Cottonelle اهدا $1 میلیون دلار برای مبارزه با COVID-19 راه اندازی کمپین جدید #ShareASquare

به خوبی شناخته شده کاغذ توالت شرکت Cottonelle در حال پیوستن به مبارزه علیه مرگبار coronavrius اخیر با کمک مالی از $1 میلیون میتواند به بهبود تلاش ها با توجه به مخزن خبر خوب.

در علاوه بر این به 1 میلیون دلار کمک مالی Cottonelle نیز وعده داده شده به ارائه راه متحده در سراسر جهان COVID-19 پاسخ و بازیابی صندوق با 1 میلیون و نقش از کاغذ توالت. این همزمان با کمپین رسانه های اجتماعی آنها در حال گام گذاشتن بر نام #ShareASquare. هر زمان هشتگ به اشتراک گذاشته است کاغذ توالت شرکت اضافه خواهد شد اضافی $1 به کمک مالی خود را. مشتریان نیز تشویق می شوند برای به اشتراک گذاشتن فوق العاده کاغذ توالت در صورتی که می توانید با کسانی که نیاز به برخی از.

Cottonelle که متعلق به کیمبرلی-کلارک, شرکت, بازی های برگزار شده است تعجب آور اما تلخ نقشی در این بیماری همه گیر تا کنون. این شرکت در زمان تلاش برای تولید و تحویل کاغذ توالت به اندازه کافی سریع به دیدار اخیر تقاضا است. بسیاری از مردم در سراسر جهان شده اند انباشت کاغذ توالت ساخت آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای دیگران برای پیدا کردن هر. برخی از فروشگاه ها حتی محدود چقدر کاغذ توالت می تواند خریداری شده در هر مشتری در یک زمان. در حالی که مارک های مانند Cottonelle قطعا رونق گرفت در طول این زمان با توجه به بالا رفتن سرسام آور فروش آنها در حال حاضر به بازگشت به جامعه در طول زمان هنگامی که آن را بیشتر مورد نیاز است.

سوزان مک کورمیک که رییس جمهور ایالات متحده امریکا از راه متحده در سراسر جهان با صدور بیانیه زیر را در مورد Cottonelle سخاوت.

“ایالات راه شبکه در حال کار خستگی ناپذیر در طول این زمان بی سابقه در پاسخ به چالش های جدید در هر جامعه هر روز به عنوان COVID-19 pandemic گسترش می یابد. ما سپاسگزار برای حمایت از Cottonelle و کیمبرلی-کلارک است که ما را قادر به ادامه به پاسخگویی به نیازهای رو به رشد جوامع در سراسر کشور است. با تشکر از شما به تمام Cottonelle مصرف کنندگان که مهربانی را عبرتی برای دیگران و که سخاوت به ما کمک خواهد کرد تا در خدمت مردم و حتی بیشتر نیاز دارند.”

مک کورمیک بیانیه در ادامه به محکوم کردن این عمل از انباشت اصرار آمریکایی ها برای درمان خود همکار همسایه با سخاوت.

“به جای انباشت بیایید سهام در سخاوت. ما اعتقاد داریم که ما مصرف کنندگان هیچ کمبود محبت بنابراین ما اعتماد آنها را #ShareASquare و کمک به ما را در این ماموریت” این بیانیه به این نتیجه رسیدند.

انباشت شده است دلسرد توسط دولت به دلیل آن را در نهایت طول می کشد دور منابع از کسانی که به آنها نیاز دارید.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده برخی از آمریکایی ها تبدیل شده اند به اقدامات جایگزین در میان کاغذ توالت کمبود از جمله سرمایه گذاری در قیمت محصولات توالت های سبک. این توالت های ارائه نوع دیگری از فرایند تمیز کردن است که شامل نیست کاغذ توالت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>