زن و شوهر دستگیر و به ارتکاب جرم و جنایت نفرت گفته سرزنش مردم یهودی برای Coronavirus همه گیر

یک زن و شوهر از کوئینز نیویورک بازداشت شده است بنا به گزارش ارتکاب یک جنایت نفرت در برابر سه Hasidic مردان یهودی در بروکلین ویلیامزبرگ. با توجه به ABC News, پائولو و Clelia Pinho ظاهرا به نام مردان ضد سامی تهمت سرزنش مردم یهودی برای گسترش coronavirus و سعی در پاک کردن چهره خود را پوشانده اند با زور و اجبار.

پلیس گزارش داد که این زن و شوهر تا به حال شده است در گوشه ای از راس خیابان و بدفورد خیابان در یکشنبه شب زمانی که پائولو گرفته 911 به گزارش یک گردهمایی بزرگ. آن را مدت کوتاهی پس از آن که یک درگیری رخ داده بین زن و شوهر و سه مرد.

مظنون ظاهرا گفت: سه نفر “شما به این دلیل به همین دلیل ما در حال گرفتن بیمار است.”

یک مبارزه شکست بین گروهها و آنها از هم جدا شدند توسط Shomrim گشت, داوطلب, تماشای گروهی که بازداشت این زن و شوهر تا زمانی که مقامات رسید. هر دو پائولو و Clelia بودند برای درمان جراحات جزئی به دست آمده در طول درگیری, اما قربانیان تصمیم گرفتند به دنبال درمان های پزشکی.

گزارش اضافی توسط WLNY-تلویزیون ادعا می کند که این حادثه منجر به یکی از مردان یهودی گرفتن پانچ در صورت و سپس یا پائولو یا Clelia ظاهرا موفق به پاک کردن صورت خود را پوشش.

WLNY-تلویزیون نیز می نویسد که وجود داشته است “248 گزارش از آزار و اذیت و تبعیض به وقوع پس فوریه.”

“ما را قبول نمی کند تعصب در شهر نیویورک است. هر عمل از جرم و جنایت نفرت ما به دنبال آن گفت:” شهردار لایحه DeBlasio در طول یک صبح روز دوشنبه مختصر.

این مقاله می گوید که از این زن و شوهر تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است arraigned و اطلاعات بیشتر در مورد وکیل خود را در دسترس نیست.

WNBC مشترک یک ویدیو از رسانه های اجتماعی بود که در این گزارش فیلم برداری در طول پس از این حمله است. این کلیپ کوتاه نشان داد که چندین ماشین پلیس با چراغ و گروه زیادی از تماشاچیان در این منطقه است.

“فیلم ارسال شده به رسانه های اجتماعی اواخر روز شنبه توسط ‘ویلیامزبرگ اخبار’ و ‘Belaaz,’ NYC مبتنی بر یهودی خروجی رسانه ها نشان داد پلیس بزرگ پاسخ و جمع آوری جمعیت می گوید:” خروجی.

WNBC نیز به اشتراک گذاشته کلمات اضافی از DeBlasio بیانیه به نقل از او گفت: “آن است که آیا این وحشتناک ضد یهودی عمل می کنند که ما شاهد یا وحشتناک ضد آسیایی, اعمال ما در هفته گذشته هیچ یک از این اعمال تعصب و یا تبعیض قابل قبول در شهر نیویورک است.”

شهردار گفت که Pinhos گرفته شد به زندان به اتهام تشدید آزار و اذیت به عنوان یک جرم و جنایت نفرت.

در رسانه های اجتماعی بسیاری از کاربران به نظر می رسد وحشت توسط اخبار. چند نفر درخواست شده است که زن و شوهر محاکمه به حد کمال از قانون است.

Hasidic children walk outside of a special coronavirus intake area
  Spencer Platt / گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>