.

نمایی از مزرعه

تقریبا تمام انواع سبزیجات, سیب زمینی, پیاز, سیر, زردچوبه, خردل, فصلی, گیاهان و ادویه جات ترشی جات در حال رشد در بوی زمین است. آنها همیشه عقب خود ماهی در حوضچه و جمع آوری اردک تخم مرغ.

“ما همچنین رشد تعدادی از گیاهان معطر و ادویه جات ترشی جات. ما به معرفی برخی از جنگل های محلی گونه به ما اکوسیستم به عنوان” سهام Aparajita.

ارتقاء

كاركرد دیگران به یک شیوه زندگی پایدار

Foodwise خانواده خود به اندازه کافی. در واقع آنها نیز مازاد برای به اشتراک گذاشتن با مهمانان و همسایه است. آنها اغلب به فروش برنج و, در خانه, مربا و ترشی محلی. “ما باور نمی کنیم در مسافت های طولانی حمل و نقل از چیزی به عنوان اساسی به عنوان مواد غذایی می گوید:” Aparajita به نقل از کربن تولید شده از حمل و نقل.

بخش قابل توجهی از درآمد خود را نیز از آموزش کشاورزی کارگاه و میزبانی داوطلبان در مزرعه خود را. آنها همچنین اجرای یک مزرعه اقامت کلبه که با استقبال بازدید کنندگان که مایل به جذب روح واقعی, صلح آمیز, روستایی زندگی می کنند.

علاوه بر این Aparajita و هوا ارائه خدمات مشاوره برای طراحی برای کشاورزی علاقه مندان که مایل به دنبال یک شبیه ایدئولوژی پایدار طبیعی و کشاورزی است. در وقت آزاد خود را به آنها آموزش ابتدایی خواندن و نوشتن و ریاضی به محلی ایجاد کرد بچه ها.

خردل کشت شده در مقابل خانه خود را

“دو بار در هر سال به ما میآموزد طبیعی کشاورزی دوره برای کوچک (9-10) دسته ای از دانش آموزان. آن است که در 7 روز دوره ای که ارائه می دهد حرفه ای و معرفی به لیگ های طراحی و کشاورزی. ما دانش آموزان از سراسر کشور و اغلب از خارج از کشور” او اطلاع.

Prachi Deshpande, که, مدیریت, کشاورزی ارگانیک چمن هملت در نزدیکی بلپور, West Bengal شده بود در تماس نزدیک با Aparajita و هوا برای چند سال در حال حاضر, آموزش تکنیک های کشاورزی ارگانیک از آنها.

پس از ملاقات آنها در طول یک باغ شهری کارگاه آموزشی که در آن Aparajita یکی از مسئول Prachi الهام گرفته شده بود راه خود را از زندگی. او و شوهرش شروع به کار داوطلبانه در مزرعه خود را از زمان به زمان و همچنین امضا برای دوره های آموزشی در کشاورزی.

“این بود فشرده هفته “زیست محیطی ارز” که در آن ما در آنجا ماند در مزرعه در حال بحث در مورد permaculture فلسفه و اصول طراحی این سیاست از مواد غذایی طبیعی, تکنیک های کشاورزی, خاک نوع برداشت آب ، ما هم دست به کار در مزرعه و در تهیه انواع تخت و طبیعی آفت کش ها برداشت و نقشه برداری.”

او ادامه می دهد “نیز وجود دارد بحث در مورد راه های کسب درآمد از مزرعه تولید در رشد زیستی متنوع محصولات زراعی در تغذیه و امنیت است. ما یک پروژه در طراحی بهینه وصله های کوچک زمین در راه است که حداکثر رساندن منابع مانند آب و باد و نور خورشید و سایه و به حداقل رساندن نیروی کار ورودی. این یک تجربه یادگیری بزرگ به خصوص از آنجا که ما می توانید ببینید اصول آموزش داده شد و در واقع اعمال خود به مزرعه خود را .”

برنج در مزرعه

Prachi اذعان یادگیری بسیاری از کشاورز اواز یا موسیقی دو نفری که شده است یک منبع ثابت از حمایت در کشاورزی سرمایه گذاری. در حال حاضر او در مزرعه چمن هملت رشد می کند, برنج, سیب زمینی, خردل, برخی از dals بادام زمینی و سبزیجات و حتی نیشکر برای شکر زرد.

در حال حاضر آمریکا-بازگشت زن و شوهر, شیوه شیمیایی-رایگان و کم ورودی حداقل مداخله کشاورزی و در عمل به صورت محلی. آنها همچنین دعوت از بازدید کنندگان به صورت داوطلبانه در مزرعه خود را و طعم پایدار روستایی, شیوه زندگی. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن در Facebook پورتال.

در آن طول می کشد یک ماموت مقدار از شجاعت و فداکاری برای اجتناب از یک تصویر کامل زندگی در جامعه نمایش و پاسخ به تماس از خاک است. و Aparajita و هوا هستند و پیشگامان برای همان. در بوی خاک آنها احیای اولیه تمرین زندگی در صمیمیت و همدلی با طبیعت است.

در زمانی که این سیاره رنج می برد پس از پی در پی حرص و آز شرکت های بزرگ این سیاره-محبت زن و شوهر ممکن است به اثبات می شود درست پیشگامان برای بهتر و زیبا در جهان است.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>