فوتبال, مدل, Liz Katz هرگز خجالتی در مورد نشان دادن منحنی او و در حال حاضر او تا به بسیاری از طرفداران او متقاعد شده است که او نیز flaunting یک کودک در حال رشد دست انداز در آخرین رسانه های اجتماعی به روز رسانی.

لیز به نظر می رسید به آدرس شایع بارداری گمانه زنی ها در Instagram پست که او به اشتراک گذاشته شده در روز شنبه. تیز هوش cosplayer با استفاده از ساز و برگ که او پوشیده بود و امضای او حس شوخ طبعی برای پاسخ به بحث کودک بدون آشکار تایید که او باردار است.

لیز شد تصویر تکان دادن یک لوله کوچک لباس که چسبیده به منحنی. آن را برجسته کلاسیک استتار چاپ در سایه های مختلف رنگ سبز و قهوهای مایل به زرد و سیاه و سفید. بی تسمه لباس خیلی کوتاه است که آن را فقط به سختی تحت پوشش لیز را فاق منطقه پس از مدل کردن تقریبا هر اینچ از او خوش بر و رو ران.

این skintight لباس در معرض مقدار کمی از لیز کافی رخ و آن را حفر را به قفسه سینه خود را برای ایجاد یک کمی نشت. پوشاک نیز نشان داد که منحنی لیز دور معده است. او ایستاده بود در یک زاویه کمی با دست او را فشرده و او را در برابر لگن در هر دو طرف آشکار نوزاد دست انداز. این ژست جلب توجه و حتی بیشتر به او میانی.

لیز پوشیده بود او را لایه لایه مو بور پایین با کمی سمت بخش. آن را سخت به بگویید که آیا او ورزشی هر گونه آرایش است. پوست بی عیب و نقص بود و گونه او بودند کمی صورتی. کامل لب های رنگ پریده, برهنه, رنگ, و او به نظر نمی رسد به پوشیدن هر گونه ریمل مژه و ابرو و یا دیگر تیره آرایش چشم.

مدل عکس گرفته شده در وان حمام و کابینت در حمام خود را که هر دو سفید شدند. یک پنجره باز ارائه, نرم, نور طبیعی.

در این عنوان از پست لیز شوخی در مورد چگونه لباس خود را’ کمو چاپ نیست “مخفی کردن هر چیزی.” The emoji او را انتخاب و علامت گذاری به او گفته بود با یکی از ابرو مطرح شده است.

همانطور که از نوشتن این لیز ارسال شده است را دوست داشت بیش از 47,000 بار. بسیاری از مدل پیروان او را به عنوان یک پذیرش است که او در واقع انتظار.

“نوزاد به نظر می رسد خوب بر شما” را بخوانید یک پاسخ به او ارسال.

“هیچ چیز زیباتر از یک زن باردار!!!!!!” یکی دیگر دیدگاه نوشته.

دیگران ساخته شده مطرح نظرات و جوک در مورد او لباس.

“به همین دلیل است که وجود دارد فقط یک شناور سر اسلحه و نیم ؟” یکی از طرفداران پکتیا میباشد.

“لازم نیست به. شما نگاه زیبا عزیزم مامان” یکی دیگر از تحسین گفت.

چند تا از لیز پیروان نیز خواست در مورد هویت پدر از فرزند متولد نشده اما او نمی پاسخ به نمایش داده شد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im