فوتبال, مدل, Liz Katz Sizzles در لیلا شاهزاده خانم, برده, لباس برای ‘جنگ ستارگان’ روز

Liz Katz یکی از بسیاری از کسانی که در روح “جنگ ستارگان ” روز به عنوان محبوب فوتبال مدل در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک عکس جدید از خودش با پوشیدن لباس پرنسس Leia “برده” صحنه و لباس, هیجان بسیاری از 1.2 میلیون پیروان در پلت فرم رسانه های اجتماعی در این فرآیند است.

در به روز رسانی های جدید است که به اشتراک گذاشته شده در شنبه شب لیز به نظر می رسد نما در راحتی از خانه خود را. پست یک سمت-توسط-جانبی کولاژ از دو عکس با دکمه سمت چپ یک نمایش رو به سمت راست خود و ارائه بینندگان اندکی نگاه اجمالی از او sideboob peeking از او بالا است. او تا به حال دست راست خود را در پشت سر به او خیره شد seductively در دوربین او را با قرار دادن دست چپ بر ران او برای جلب توجه بیشتر به آشکار پایین بخشی از لباس او.

علاوه بر این طرفداران یک نگاه خوبی در تاتو بزرگ بر روی شانه او همچنین قرار است کودک دست انداز است که بدست بسیاری از پیروان صحبت کردن برای چند هفته گذشته.

این عکس دوم مثل اول نیز شاهد لیز پوشیدن آشنا صحنه و لباس پوشیده شده توسط اواخر کری فیشر در سال 1983 جنگ ستارگان فیلم بازگشت جدایاین زمان به دنبال در دوربین و ارائه یک نگاه خوبی در کافی او رخ. او دست انداز کمتر آشکار در این ضربه محکم و ناگهانی اما متوقف نمی طرفداران او از اشاره به آن در بسیاری از نزدیک به 400 نظر شده اند که از چپ در زمان نوشتن.

در عنوان لیز با استفاده از یک برچسب به مرجع این واقعیت است که او به اشتراک گذاری کولاژ عکس در جنگ ستارگان در شب — تا به نام به خاطر بازی کلمات در مجموعه ” عبارت “ممکن است نیروی با شما” و تاریخ مارس 4. او همچنین ترک خورده یک شوخی بر اساس نمادین کلمات گفت: هریسون فورد هان سولو شخصیت در امپراتوری حملات برگشتدر پاسخ به لیلا پذیرش از عشق.

در کمتر از دو ساعت از زمان آن نوشته شده و به روز رسانی واز نزدیک به 29,000 دوست دارد از لیز را fanbase, با چند پیروان مصرف به بخش نظرات برای نمایش تحسین خود را برای مدل و ادای احترام او به شاهزاده خانم لیلا.

“شما بسیار زیبا زن” گفت: یکی از طرفداران punctuating نظر خود را با یک سری از emoji. “من دوست دارم که شما عشق بازی و جنگ ستارگان است.”

“شما نگاه شگفت آور و کاملا خیره کننده در بسیاری از راه های شما الهه زیبایی و خالص کمال مارس 4th بود با تو” دوم شخص بوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>