#CoronaWarriors: کشاورز زن و شوهر صرف پس انداز زندگی برای تغذیه 6000 خانواده در مستند

“من امیدوارم که پدر و مادر من’ فروتن تلاش خواهد شد الهام بخش میلیون ها نفر به جلو آمده و به سمت علت مشترک بشریت می گوید:” خود را IRS افسر ، #احترام #CoronaWarriors

Wمرغ اخبار از سراسر کشور مستند اعلام شد در 24 مارس دهلی معاون مالیات بر درآمد کمیسر Dr Bhagirath Manda گریبانگیر شد توسط یک نگرانی. چه خواهد شد به میلیون ها نفر از کشاورزان فقیر و روزانه شرط بدون استفاده از درآمد و عدم دسترسی به مواد غذایی ؟ نقطه از یک پرورش, خانواده, آن را سخت برای او به تصور گرفتاری های این مردم است. اما کمی او را تصور کنید که خود را کشاورز مسن پدر و مادر را به سرعت افزایش به عمل و ترتیب مقررات مواد غذایی برای حدود 80 روستا در Osian و Tinwari tehsil از Jodhpur, Rajasthan.

پدر و مادر خود را Munny Devi و Paburam Manda زنده در جوداپور شده اند و کشاورزی برای تمام طول زندگی خود را. Dr Manda سهام چگونه او رشد کرده است تا به تماشای آنها رنج دور در زمینه های صرفه جویی و کم کم برای بالا بردن کودکان خود را با بهترین آموزش و پرورش و امکانات دیگر.

Dr Bhagirath Manda با پدر و مادر خود را

“اما هنگامی که COVID-19 بحران شدت هل دادن محروم روستایی جمعیت به آستانه گرسنگی پدر و مادر من یک لحظه دریغ نکنید به صرف زندگی خود را پس انداز به صورت ایستاده در کنار درمانده روح” او سهام.

نزدیک به 2200 کیت توزیع شده تا کنون

با کمک از دولت های محلی Dr Manda و خانواده اش را شناسایی کرده اند که بیشتر مضطرب خانواده ها در سراسر 80 روستا که در حال پیدا کردن آن بسیار دشوار است برای زنده ماندن از بحران. آنها مجموعه ای از یک هدف به منظور تسهیل در به عنوان بسیاری از 6000 خانواده ها با جیره خشک و لوازم.

جیره کیت در حال بارگیری به وسیله نقلیه

پرداخت از جیره شروع از 5 آوریل و تا کنون خانواده را توزیع 2,200 جیره کیت در سراسر 25 روستا. هر کیت شامل 10 کیلوگرم از عطا, 1 کیلوگرم دال با 1 لیتر روغن پخت و پز, بیسکوییت بسته, زمین, ادویه جات ترشی جات مانند زردچوبه و فلفل و گشنیز و صابون به عنوان فرمان توسط هنجارهای بهداشتی در میان COVID-19 بحران است. جیره در حال تهیه از طریق مقیاس بزرگ تولید کنندگان از سراسر منطقه است.

توزیع رانندگی در روستاها

“من به سادگی به کمک من کمی بیشتر از کار در حال انجام است توسط پدر و مادر و برادر بزرگتر من Ramnivas Manda” دکتر Manda سهام تواضع با یک اشاره از غرور در صدای او برای پدر و مادر خود را.

“من امیدوارم که پدر و مادر من’ فروتن تلاش الهام بخش میلیون ها نفر”

دکتر-تبدیل-مدنی بنده این است که اطمینان حاصل کرد که همه اجتماعی فاصله پروتکل به شدت به دنبال آن در طول توزیع درایوهای. برخی از ذینفع هستند شخصا ورود در تعیین شده خود را اهدا مراکز. برای دیگران که عمدتا قدیمی و یا قادر به رسیدن به مراکز زمین داوطلبان ارائه کیت به آستان خود.

داوطلبان بودند که منصوب از میان جوانان محلی در حال پیوستن به تمام اقدامات احتیاطی در هنگام توزیع مانند استفاده از ماسک و دستکش و دست sanitisers و همچنین نگه داشتن یک فاصله قابل توجهی با گیرنده.

Dr Manda را برادر بزرگتر با پدر و مادر خود

“کار ما در حال رفتن به یک جای پای جنگ” ادعا می کند Dr Manda اضافه کرد که این طرح شده است یک موفقیت بی سابقه است.

به تازگی او توییتی در مورد پدر و مادر خود را’ نجیب تلاش garnering تمجید از کل ملت است.

“من فکر می کردم از این به اشتراک گذاری با هر کس چون من به شدت اعتقاد دارند که از جمله طرح های تصویب شده توسط فروتن کشاورزان مانند پدر و مادر من باید برجسته در طول یک دوره بحران است. من امیدوارم که این الهام بخش میلیون ها نفر به جلو آمده و دست در دست برای کمک به سوی یک علت شایع” او آمده است.


همچنین بخوانید: #RiseAgainstCOVID19: تاریخ IAS IRS افسران برای کمک به Lakhs روزانه Wagers, کارگران و بیشتر


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>