فوتبال, مدل, Liz Katz نشان می دهد او همیشه در حال گسترش ضربت کودک در آشکار در تعجبم که زن لباس

Liz Katz قرار دادن یک چرخش جدید در Wonder Woman.

باردار, فوتبال, مدل, در زمان به Instagram روز یکشنبه به او نشان دهد به سرعت در حال رشد کودک دست انداز در حالی که ورزشی ابرقهرمان. این تصویر نشان داد لیز نشسته با دست شکم او در یک شات و رو به دور از دوربین در نشان دادن راه به لباس او را در آغوش گرفت منحنی.

نوزاد دست انداز بود برجسته بر روی صفحه نمایش نشان دادن برخی از رشد قابل توجهی از سایر اخیر عکس های او به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی تغذیه. در حالی که لیز آشکار نشده به علت تاریخ برای او اولین فرزند این مدل به اشتراک گذاشته شده در این هفته است که او به تازگی آمار 7 ماه نقطه عطف قرار دادن او در کشش نهایی و معنی او “تعجب کودک” خواهد بود که مدتی بعد از این تابستان.

این در تعجبم که زن ضربه محکم و ناگهانی رفت و بیش به خوبی با لیز طرفداران racking تا بیش از 30000 لایک فقط در چند ساعت و ترویج مقدار زیادی از حمایتی نظرات. بسیاری یافت می شود تصویر توانمندسازی تفسیر انتخاب صحنه و لباس به عنوان یک راه برای دادن غرفه به تمام زنان باردار است.

“این فوق العاده است فوتبال بسیار خوبی برای دیدن یک حامله در تعجبم که زن” یکی از لیز طرفداران نوشت.

“کاملا زیبا” یکی دیگر از اظهار نظر.

محبوب, فوتبال, مدل نشده اجازه بارداری آهسته او را با نرخ های نشاط snaps با 1.2 میلیون Instagram followers. او ادامه داد: برای نشان دادن خاموش در لباس های مختلف از جمله برخی که به نظر می رسد به خصوص نصب به جای او در حال رشد کودک دست انداز (به عنوان Wonder Woman, صحنه و لباس, ظاهر می شود, با چه شبیه یک کشش مواد در اطراف ناحیه میانی).

ماه گذشته لیز زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودش با پوشیدن لباس های راه راه که نشان داد او به سرعت در حال رشد است. در زیرنویس لیز به اشتراک گذاشته است که او بسیار خوشحال بود با زمان نگاه.

لیز طرفداران به نظر می رسید به توافق ترک مقدار زیادی از تعارف.

“اوه خدای من. تو حلقه در حال بزرگتر شدن است. نوزاد را نگاه بسیار زیبا. من خیلی خوشحال هستم برای تو” یک فن اظهار نظر.

اما در حالی که بارداری نمی کند لیز کردن از به اشتراک گذاری تصاویر فعلی coronavirus همه گیر به نظر می رسد به تغییر سبک خود را کمی. کسانی که دنبال لیز را Instagram خوراک استفاده می شود برای دیدن او نشان کردن لباس از سراسر ژانرهای — از ابرقهرمانان به انیمه و همه چیز را در-بین — در بسیاری از مناطق گرمسیری و مناطق عجیب و غریب لیز به نظر می رسد به ماندن قرار داده و این روزها بیشتر.

این در تعجبم که زن تصاویر به نظر می رسد به خود گرفته اند و در لیز را به عنوان او دیگر اخیر جرقه بزند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>