فوتبال, مدل, Liz Katz سنگ دختران دیزنی شاهزاده خانم الهام گرفته از ساز و برگ کامل با تاج

Liz Katz تحت درمان با 1.2 میلیون Instagram followers به اواخر شب در قالب یک عکس از خودش با پوشیدن یک شاهزاده خانم دیزنی الهام گرفته از ساز و برگ کامل با نگین تاج یا کلاه.

او به نظر می رسد هدایت خوشگل از زیبایی و هیولایی بر اساس رنگ آمیزی و طراحی, قرمز, لباس زیر زنانه. آن نگاه مانند آن را ممکن است با الهام از او یاد لباس زرد از فیلم های متحرک. لیز شنبه در نزدیکی یک پنجره شیشه ای رنگی که آشنایی خود را به ممکن است زیبایی و هیولایی تم.

مدل sported ruched زرد کردن شانه لباس با بدن او را در آغوش گرفت و محکم. او yanked پایین بالا گذشته سینه به قرار دادن آنها بر روی صفحه نمایش و suggestively مطرح شده توسط او را با قرار دادن آرنج بیش از قفسه سینه خود را در حالی که حجامت پشت گردن او.

گذشته از تاج لیز لوازم کامل-آستین ساتن, دستکش, لباس زیر زنانه, پرستو بالا, سیاه بلند, لباس تنگ و پاشنه بلند چکمه های سیاه و سفید. با پاهای لیز او را دیدم پیروان یک مشاهده از کون.

او راه اندازی دوربین چند پا در مقابل او را در حالی که او نشسته بر روی زانو های خود را در تاریکی-رنگ آمیزی کف چوب جنگلی. لیز را انتخاب و به geotag او پست و نمی گویند که در آن او عکس گرفت اما آن نگاه مانند آن را ممکن است در یک اتاق از خانه خود را.

دیزنی, فوتبال, کامل نخواهد بود بدون مدل مو و لیز تصمیم گرفتند برای پیچیده نصف و نیمه به پایین نگاه کنید. او فر مو بور او را دوخته و لایه ای از او قفل در سمت چپ و بقیه پایین. او ایجاد یک poof در نزدیکی تاج از سر او به جای تاج یا کلاه.

به همراه او ظریف فر او به طرز ماهرانه ای استفاده از یک لایه سبک از آرایش. لیز استفاده از رژگونه را به چشمان او نگاه گلگون و پر در لب خود را با رژ لب صورتی و براق. او با استفاده از سایه چشم سفید و مطابق با خط چشم را به چشم او نگاه نرم به پایان رسید و با کمی ریمل مژه و ابرو.

در عنوان او بزرگ پرسید: اگر کسی می خواست برای تماشای اواخر شب دیزنی.

لیز را تحسین ریخت و به او بخش نظرات به ستایش او نگاه شرجی. در کمتر از یک ساعت از رفتن زندگی می کنند او پست متصلب تا بیش از 21,900 را دوست دارد.

“داغترین زن برای همیشه زندگی می کنند” raved یکی از تحسین کنندگان با استفاده از دو قلب-چشم emoji و سه خسته از emoji خود را در نظر.

“من فکر می کنم شما ممکن است سردتر از شاهزاده خانم لیلا?…” نوشت: یک دوم شخص است.

“تنها در صورتی به این زیبایی و هیولایی” گفت: یک سوم کاربر.

لیز قبلا لرزاند سکسی هارلی کوئین لطیفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>