در سهشنبه, فوتبال, مدل اریکا Fett به اشتراک گذاشته شده یک سری از مطرح snaps با 2.3 میلیون Instagram followers.

در تحریک آمیز تصاویر 31 ساله مطرح شده در برابر یک پس زمینه سفید. او sizzled در یک نور آبی bodysuit محض با موجدار کردن جزئیات از شرکت پوشاک عروسک کشتن. کافی او رخ و انحناء لگن قرار شد بر روی صفحه نمایش کامل. این risque توری لباس زیر زنانه نیز برجسته او دور کمر کوچک.

سبزه, بمب, عینک خوش مزه قفل کردن و تقویت او در حال حاضر ویژگی های زرق و برق دار با صورت پر از آرایش. او ساخته شده او چشم ابی, پاپ, با, بنفش, سایه چشم و خط چشم بالدار. اریکا نیز sported مجسمه ابرو هلو سرخ و درخشان برجستهنگار.

در اولین تصویر زیبایی ایستاده بود و با شانه اش به عقب و دست او را در لگن است. او gazed به طور مستقیم به دوربین او به عنوان او را دیدم لبخند زیبا. او تغییر داده و موقعیت خود را به صورت عکس زیر تاشو یکی از سلاح های خود را در سراسر بدن خود را. اریکا کج سر او و قرق انگشتان خود را در برابر او jawline.

در عنوان, رسانه های اجتماعی, احساس, درخواست پیروان او به او اجازه می دانیم که کدام یک از این دو عکس آیا آنها ترجیح می دهند. او همچنین طرفداران تشویق به بازدید از وب سایت های شخصی که در آن او به فروش تقویم خود را برای 50 درصد. علاوه بر اریکا های اضافی ارائه شده تبلیغات برای عروسک کشتن.

بسیاری از اریکا را تحسین زمان برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود را در مجموعه عکس در بخش نظرات.

“قطعا دوم ظریف لمس دست واقعا فریم خود را زرق و برق دار چهره” gushed یک فن.

“@اریکا.fett یکی از اولین. چیزی که در مورد لبخند” اضافه شده متفاوت جانباز.

برخی از نظر اما اشاره کرد که آنها به سختی تصمیم گیری مورد علاقه بین دو عکس.

“چگونه ما [قرار است] به یکی را انتخاب کنید هنگامی که آنها در هر دو حالت lol” نوشت: یک پیرو.

“هر دو! زیباترین زن همیشه” chimed در دیگر Instagram کاربر اضافه کردن یک قلب-چشم emoji به نظر.

اریکا درگیر با پیروان اختصاص داده شده توسط در پاسخ به برخی از نظرات.

طرفداران به نظر می رسید به عشق پست آن را به عنوان به زودی متصلب تا بیش از 17,000 را دوست دارد.

این دور از اولین بار که زیبایی flaunted او باور نکردنی بدن در رسانه های اجتماعی. در واقع او تمایل به ها نشاط محتوا که هل مرزهای Instagram جامعه دستورالعمل های مربوط به انجمن. او سوار طرفداران وحشی با ارسال یک عکس که در آن او عینک یک سینه بند قرمز و مطابق با لباس زیر. که ارسال شده است را دوست داشت بیش از 42,000 بار پس از آن به اشتراک گذاشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su