فوتبال, مدل, Liz Katz می پوشد یک ماسک طاعون و سیاه مینی لباس برای صحنه و لباس با الهام از Coronavirus

فوتبال, مدل, Liz Katz سعی کردم به جهانی همه گیر شیک چرخش در آخرین, اجتماعی, رسانه ها و طرفداران او آن را دوست داشت.

روز یکشنبه محبوب پرنیان و خود شرح داده شده “حرفه ای گریز از مرکز” در زمان به Instagram برای نشان دادن تا حدودی مرضی صحنه و لباس. بور, بمب, بود, تصویر پوشیدن سیاه آجدار لباس مینی که چسبیده به او انگیز منحنی. آن را به حال یک یقه مربع و یک ردیف از دکمه های براق پایین جلو. لباس’ سجاف پایین تا بسیار بالا در لیز را خوش بر و رو ران.

لیز شد با پوشیدن پیراهن سیاه و سفید بالا انداختن بر روی لباس و همچنین رنگ ماتم. دست او را تحت پوشش قرار گرفتند تا با یک جفت دستکش چرم سیاه و سفید.

لیز شیک کفش یک جفت از ران بالا چکمه های سیاه و سفید با, دلپذیری, انباشته ، او به اتمام تیره گروه با طاعون سیاه ماسک. او وحشت زده روسری برجسته زیادی منقار بود که کمی قلاب در پایان. ماسک پوشیده شده بود با پرچ شده و آن را تا به حال دو, دور, لنز بر روی چشم.

لیز بود و موهایش را به عقب کشیده در بالا دم اسبی. ماسک ضخامت تسمه دور پشت سر او درست در زیر آن.

لیز بود نما در خارج در یک طبقه چوبی. آسمان خاکستری بود و آن را خارج از باران که اضافه شده به عکس او مجموعه را گریم زیبایی. در یک عکس فوری, لیز بود تصویر ایستاده و نگاه کردن در دوربین بر روی زمین است. او همچنین مطرح شده با دست بر ران او را به عنوان او تبدیل سر خود را به سمت, با ماسک منقار کج کردن. دو عکس مشابه عکس از لیز خیزان پایین بر روی زمین با دست چپ در حال استراحت بر روی زانوی چپ. او به دنبال در آسمان تاریک.

در این عنوان از پست لیز شوخی که او تاب یک نگاه از یک مجموعه مد با الهام از COVID-19 بیماری همه گیر.

“دکتر کاتز” را بخوانید یک پاسخ به لیز است عکس.

“آن را دوست دارم تاهو. ایمنی اول” فن دیگری نوشت.

“این فوتبال کاملا متناسب با آنچه که در جهان امروز!” یک سوم تحسین گفت.

“یک و تنها طاعون دکتر ما نیاز به” یک چهارم Instagrammer اظهار نظر.

لیز نیز کاهش یافته است برخی از طاعون ماسک دانش در پیروان.

“و yes بینی پر شده بود معطر و آرد و روغن اما نه به طوری که آنها می تواند کار را از طریق بوی,” او نوشت. “آنها معتقد بودند در آن زمان این ویروس گسترش از طریق بوی متعفن. آن را برای جلوگیری از گرفتن آن است.”

قبل از او تصمیم گرفت به سنگ از یک صحنه و لباس با الهام از کشنده coronavirus لیز مشترک یک ویدیو با الهام از مرگ یک موسیقیدان معروف. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاین cosplayer دیده می شود به یک Kenny Rogers آهنگ در تازه ترین Instagram تصویری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>