کوری یی Sizzles در ران بالا چکمه و نحیف لباس شنا به مناسبت Instagram نقطه عطف

کوری یی ستاره همچنان به افزایش در Instagram که در آن افت مرده زرق و برق دار, مدل فقط به یک نقطه عطف بزرگ. روز یکشنبه کوری نشان داد که او در حال حاضر 1 میلیون پیروان در عکس-به اشتراک گذاری برنامه. او جشن رسیدن به این آرزو عدد پاداش او همیشه در حال رشد لژیون تحسین با دو جدید سکسی جرقه بزند.

این مدل که در تصویر نشسته در خارج بر سنگ پله ها که مایل به قهوهای رنگ است. کوری را لرزاند یک قطعه ساخته شده از پارچه چسبناک که شبیه جین آبی. لباس شنا ویژه بسیار بالا-قطع پا است که توسعه یافته بالاتر از باسن خود را به ضربه در کوچکترین بخش از او دور کمر کوچک. این پوشاک همچنین به پایین حرکت شبیه چمچه زنی گردن که در معرض یک زیبا از کافی او رخ.

حمام کردن کت و شلوار یقه را مخزن-سبک تسمه شانه و پا دهانه برجسته سفید تر و تمیز که به کارگردانی چشم به کوری برهنه مناطق از پوست است. این مدل نشان داد که در لباس شنا خود را از Michi حالا با زدن این شنا با نام تجاری.

کوری بیشتر تقویت نگاه خود را درخواست تجدید نظر توسط teaming لباس شنا خود را با یک جفت سفید, ران بالا چکمه های پلت فرم. خود کفش به حال توری تا طرف و stilettos طلسم جنسی. چکمه بودند ساخته شده از مواد براق. کوری کامل گروه خود را با لس آنجلس داجرز کلاه بیس بال است که برجسته تیم آرم به رنگ آبی.

کوری عینک بلند, سبزه, مو پایین. او sported پر زرق و برق نگاه زیبایی که احتمالا شامل سیاه و سفید خط چشم و ریمل مژه و ابرو سایه چشم قهوه ای, برنزه کننده و صورتی تیره رژلب. پوست او نیز تا به حال یک جای برنز تب و تاب بودن.

در اولین عکس, کوری بود که در تصویر نشسته با پاهای او را گسترده ای از هم جدا. او تا رسیدن به لمس این لایحه از کلاه خود را با دست راست به او gazed به طور مستقیم به دوربین خود را روشن و چشم قهوه ای. لب های او جدا ساخت چهره او نگاه شرجی و اغوا کننده است.

کوری تبدیل شده به طرف دوم عکس. این ارائه زیرچشمی نگاه کردن در دور منحنی پرت خلفی و همچنین به طرفداران یک دیدگاه بهتر از یکی از شجاعانه طرف لباس شنا خود را.

در طول دوره از یک ساعت کوری را جشن, عکس های متصلب بیش از 5000 دوست دارد. مدل پیروان را هم به بخش نظرات و به او تبریک می گویم و ستایش زیبایی او.

“شما شایستگی آن را زرق و برق دار” را بخوانید یک پاسخ به او ارسال.

“شما بیش از حد زرق و برق دار: به وضوح شما خودتان وجود دارد به طوری کلاه و تبریک!” نظر دیگری بخوانید.

“من فقط یک داجرز فن!” کنایه آمیز یک سوم تحسین.

“که تا آن ممکن است گرفتن آتش” نوشت: یک چهارم فن.

کوری آبی شنا نبود به عنوان آشکار به عنوان برخی از به نظر می رسد که باید کمک به او رسیدن به چنین عظیم زیر است. برای دیگری اخیر Instagram update او tantalized طرفداران او توسط نما به سختی وجود دارد لباس شنای زنانه دوتکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>