فوتبال, مدل, Liz Katz نشان می دهد رخ و کودک دست انداز در فضای باز سیاه و سفید لباس

فوتبال, مدل, Liz Katz را به پلت فرم رسانه های اجتماعی Instagram on پنج شنبه, آوریل 30 برای به اشتراک گذاشتن آخرین پورنو, ضربه محکم و ناگهانی با 1.2 میلیون پیروان. این عکس که نشان داد دست انداز نوزاد او همراه بود با یک عنوان است که در آن لیز در پاسخ به برخی از رایج ترین سوالات او خواسته شده بود در مورد بارداری و مادر شدن.

پست ویژه دو بریدن عکس های قرار داده شده side-by-side. در هر دو جرقه بزند لیز عینک بلند, سیاه, لباس ساخته شده از ساتن مواد که تمدید را به او مچ پا و شامل هایش آستین. لباس بلند و گشاد بود و تا حدی باز در جلو قرار دادن مدل, سینه کلان, رخ, و بخشی از ضربت کودک خود را بر روی صفحه نمایش. لیز عینک مو بور او را در یک موی دم اسبی و اجازه دهید چند سست رشته نشت و قاب صورت. او در پایان با یک لمس از ریمل مژه و ابرو سیاه و سفید و صورتی رنگ آمیزی شده ،

در اولین عکس, لیز ایستاده بود و با او به سمت دوربین به عنوان او gazed در یک نقطه دور در سقف. تحریک آمیز و موقعیت نشان داد خیلی از تنه و ناحیه میانی در علاوه بر این به یک نگاه اجمالی از پا. مدل مانع ردا از آشکار بیش از حد با استراحت یک دست در سراسر شکم و تامین پارچه. او گرد انداز شد برجسته از ضربه محکم و ناگهانی برجسته با یک طلا حلقه دکمه صدا.

در عکس دوم لیز با نزدیک شدن به دوربین و خم به بینندگان یک زیبا از کافی او رخ. او برگزار شد یک دست به صورت و gazed به طور مستقیم به سمت لنز unsmiling. شات نشان داد او چشم های آبی و لب استفاده می شود.

در عنوان پست لیز نوشت که او بیش از نیمه راه وجود دارد, با اشاره به بارداری. او سپس با ذکر چند پاسخ به سوالات رایج در او دریافت از طرفداران. اولین سوال او در پاسخ به این بود که آیا این نوزاد اول او بود که به او پاسخ داد که آن نبود. او سپس در ادامه می گویند که خانواده همیشه اول برای او, اما او Instagram صفحه نمی خواهد به نوبه خود به یک گرم-دارای صفحه مامان فقط به خاطر او از داشتن یک نوزاد. او اضافه کرد که او بر روی برگزاری 40 هرگز قبل دیده می شود photosets از سال گذشته است.

لیز به پایان رسید و این عنوان با این ادعا او اعتقاد به این که بدن زن می تواند سکسی در تمام مراحل و اضافه کرد که او می تواند او ab بازی برگشت در سال آینده.

“من f*cking این عشق شما صادقانه الهام بخش است و من شما را تحسین بسیار” یک عاشقانه فن اظهار نظر در پاسخ به لیز را به عنوان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>