فوتبال, مدل, Liz Katz می رود بی بالا تنه, وب ممکن است کودک دست انداز در آخرین Instagram ضربه محکم و ناگهانی

Liz Katz بازگشت به Instagram روز پنج شنبه با یک نام تجاری جدید به روز رسانی که در آن فوتبال, مدل او را هیجان زده 1.2 میلیون طرفداران با رفتن به طور کامل برهنه.

بسیار شبیه به بسیاری از مطالب او نوشته شده از اجتماعی فاصله و خود quarantining لازم شد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید ضربه محکم و ناگهانی به ظاهر گرفته شده در صفحه اصلی با لیز زانو زدن در مقابل کرم رنگ دیوار با درب سفید در کنار آن. پوشیدن مطلقا هیچ چیزی در بالا cosplayer flirtatiously gazed در دوربین های عبور از سلاح های خود را به سانسور عکس. این اجازه داده او را به جولان دادن کافی او رخ و بسیار کمی از underboob. تنها مورد از لباس او را به تن بود و یک جفت خاکستری و شلوار راه راه که او را در آغوش گرفت و منحنی و همچنین در اشاره به آنچه به نظر می رسد به یک کودک دست انداز.

در عنوان لیز کنایه آمیز است که او را در برخواهد داشت به نمایندگی از نزدیک او را تا به حال به داشتن صبحانه با “دختران” در این سال است. گذشته از مرجع به سینه او این عنوان نیز به نظر می رسید به اشاره در گیر بودن در خانه برای تعدادی از دلایل مداوم coronavirus همه گیر و همچنین بارداری او ممکن است به طعنه در توییتر در آغاز ماه است.

در 16 ساعت پس از آن رفت و زنده در Instagram, پست بدست بیش از 66,000 دوست دارد و بیش از 600 نظرات به عنوان بسیاری از لیز را تحسین نمی خجالتی در مورد نشان دادن برخی از عشق به زیبایی او و شکل او. تعدادی از هواداران نیز خواسته این مدل اگر او باردار بود با چند نفر دیگر در واقع ارائه تبریک می گویم و به خوبی آرزوهای خود را در بخش نظرات.

“آن را شبیه خال کوبی او می خواهد به چیزی می گویند n او نمی خواهد اجازه می دهد آن را???” یکی از طرفداران پرسید اضافه کردن دو خنده-گریه از emoji.

“شما به دنبال فوق العاده, من عاشق ویدیو یوتیوب خود را دیروز” gushed دوم پیرو.

“با دیدن یک زن است که این دختر زیبا را بدون آرایش و با آن یک نژاد نادر” گفت: یک سوم تحسین زیر نظر خود را تنها با یک قلب قرمز از emoji.

“زیبا ترین از همه… من شما را دوست دارم!!!” چهارمین فرد نوشت.

اگر چه لیز هنوز به طور مستقیم تایید بارداری خود یکی از های اخیر Instagram updates نیز مطرح شده بسیاری از حدس و گمان در میان پیروان. در اوایل این ماه در زمان او به Instagram به اشتراک گذاری کولاژ عکس که در آن او به نمایش گذاشت او underboob و لخت کون در جداگانه جرقه بزند. بیشتر قابل توجه او افزود مرموز عنوان که در سطح اشاره شده یک عبارت معروف در مورد mullets بلکه تا به حال طرفداران تعجب اگر او اذیت کردن یک کودک در مقابل برای مطابقت با “حزب در پشت است.”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>